despre autorizatii
Thread poster: Alina Ionescu
Alina Ionescu
Alina Ionescu
Local time: 03:31
English to Romanian
+ ...
Feb 8, 2004

Cat timp dureaza pana cei de la MJ trimit autorizatia? o trimit acasa? sau trebuie sa sun eu la ei si sa cer lamuriri. am trimis actele pe 05.12.2003 iar acum e februarie. multumesc anticipat

 
Oana Popescu
Oana Popescu  Identity Verified
Romania
Local time: 03:31
English to Romanian
+ ...
autorizatia prin posta Feb 8, 2004

Alina Ionescu wrote:


Cat timp dureaza pana cei de la MJ trimit autorizatia? o trimit acasa? sau trebuie sa sun eu la ei si sa cer lamuriri. am trimis actele pe 05.12.2003 iar acum e februarie. multumesc anticipat


Avand in vedere ispravile postei romane, cred ca e mai bine sa o ridici de la minister, daca esti din Bucuresti. A mea a venit prin posta, nerecomandata, scrisoare simpla. Postasul a indoit plicul si l-a inghesuit in cutia postala. Se putea pierde foarte usor.

[Edited at 2004-02-08 18:36]


 
Cristiana Coblis
Cristiana Coblis  Identity Verified
Romania
Local time: 03:31
Member (2004)
English to Romanian
+ ...
posting dublu Feb 8, 2004

Draga Alina,

Te invit sa lecturezi detalii despre modul de functionare al forumului la
http://nota.proz.com/?sp=faq#forums
Vei vedea aici ca nu este nevoie sa postezi mesajele de mai multe ori si vei afla raspunsul al intrebarea: de ce mesajul tau nu ajunge imediat pe site.

Bun venit pe proz si multa bafta!

[Edited at 2004-02-08 19:13]


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


despre autorizatii






CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »