Pages in topic:   < [1 2 3] >
Powwow w Warszawie
Thread poster: lim0nka
Elzbieta Pulawska
Elzbieta Pulawska  Identity Verified
Local time: 09:22
English to Polish
+ ...
...dzięki Mar 24, 2003

za miłe słowa i za spotkanie. Fantastyczny pomysł z tymi pałłałami. Okazuje się, że najlepsze są właśnie inicjatywy oddolne, bo kiedyś STP próbował coś takiego zrobić i skończyło się chyba coś na trzech spotkaniach.

Wianka co prawda dawno już nie posiadam, bo i babcią już od niedawna jestem, ale z wielką radością przyjdę utopić cudze.

Pozdrawiam wszystkich.

Elżbieta


 
vladex
vladex  Identity Verified
Local time: 09:22
Polish
+ ...
fajnie było Mar 24, 2003

no i udało mi się zadzierzgnąć nowe znajomości (zawsze dobrze mieć plecy )

piotrek


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 08:22
English to Polish
TOPIC STARTER
c.d.n. Mar 24, 2003

Fajnie było zobaczyć Was w tzw. realu, niektórych w ogóle po raz pierwszy. Teraz już przynajmniej wiadomo, kto kryje się za obrazkami (o lepszej lub gorszej rozdzielczości) czy zdjęciami (bardziej lub mniej aktualnymi.



Eli dziękuję za informacje o samej lokalizacji oraz o tym, gdzie takich informacji najlepiej szukać, a Magdzie – za zaproszenie Mike\'a (chciałabym mieć taką stawkę za godzinę jak on...) i za z
... See more
Fajnie było zobaczyć Was w tzw. realu, niektórych w ogóle po raz pierwszy. Teraz już przynajmniej wiadomo, kto kryje się za obrazkami (o lepszej lub gorszej rozdzielczości) czy zdjęciami (bardziej lub mniej aktualnymi.



Eli dziękuję za informacje o samej lokalizacji oraz o tym, gdzie takich informacji najlepiej szukać, a Magdzie – za zaproszenie Mike\'a (chciałabym mieć taką stawkę za godzinę jak on...) i za zarezerwowanie stolika (bez tego mogłoby być kiepsko...).



A propos wianków, myślę, że pomysłodawcy mogą już się zacząć zastanawiać nad miejscem i programem takiego pałłału. Wprawdzie po ostatnich zmianach na ProZie termin spotkania mogą proponować tylko platynowcy, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kto inny był jego organizatorem, prawda? Nie będę tu wytykać palcami, chyba i tak wszyscy wiedzą, do kogo piję.



Pozdrawiam wszystkich,

Anetta



PS Ja już chyba profilaktycznie zacznę planować urlop na czerwiec...



[ This Message was edited by: lim0nka on 2003-03-24 16:14]
Collapse


 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 09:22
English to Polish
+ ...
In memoriam
Tracenie wianków... Mar 24, 2003

Quote:


A propos wianków, myślę, że pomysłodawcy mogą już się zacząć zastanawiać nad miejscem i programem takiego pałłału. Wprawdzie po ostatnich zmianach na ProZie termin spotkania mogą proponować tylko platynowcy, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kto inny był jego organizatorem, prawda? Nie będę tu wytykać palcami, chyba i tak wszyscy wiedzą, do kogo piję. ... See more
Quote:


A propos wianków, myślę, że pomysłodawcy mogą już się zacząć zastanawiać nad miejscem i programem takiego pałłału. Wprawdzie po ostatnich zmianach na ProZie termin spotkania mogą proponować tylko platynowcy, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kto inny był jego organizatorem, prawda? Nie będę tu wytykać palcami, chyba i tak wszyscy wiedzą, do kogo piję.



Pozdrawiam wszystkich,

Anetta



PS Ja już chyba profilaktycznie zacznę planować urlop na czerwiec...





Ja wiem, ja wiem o kogo chodzi. Lim0nka tak dobrze sprawdziła się w roli organizatorki, że zapewne chce tę funkcję pełnić etatowo i dożywotnio. Jestem ZA!!!



A jeśli ktoś zechce twierdzić, że pałłał był źle zorganizowany, to pierwszy stanę w obronie honoru Lim0nki.



