Dictionare editura sign
Thread poster: IoanaH

IoanaH
Romania
Local time: 05:22
Italian to Romanian
+ ...
Jul 7, 2009

A folosit cineva dictionare pe USB de la editura Sign? Ma intereseaza cel englez si cel italian.

Ecaterina Rusnac
English to Romanian
+ ...
da Jul 8, 2009

Am folosit dictionarul RO-ENG/ENG-RO si chiar mi-a placut.

Karin-Stefanie Vikete  Identity Verified
Romania
Romanian to German
+ ...
da, germana Jul 8, 2009

Buna Ioana

Am cumparat dictionarul Ge-RO/RO-Ge in urma cu 2 ani pe memory stick de la Sign. Sunt foarte mulţumită de el. Nu am traduceri extrem de specializate/dificile si de aceea lucrez 100% doar cu acest dictionar.

Spor la lucru

Karin

Alina - Maria Chiteala  Identity Verified
Romania
Member (2011)
English to Romanian
+ ...
Sign.ro Jul 8, 2009

Cel engleza mi se pare bunut. Un lucru e super: poti adauga cuvinte si pentru asta isi merita toti banii. Plus ca tot timpul scot variante noi cu mai multe definitiiicon_smile.gif. Concluzie: se merita

cornelia mincu  Identity Verified
Romania
German to Romanian
+ ...
da, merită Jul 15, 2009

folosesc şi germană şi engleză. şi mie îmi place chestia cu adăugatul cuvintelor noi, faptul că e mic şi portabil oriunde în lume, iar dacă ai cumpărat de mai multe ori de la editură primeşti şi reduceri de preţicon_smile.gif

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucica Abil[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Dictionare editura sign

Advanced search

PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search