O şansă interesantă
Thread poster: Delia Georgescu

Delia Georgescu  Identity Verified
Romania
Local time: 23:29
English to Romanian
+ ...
Jan 14, 2011

Am primit pe mail anunţul următor şi mi s-a părut interesant. Eu nu pot profita de ce scrie, dar mă gândesc că poate unul dintre voi va reuşi, caz în care îl/o rog să ne povestească această experienţă incredibilă. Mult succes! Pare că mai sunt doar 5 ore ...

P.S. În cazul în care încalc vreo regulă a site-ului, rog moderatorii să şteargă mesajul meu.

"'EF Education First' invita persoanele interesate sa se inscrie in concurs si sa obtina astfel sansa de a castiga un stagiu de practica de trei luni, pe trei continente diferite. Participantii trebuie sa-si posteze CV-ul si sa aleaga o profesie, oriunde pe glob. Pot apoi sa inregistreze un videoclip, in limba engleza sau in limba materna, pe care sa-l impartaseasca cu prietenii, familia si colegii pentru a-l vota. Toate videoclipurile trebuie sa raspunda la intrebarea: "Cum iti va influenta acest stagiu viitorul?" si sa aiba o durata maxima de trei minute.
Data limita pentru inscriere este: 15 ianuarie 2011
Mai multe informatii: http://www.ef.com/globalintern"

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucica Abil[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

O şansă interesantă

Advanced search

PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search