Chociaż dobrze by było, żeby (wyjątkowo!) w organizacji pałłału świętojańskiego wspomógł ją Vladex, który wykazał się zadziwiająco szczegółową wiedzą w kwestii techniki tracenia wianków.



pozdrawiam

Leszek ▲ Collapse


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 08:22
English to Polish
TOPIC STARTER
Aleś Ty, leffie, niedomyślny... Mar 24, 2003

Propozycję pałłału świętojańskiego, wianków i topienia Świętojana rzucił Darek, a Ty i vladex czym prędzej go poparliście.



Tobie to trzeba kawę na ławę...



 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 09:22
English to Polish
+ ...
In memoriam
Uniżenie dopraszam się wybaczenia... Mar 24, 2003

Quote:


On 2003-03-24 20:15, lim0nka wrote:

Propozycję pałłału świętojańskiego, wianków i topienia Świętojana rzucił Darek, a Ty i vladex czym prędzej go poparliście.



Tobie to trzeba kawę na ławę...





Chyba czas, wzorem Qby, zacząć zasłaniać się podeszłym wiekiem.



Ale i tak uważam, �... See more
Quote:


On 2003-03-24 20:15, lim0nka wrote:

Propozycję pałłału świętojańskiego, wianków i topienia Świętojana rzucił Darek, a Ty i vladex czym prędzej go poparliście.



Tobie to trzeba kawę na ławę...





Chyba czas, wzorem Qby, zacząć zasłaniać się podeszłym wiekiem.



Ale i tak uważam, że lim0nka najlepiej nadaje się na etatową organizatorkę pałłałów (początek to potrafię nawet po łacinie - ceterum censeo Lim0nkam ...)



pozdrawiam

Leszek ▲ Collapse


 
Dariusz Kozłowski
Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Poland
Local time: 09:22
German to Polish
hm, a czy kto w ogóle ruszy szacowne 4W na powwow w P-niu (nie w drzewie, tylko w mieście)...? Mar 27, 2003

...bo śmiem, po moich poprzednich \"agree\" dla propozycji innych uczestników forum (że o Uwe i agroturystyce dyskretnie nie wspomnę ) wątpić. Ale jeśli wola Wasza takową miałaby być, a uczestników więcej niż 1+1 (ja + fan hm, to może dałoby się co wymyślić? A może by to tak połączyć z terminem festiwalu maltańskiego (teatry uliczne i takie tam - ale to chyba jakoś trochę poź... See more
...bo śmiem, po moich poprzednich \"agree\" dla propozycji innych uczestników forum (że o Uwe i agroturystyce dyskretnie nie wspomnę ) wątpić. Ale jeśli wola Wasza takową miałaby być, a uczestników więcej niż 1+1 (ja + fan hm, to może dałoby się co wymyślić? A może by to tak połączyć z terminem festiwalu maltańskiego (teatry uliczne i takie tam - ale to chyba jakoś trochę poźniej/?/-musiałbym sprawdzić)? W tej chwili - żywa idea... ciekaw odzewu - czekam.

I pozdrawiam



Darek
Collapse


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 08:22
English to Polish
TOPIC STARTER
Darku, Mar 27, 2003

A dlaczego nie chcesz tego pałłału zorganizować w Warszawie? Co za problem? Będziesz miał pretekst, żeby nas odwiedzić. Poza tym, część spraw organizacyjnych możesz scedować na leffa, który na pewno chętnie Ci pomoże.



 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 09:22
English to Polish
+ ...
In memoriam
leff jako organizator Mar 27, 2003

Quote:


Poza tym, część spraw organizacyjnych możesz scedować na leffa, który na pewno chętnie Ci pomoże.





Nie ze mną te numery



Zresztą nie ma co kryć, że d... ze mnie - nie organizator. Raz wziąłem się za organizowanie pałłału i był to najmniejszy pałłał w całej naszej historii, a w dodatku zostałem zbesztany pr... See more
Quote:


Poza tym, część spraw organizacyjnych możesz scedować na leffa, który na pewno chętnie Ci pomoże.





Nie ze mną te numery



Zresztą nie ma co kryć, że d... ze mnie - nie organizator. Raz wziąłem się za organizowanie pałłału i był to najmniejszy pałłał w całej naszej historii, a w dodatku zostałem zbesztany przez Jacka, że nikt o pałłale nie wiedział. I gdyby Magda czujnie nie zatroszczyła się o rezerwację lokalu, to pewnie odbyłby się on pod krzakiem na Polu Mokotowskim. Tak że nie ma obawy - no more organizer job for me.



