Weryfikacja, czyli potwierdzanie tożsamości w ProZ.com
Thread poster: Magda Dziadosz
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 19:50
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Feb 19, 2003

Kochani,

dziś uruchomiono nowy system potwierdzania tożsamości członków ProZ.com. Na początek \"zweryfikowani\" zostali moderatorzy i otrzymali uprawnienia do potwierdzania istnienia tych osób, które poznali osobiście. Osobnik \"zweryfikowany\" otrzymuje haczyk i napis \"identity verified\" w swoim profilu (można obejrzeć np. w moim).

Posiadanie potwierdzonej lub nie tożsamości na razie nie wiąże się właściwie z niczym, choć najprawdopodobniej w jakimś mom
... See more
Kochani,

dziś uruchomiono nowy system potwierdzania tożsamości członków ProZ.com. Na początek \"zweryfikowani\" zostali moderatorzy i otrzymali uprawnienia do potwierdzania istnienia tych osób, które poznali osobiście. Osobnik \"zweryfikowany\" otrzymuje haczyk i napis \"identity verified\" w swoim profilu (można obejrzeć np. w moim).

Posiadanie potwierdzonej lub nie tożsamości na razie nie wiąże się właściwie z niczym, choć najprawdopodobniej w jakimś momencie (kiedy ilość zweryfikowanych osób będzie już znaczna) pewne opcje mogą być dostępne tylko dla \"potwierdzonych\".

Otrzmanie znaczka w profilu wiąże się z tym, że wprowadzenie zmian np. w nazwie użytkownika, nazwisku (łącznie z tym czy wpisane zostało dużymi, czy małymi literami) powodować będzie utratę weryfikacji i konieczność jej powtórzenia.

A więc Pałłałowicze, przejrzyjcie swoje profile, ponieważ zabieram się za weryfikowanie Was!

Bardzo proszę wszystkich tych, których spotkałam na - bodaj już pięciu dotychczasowych Pałłałach o przysłanie mi swoich \"username\" (czasem trudno jest was odnaleźć na liście).

Pozdrawiam,

Magda
Collapse


 
Radek Podolski
Radek Podolski

Local time: 10:50
English to Polish
+ ...
A co z emigracja? Feb 20, 2003

..z dala, bidule, od ojczyzny, na pal-lalach nie bywali, kto ich nieborakow zweryfikuje?



raad



ps. a kiedy lustracja?


 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 19:50
Member (2004)
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Emigracja niech się nie martwi! Feb 20, 2003

Nie damy jej zginąć .

Ten system dopiero rusza i w trakcie dopracowywania są systemy potwierdzania tożsamości \"na odległość\". Na pewno żdane przywileje związane z \"haczykiem\" w profilu nie zostaną wprowadzone, dopóki każdy nie będzie miał możliwości uzyskania takiego potwierdzenia.

Przy okazji wyjaśniam, że ID verification oznacza jedynie to, że profil należy do danej osoby o podanym imieniu i nazwisku,
... See more
Nie damy jej zginąć .

Ten system dopiero rusza i w trakcie dopracowywania są systemy potwierdzania tożsamości \"na odległość\". Na pewno żdane przywileje związane z \"haczykiem\" w profilu nie zostaną wprowadzone, dopóki każdy nie będzie miał możliwości uzyskania takiego potwierdzenia.

Przy okazji wyjaśniam, że ID verification oznacza jedynie to, że profil należy do danej osoby o podanym imieniu i nazwisku, nie oznacza natomiast potwierdzenia jakichkolwiek innych danych w profilu, a więc do lustracji nam jeszcze daleko



Magda

Collapse


 
Uwe Kirmse
Uwe Kirmse  Identity Verified
Local time: 19:50
Polish to German
+ ...
Weryfikacja Feb 20, 2003

Dzieki Magdo!

Juz na swojej stronie znalazlem to \"V\", ale szukanie zajelo mi troche czasu

Stad moze jeszcze taka sugestia: Raczej nikt, kto oglada profil, nie popatrzy na samym dole. O wiele lepiej wygladaloby, gdyby tego typu rzeczy byly nad KudoZami, przynajmniej mnie sie tak wydaje. Moze przekazesz te sugestie na jakies odpowiednie forum?



Pozdrawiam serdecznie.

Uwe



-----
... See more
Dzieki Magdo!

Juz na swojej stronie znalazlem to \"V\", ale szukanie zajelo mi troche czasu

Stad moze jeszcze taka sugestia: Raczej nikt, kto oglada profil, nie popatrzy na samym dole. O wiele lepiej wygladaloby, gdyby tego typu rzeczy byly nad KudoZami, przynajmniej mnie sie tak wydaje. Moze przekazesz te sugestie na jakies odpowiednie forum?



Pozdrawiam serdecznie.

Uwe



------------

Jacek, niestety mozesz oczerniac mnie w ten sposob bezkarnie, bo na powwow to ja robilem zdjecia i na zadnym nie ma mnie

Oswiadczam wszem i wobec, iz wygladu nie zmienilem! Moze Magda zlituje sie i opublikuje zdjecia, ktore ona zrobila (bo chyba tez robila?).

Moge najwyzej opublikowac zdjecie z lipca 2002, wiec kilka dni po powwow:

\"To





[ This Message was edited by:on2003-02-20 14:29]
Collapse


 
Jacek Krankowski (X)
Jacek Krankowski (X)  Identity Verified
English to Polish
+ ...
Kudos, Uwe Feb 20, 2003

Jest to szczegolnie istotne w Twoim przypadku, gdyz podczas powwow wygladales inaczej niz na zdjeciu. Nigdy nie wiadomo kto jaka gre prowadzi!

 
Piotr Turski
Piotr Turski  Identity Verified
Poland
Local time: 19:50
Member (2003)
English to Polish
+ ...
Bardzo prosze o weryfikację... Feb 20, 2003

... bo i ja jestem na zdjęciach, które zrobił Uwe. Co do autora zdjęć, to istotnie - w rzeczywistości prezentuje się lepiej niż wirtualnie

Przy okazji, na Powwow korciło mnie, żeby poprosić o (wtedy odpłatną) weryfikację mej tożsamości. Jednak przemogłem się - i oto teraz mam szansę to samo otrzymać za darmo. Festina lente!



Piotr


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Weryfikacja, czyli potwierdzanie tożsamości w ProZ.com






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »