Prawie 100 uczestników jesiennych warsztatów SDL Trados - dziękujemy!
Thread poster: Maciej Andrzejczak

Maciej Andrzejczak  Identity Verified
Poland
Local time: 03:00
Member (2005)
English to Polish
+ ...
Oct 24, 2007

Szanowni Prozianie i Prozianki

Miło nam zakomunikować, że odbywające się w ostatnich tygodniach w trzech ośrodkach akademickich (Kraków, Warszawa i Poznań) praktyczne warsztaty z obsługi SDL Trados zgromadziły prawie 100 uczestników. Warsztaty opracowane zostały w maksymalnym stopniu pod kątem praktycznym. Mamy nadzieję, że spełniły one swoją rolę, przyczyniając się do zwiększenia ogólnego poziomu znajomości omawianych tematów w branży tłumaczy. Z satysfakcją odnotowaliśmy, że spora grupa tłumaczy zdecydowała się na ponowne uczestnictwo, tym razem na wyższym poziomie, co świadczy o udanej, w naszym odczuciu, kontynuacji tej inicjatywy.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy za udział!

Jerzy Czopik, Maciej Andrzejczak

Anna Branicka  Identity Verified
Poland
Member (2007)
English to Polish
+ ...
tak trzymać ! Oct 24, 2007

A ja ze swojej strony dziękuję za ciekawe warsztatyicon_smile.gif

Pozdrawiam,

Bogusław Kucharski  Identity Verified
Poland
English to Polish
+ ...
Ja również Oct 24, 2007

Dołączam się do podziękowań.

Pozdrawiam,

BK

A-mao
English to Polish
+ ...
Dziękuję:) Oct 25, 2007

Bardzo ciekawe warsztaty w miłej atmosferze:) bardzo dziękuję i czekam na następne inicjatywy:)

Rafal Szubert  Identity Verified
Poland
Polish to German
+ ...
warsztaty poznańskie Oct 25, 2007

Dziękuję za udane spotkanie w Poznaniu.
Z chęcią wezmę udział w kolejnych warsztatach poświęconych pracy z oprogramowaniem SDL Trados.

Warsztaty zostały przeprowadzone profesjonalnie i z wdziękiem a organizatorzy wykazali się dużą elastycznością i zrozumieniem.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Szubert

Szymon Metkowski  Identity Verified
Poland
Member
German to Polish
+ ...
Dziękuję bardzo Oct 25, 2007

To już moje drugie warsztaty. Znacznie poszerzyłem swoją wiedzę o SDL Trados. Dziękuję bardzo.

Piotr Rypalski  Identity Verified
Poland
English to Polish
+ ...
Ja również dziękuję Oct 25, 2007

Jak zawsze było miło, ciekawie i profesjonalnie, a głowa pękała od informacji jeszcze długo potemicon_wink.gif

pozdrawiam,
Piotr

[Zmieniono 2007-10-25 12:25]

Paweł Sachse  Identity Verified
English to Polish
+ ...
Warto było Oct 25, 2007

i tyle, tylko beznadziejnie niewyspany byłem!
ale i tak fajnie;)
P.Sachse

Jerzy Czopik  Identity Verified
Germany
Member (2003)
Polish to German
+ ...
To było nas już dwóch... Oct 25, 2007

Paweł Sachse wrote:

i tyle, tylko beznadziejnie niewyspany byłem!
ale i tak fajnie;)
P.Sachse

Bo mnie się strasznie w kość dała ta nocna eskapada z Katowic, spowodowana przez Wizzair. Nie to, żebym nie lubił autem jeździć, ale przyjemność nadganiania 6-godzinnego spóźnienia samolotu i jazda od 2:30 do 7:00 rano do Poznania jednak nie była tą wymarzoną podróżąicon_smile.gif

Bardzo dziękuję wszystkim za udział i cenne uwagi, jakie padły po drodze - na pewno znowu się przydadzą w przyszłości.
A przyszłość będzie. Na razie nic konkretnego nie planujemy, choć w grudniu będę nieco dłużej w Krakowie, dlatego tam jest szansa na wykrojenie czegoś, jeśli będzie taka potrzeba. Zapotrzebowanie proszę jak zwykle mailem na szkolenia małpa proverba kropka peel

Pozdrawiam
Jerzy

Magdalena Wysztygiel  Identity Verified
English to Polish
Serdeczne dzięki! Oct 27, 2007

I ja dołączam się do podziękowań - to było kolejne szkolenie, w którym wzięłam udział, a teraz pomalutku wprowadzam w życie świeżo nabytą wiedzę i umiejętności. I wiecie co? To działa!!!
icon_biggrin.gif

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Prawie 100 uczestników jesiennych warsztatów SDL Trados - dziękujemy!

Advanced search

CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »
PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search