I żadną siłą nie dam się na to zgwałcić - nawet przez lim0nkę



pozdrawiam

Leszek ▲ Collapse


 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 09:22
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Interesujące expose... Mar 27, 2003

nowego Moderatora ENG>PL:



Quote:


On 2003-03-27 21:40, leff wrote:



Zresztą nie ma co kryć, że d... ze mnie - nie organizator.






Magda


 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 09:22
English to Polish
+ ...
In memoriam
do Magdy Mar 27, 2003

Quote:


On 2003-03-27 21:46, Magda-KMM wrote:

nowego Moderatora ENG>PL:







Musiałaś wypaplać? Musiałaś?



Leszek

 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 08:22
English to Polish
TOPIC STARTER
Przecież to już wszyscy wiedzą. :) Mar 27, 2003

Quote:


On 2003-03-27 21:53, leff wrote:

Musiałaś wypaplać? Musiałaś?



Leszek





A propos tego organizatora, ponoć praktyka czyni mistrza.



 
Dariusz Kozłowski
Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Poland
Local time: 09:22
German to Polish
Lim0nko... Mar 27, 2003

...z całym szacunkiem i podziękowaniem za gotowość niesienia (jak? ) daleko posuniętej pomocy, czy nie sądzisz, że:

[a] dla mnie jako potencjalnego organizatora nieco łatwiej byłoby organizować kolejny Powwow w moim mieście, gdzie mam jako-taką orientację, w przeciwieństwie do miasta stołecznego, w którym nie mam orientacji za grosz.



[b] przełom wiosny i lata to dobra pora, żeby ruszyć szanowne 4W i
... See more
...z całym szacunkiem i podziękowaniem za gotowość niesienia (jak? ) daleko posuniętej pomocy, czy nie sądzisz, że:

[a] dla mnie jako potencjalnego organizatora nieco łatwiej byłoby organizować kolejny Powwow w moim mieście, gdzie mam jako-taką orientację, w przeciwieństwie do miasta stołecznego, w którym nie mam orientacji za grosz.



[b] przełom wiosny i lata to dobra pora, żeby ruszyć szanowne 4W i wyściubić nos poza własne opłotki, nawet jeśli dwumilionowe ? [walor rekreacyjno-poznawczy].



[c] Poznań jest spokojniejszy, cieplejszy (bo bardziej na Zachodzie i ma też to i owo do zaoferowania.



[d] rokuje dodatkowe szanse na współuczestnictwo ProZanek i ProZaków zza zachodniej miedzy....



...wymieniać dalej?



PS

A ktoś się tu odgrażał, że weźmie urlop...

...ciekawe kto? Jak już mam sie dać [z]gwałcić, to po proszę trochę czasu na sam proceder gwałcenia, bo nie lubie w pośpiechu



PS II

Congrats for Leff, High the New Moderator!



(jeśli coś sknociłem po angielsku, to dajcie mi dyskretnie znać, ale i tak nie przestanę probować używać i opanowywać tego języka )



Darek
Collapse


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 08:22
English to Polish
TOPIC STARTER
Darku, Mar 28, 2003

Quote:


On 2003-03-27 23:55, Darek wrote:

A ktoś się tu odgrażał, że weźmie urlop...

...ciekawe kto?





Ja tylko się zastanawiałam, czy przy najbliższej okazji nie oberwie mi się od leffa za wszystkie dotychczasowe teksty i próby zgłoszenia go na ochotnika do organizowania pałłału. Dlatego uznałam, że może lepiej będzie wziąć urlop i wyjechać gdzieś daleko, gdzie ... See more
Quote:


On 2003-03-27 23:55, Darek wrote:

A ktoś się tu odgrażał, że weźmie urlop...

...ciekawe kto?





Ja tylko się zastanawiałam, czy przy najbliższej okazji nie oberwie mi się od leffa za wszystkie dotychczasowe teksty i próby zgłoszenia go na ochotnika do organizowania pałłału. Dlatego uznałam, że może lepiej będzie wziąć urlop i wyjechać gdzieś daleko, gdzie nie dosięgnie mnie jego karząca ręka, wzrok lub tp. Do pałłału jesiennego może by mu już przeszło...



Anetta

Collapse


 
Pages in topic:   < [1 2 3] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow w Warszawie






CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »