Bun venit noilor moderatori!
Thread poster: xxxMihai Badea
xxxMihai Badea  Identity Verified
Luxembourg
Member (2004)
English to Romanian
+ ...
Aug 3, 2009

Dragi colegi,

Aşa cum v-aţi putut da seama din linkurile apărute în partea de jos a paginilor KudoZ, echipa de moderatori români s-a îmbogăţit cu noi membri:

Nelly Matthews

Maria-Letitia Chiculita

Tagore

Să le urăm bun venit şi să le dăm cât mai puţine bătăi de cap!

Ei se adaugă moderatorilor deja ştiuţi:

Cristiana Cobliş

Maria Diaconu

Cristina Butaş

Tuturor, moderare uşoară!

Direct link Reply with quote

Maria Diaconu  Identity Verified
Romania
Local time: 11:31
English to Romanian
Moderare uşoară! Aug 4, 2009

Mulţumesc pentru prezentare, Mihai!
Eu fiind ceva mai veche, le spun "bun venit!" noilor colegi. Dacă cineva are ceva întrebări şi pot ajuta, contaţi pe mine!

Spor la treabă!

Cristiana Coblis  Identity Verified
Romania
Local time: 11:31
Member (2004)
English to Romanian
+ ...
Moderator pe acest forum (2009-2010) Aug 5, 2009

Dragi colegi,
Am decis să rămân în continuare pe baricade şi voi continua să moderez acest forum cel puţin în anul care urmează. În plus, mi-am asumat şi câteva perechi KudoZ şi voi continua să moderez forumul Translators Associations.

Am reflectat destul de mult asupra deciziei. Deşi în mod mai realist şi cu un entuziasm mai moderat de multiple alte activităţi care dau din coate prin programul meu, eu cred în continuare în această comunitate şi în valorile ei, cred în puterea ei de regenerare, dovedită în multe situaţii, şi în standardul ridicat al colegilor din această comunitate. În timp, mi-am făcut mulţi prieteni dintre numele de pe acest site şi îmi face întotdeauna plăcere să particip la activităţile iscate de prezenţa noastră comună în această comunitate.

Sunt încântată de programul nou pentru moderatori, este grozav că unii dintre voi au candidat şi acum se alătură echipei de moderatori cu forţe proaspete. Bun venit noilor moderatori: Nelly, Maria-Letitia şi Tagore

Ne urez în următorul an să încercăm să ne bucurăm de prezenţa pe acest forum şi pe acest site, să profităm de cât mai multe oportunităţi sau să le permitem altora să profite de ele dacă doresc, să avem un spirit pozitiv şi colegial şi să fim alături unii de alţii cu o vorbă bună sau un sfat prietenesc

[Editat la 2009-08-05 10:03 GMT]

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucica Abil[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Bun venit noilor moderatori!

Advanced search

BaccS – Business Accounting Software
Modern desktop project management for freelance translators

BaccS makes it easy for translators to manage their projects, schedule tasks, create invoices, and view highly customizable reports. User-friendly, ProZ.com integration, community-driven development – a few reasons BaccS is trusted by translators!

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search