Pages in topic:   [1 2] >
Kto popsuł Kudozy?
Thread poster: leff

leff  Identity Verified
Local time: 19:45
English to Polish
+ ...
Feb 11, 2003

Już pomijam zmianę wyglądu na IMHO brzydszą i mniej czytelną, ale czemu ma służyć usunięcie możliwości ustawiania filtra wyświetlanych wiadomości, to już naprawdę nie rozumiem. icon_frown.gif

A Wam jak to się podoba?

pozdrawiam

Leszek

Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Member (2004)
English to Polish
+ ...
O jakim filtrze mówisz? Feb 11, 2003

kolory rzeczywiście, ostrzejsze, może można się przyzwyczaić. Ale poza tym właściwie największa zmiana to taka, że można zmieniać \"pro\" na \"easy\" i odwrotnie niejako hurtem. Filtry chyba takie jak były?

Magda

Uwe Kirmse  Identity Verified
Polish to German
+ ...
Search Feb 11, 2003

Nie za bardzo wiem, o jakie filtry Ci chodzi, ale kliknij na \"search\" (po prawej), moze to jest to i tylko przeoczyles?

leff  Identity Verified
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Kolory już są znośniejsze... Feb 11, 2003

Quote:

On 2003-02-11 17:15, Magda-KMM wrote:

Filtry chyba takie jak były?

A mówię o tych filtrach, które przedtem były, a teraz ich nie widzę - że mogę sobie wyświetlić same pytania \'Any language > Polish\', albo tylko z dziedziny \'Art/Literary\', albo same pytania otwarte. I oczywiście wszelkie możliwe kombinacje tych ustawień. A teraz, jeśli nie mam w swym profilu ustawionej pary Russian>English, to pytania z tej pary muszę żmudnie wyszukiwać spośród \'All pairs\'. Do kitu. Przedtem po prostu ustawiałem filtr i miałem wyświetlony interesujący mnie rodzaj pytań.

leff  Identity Verified
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Jesteś boski Feb 11, 2003

Quote:

On 2003-02-11 17:59, uwe wrote:

Nie za bardzo wiem, o jakie filtry Ci chodzi, ale kliknij na \"search\" (po prawej), moze to jest to i tylko przeoczyles?

To je ono icon_smile.gif
To już tylko narzekam, że wygląd mniej mi się podoba. Tyle że to sprawa gustu.

pozdrawiam

Leszek

lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 18:45
Member (2004)
English to Polish
a ja mam wersję starą... Feb 11, 2003

Może zmieniają tylko niektórym? Albo na jakiś czas? Którejś nocy było podobnie i wtedy nie mogłam w ogóle wrócić na główną stronę...

Miejmy nadzieję, że to tylko przejściowe problemy.

bartek  Identity Verified
English to Polish
+ ...
Byłbyś cudny :-) Feb 11, 2003

On 2003-02-11 17:59, uwe wrote:

[/quote]

To je ono icon_smile.gif
To już tylko narzekam, że wygląd mniej mi się podoba. Tyle że to sprawa gustu.

pozdrawiam

Leszek

[/quote]

To teraz ja mam pytanie. Jaki search i po jakiej prawej stronie? Czy któryś z Panów opisałby mi to \"search\"? Ślepię w te prawe strony i nic nie widzę. Help! icon_frown.gif

Teresa

United Kingdom
Member (2004)
English to Polish
za szybko się pochwaliłam... Feb 11, 2003

U mnie też się pozmieniało... icon_frown.gif

Polish to German
+ ...
see more questions Feb 12, 2003

Quote:

On 2003-02-11 22:14, bartek wrote:

To teraz ja mam pytanie. Jaki search i po jakiej prawej stronie? Czy któryś z Panów opisałby mi to \"search\"? Ślepię w te prawe strony i nic nie widzę. Help! icon_frown.gif
Teresa

Strona glowna > see more questions, a tam juz bedzie - na gorze.

Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Poland
German to Polish
mnie się też nie podoba (stety, czy niestety) Feb 12, 2003

funkcjonalność dla mnie się też pogorszyła, ale nie mam w tej chwili siły narzekać konkretnie. Uzupełnię w chwili oddechu - generalnie układ - do kitu. Np. ładowałem sobie za jednym zamachem 50, czy tam 100 ostatnich pytań, a teraz????

Pozdrowienia

DK

Polish to German
+ ...
500 pytan Feb 12, 2003

Faktem jest, ze nie mozna juz ladowac 500 pytan, co ja tez czasami robilem. Teraz jest 50 - wbrew temu, co sugeruje D.K. Ale mozna np. ustawic sobie status=open, a wtedy nie wyswietla sie juz nagrodzonych, wiec beda tez troche starsze. A sprobujcie kliknac na View: Expanded. Uwazam to za zwiekszenie funkcjonalnosci.

United Kingdom
Member (2004)
English to Polish
Ale... Feb 12, 2003

W opcji \'your pairs\' nie można wyświetlić tylko pytań otwartych... A w opcji \'search\' pojawiają się wszystkie pytania, również te nie przy mnie pisane...

I co teraz?

Polish to German
+ ...
i nic teraz :-) Feb 12, 2003

Quote:

On 2003-02-12 14:08, lim0nka wrote:

W opcji \'your pairs\' nie można wyświetlić tylko pytań otwartych... A w opcji \'search\' pojawiają się wszystkie pytania, również te nie przy mnie pisane...

I co teraz?

Jest to rzeczywiscie opcja, ktorej juz nie ma. Musialabys pod \"search\" szukac dla kazdej z Twoich par osobno. Jak sie nie ma za duzo takich par, utrudnienie nie jest az takie wielkie, choc na pewno jest to niewygodne.

Za to jednak sa inne dodatkowe opcje. O \"expanded view\" juz napisalem, ale na pewno zauwazyliscie tez juz:

Search only your own questions

oraz

Search only questions you have answered

Moze ktos, kto lepiej ode mnie umie po angielsku, zaproponuje na forum \"ProZ.com suggestions\" uzupelnienie searchu o opcje \"your pairs\" lub przywrocenie mozliwosci poszukiwania tez pod \"your pairs\" i \"all pairs\".

leff  Identity Verified
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Wyświetlać można wiele więcej... Feb 12, 2003

Quote:

On 2003-02-12 14:02, uwe wrote:

Faktem jest, ze nie mozna juz ladowac 500 pytan, co ja tez czasami robilem. Teraz jest 50

Tu akurat się poprawiło icon_wink.gif
Bo co prawda na jednej stronie jest wyświetlane tylko 50 pytań, ale klikając na \'More>\' można się cofać i cofać ad infinitum. Może i jest jakieś ograniczenie, ale ja nie miałem tyle cierpliwości - zrezygnowałem po wyświetleniu ponad 20 poprzednich ekranów, czyli ponad 1000 pytań. A przedtem było tylko 500.

pozdrawiam

Leszek

United Kingdom
Member (2004)
English to Polish
Uwe... Feb 12, 2003

Opcja przeglądania własnych pytań i własnych odpowiedzi była już wcześniej, tylko w innym miejscu.

Ale \'expanded view\' rzeczywiście jest fajne. icon_smile.gif

Pages in topic:   [1 2] >

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Kto popsuł Kudozy?

Advanced search

PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »
Déjà Vu X3
Try it, Love it

Find out why Déjà Vu is today the most flexible, customizable and user-friendly tool on the market. See the brand new features in action: *Completely redesigned user interface *Live Preview *Inline spell checking *Inline

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search