Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18] >
Powwow: Warszawa - Poland

This discussion belongs to Powwows » "Powwow: Warszawa - Poland".
You can see the powwows page and participate in this discussion from there.

Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 14:58
Member (2004)
English to Polish
+ ...
OK, OK :) Jun 10, 2003

chcia³am byæ delikatna i daæ Ci szansê na przy³¹czenie siê do grona samodokszta³caczy, a tu proszê co wysz³o
No dobra, oto zweryfikowane wyniki: 6 za, 6 siê wstrzyma³o (na razie), a jeden patrzy)))

G³osowanie trwa!
Magda


 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 14:58
English to Polish
+ ...
In memoriam
Wianki Jun 10, 2003

Wianki siê traci w wyniku puszczania - cuœ Ci siê pomerda³o. I nie chcê pokazywaæ palcem, kto tu by³ przeciwny topieniu Marzanny i zamiast tego chcia³ topiæ Marzana

Przez to topienie Marzana Qba siê przestraszy³ i nie przyszed³. Chcesz go znowu wyp³oszyæ? Przecie¿ tylko on zadeklarowa³, ¿e bêdzie siê w Ciebie wpatrywa³ w trakcie referatu.


 
GingerR
GingerR  Identity Verified
Local time: 14:58
English to Polish
+ ...
warsztat Jun 10, 2003

gdyby nie moja ostatnia zerowa skutecznosc w wyszukiwaniu czegokolwiek w internecie (podobnie jak w glosariuszu proza), chetnie oddalabym sie wylacznej przyjemnosci przebywania w milym towarzystwie i niwelowania upalu zimnym piwkiem....

niestety, prosze liczyc moj glos za prezentacja, ale moze troszke krotsza....


 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 14:58
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Masz racjê, Leffie Jun 10, 2003

Wszystko mi siê pomerda³o! To ja ju¿ nic nie bêdê liczyæ i nikogo nie chcê wyp³oszyæ buuuu!
Magda


 
Jakub Szacki
Jakub Szacki  Identity Verified
Poland
Local time: 14:58
Member (2004)
English to Polish
+ ...
tak latwo nie dam sie wyploszyc Jun 10, 2003

i nie zrazi mnie nawet to, ze Magda ma mnie za zboczenca, a Wy wszyscy jestescie kupa kujonow. A poza tym i tak moge spokojnie raczyc sie piwem gdzies w kaciku.

 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 14:58
English to Polish
+ ...
In memoriam
Ju¿ nie p³acz Madziu (g³ask, g³ask) Jun 10, 2003

W nagrodê pozwolê Ci policzyæ g³os Qby jako ZA. Przecie¿ nie chcemy go pozbawiæ okazji do napawania siê Twoim widokiem, prawda?

PS. Do Qby - tak, œwiat bywa potworny.


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 13:58
English to Polish
ja siê nie wypowiadam, Jun 10, 2003

bo ostatnio ledwo ¿yjê i nie wiem, czy i w jakim stanie doci¹gnê do pa³³a³u... najwy¿ej usi¹dê obok Qby i têpym wzrokiem bêdê siê wpatrywaæ w Magdê, udaj¹c, ¿e coœ do mnie dociera...

 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 14:58
German to Polish
+ ...
Misie kochane Jun 10, 2003

nie wytê¿ajcie siê za bardzo tym referatem... Mimo wahañ Magdy przyznajê sobie prawo g³osu (hi hi) i g³osujê za pietnastominutowym, acz treœciwym referacikiem. A potem zajêcia w podgrupach)

 
bartek
bartek  Identity Verified
Local time: 14:58
English to Polish
+ ...
Od tygodnia milczê, Jun 10, 2003

ale teraz to ju¿ muszê zabraæ g³os publicznie. Ja chcê warsztatów!!! Nie bêdê t³uk³a siê przez pó³ Polski z kawa³kiem (jeœli ju¿ dojadê), ¿eby nie ponapawaæ siê sto³eczna madroœci¹. Mo¿em i wiekowa, ale pêd do wiedzy u mnie straszny. A wianki moje to ju¿ dawno potopione, wiêc miczego siê nie obawiam, jak Qba
Teresa


 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 14:58
English to Polish
+ ...
In memoriam
Czy sugerujesz Jun 10, 2003

¿e Qba ma jeszcze wianek?

 
bartek
bartek  Identity Verified
Local time: 14:58
English to Polish
+ ...
A co pomyli³o mi siê? Jun 10, 2003

Mo¿e, bo te¿ ju¿ mi siê merda w g³owie dzisiaj. Qba ba³ siê chyba topienia Marzana, a nie wianków.
Qba - sorry. Nie implikujê, ¿e go gdzieœ posia³eœ
T.


 
Jakub Szacki
Jakub Szacki  Identity Verified
Poland
Local time: 14:58
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Nie ma powodow Jun 10, 2003

zeby byc byc sorry. Juz sie pogodzilem z faktem, ze jestem zboczencem w panienskim wianku. I w dodatku strachliwym zboczencem. Ale mam inne zalety. Q

 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 14:58
German to Polish
+ ...
Zalety Qby Jun 10, 2003

ooooj, a mnie nie bedzie... Moge liczyc na jakis replay? Bom niemal gotowa zrezygnowac z kosztownego (a co, raz sie zyje) urlopu.
Zboczeniec w panienskim wianku - to brzmi obiecujaco ;o)
Dzieki Bogu Misiek nie czyta.
cmmmmmok


 
jo_loop
jo_loop
United Kingdom
Local time: 14:58
English to Polish
+ ...
Bonæ! :) Jun 10, 2003

Widzia³aœ kiedyœ zboczeñca? Ja nie. (psss) Mój Misiek czyta

 
Dariusz Kozłowski
Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Poland
Local time: 14:58
German to Polish
ledwie Was na chwilê zostawiæ... Jun 10, 2003

...a tu ju¿ i o zboczeñcach nawet przeczytaæ mo¿na. No takiego odzewu tom ci ja siê nie spodziewa³

Ale co tam, najwa¿niejsze, ¿e towarzystwo weso³e jest i sympatyczne, a nie mrukowate.
I jeszcze - przy okazji - mo¿na siê czegoœ dowiedzieæ...

A co do s³awetnych wianków: ja tam pozwalam sobie pow¹tpiewaæ w skuteczn¹ mo¿liwoœæ ich pozbawiania w tak krótkim czasie (nawet jeœli przy
... See more
...a tu ju¿ i o zboczeñcach nawet przeczytaæ mo¿na. No takiego odzewu tom ci ja siê nie spodziewa³

Ale co tam, najwa¿niejsze, ¿e towarzystwo weso³e jest i sympatyczne, a nie mrukowate.
I jeszcze - przy okazji - mo¿na siê czegoœ dowiedzieæ...

A co do s³awetnych wianków: ja tam pozwalam sobie pow¹tpiewaæ w skuteczn¹ mo¿liwoœæ ich pozbawiania w tak krótkim czasie (nawet jeœli przyj¹æ mi³e poniek¹d za³o¿enie, gdy obejrzeæ siê za zesz³orocznym wiosenno-letnim powwowem, ¿e potrwa np. do póŸnych godzin nocnych).
Delikwentkê najpierw trzeba by chyba og³uszyæ, upiæ, albo jeszcze jakichœ takich metod u¿yæ, a tutaj ju¿ odmawiam wspó³uczestnictwa) Chyba, ¿e Szanowny leff i szacowny Qba znaj¹ jakieœ ciekawsze, wybitnie skuteczne metody ?

A do pa³³a³u zosta³o:

232h:24m:30s

)))
Collapse


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucia Leszinsky[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow: Warszawa - Poland






Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »