Dicționar electronic/stick USB
Thread poster: Iuliana Bozkurt
Iuliana Bozkurt
Iuliana Bozkurt  Identity Verified
Romania
Local time: 22:25
Member (2008)
English to Romanian
+ ...
Jul 11, 2012

Bună ziua,

v-aș ruga să-mi spuneți dacă aveți cunoștință de un dicționar electronic, NU online, ci pe CD/stick USB/cu descărcare de pe internet și instalare locală etc. Ideal ar fi să conțină limbile engleză și franceză, însă m-aș mulțumi și cu limba engleză numai.

Am dicționarul de la Ed. Sign, însă pe zi ce trece este tot mai dezamăgitor (bug-uri peste bug-uri), mai ales că acum își vând și afacerea și nu mai au timp de customer serv
... See more
Bună ziua,

v-aș ruga să-mi spuneți dacă aveți cunoștință de un dicționar electronic, NU online, ci pe CD/stick USB/cu descărcare de pe internet și instalare locală etc. Ideal ar fi să conțină limbile engleză și franceză, însă m-aș mulțumi și cu limba engleză numai.

Am dicționarul de la Ed. Sign, însă pe zi ce trece este tot mai dezamăgitor (bug-uri peste bug-uri), mai ales că acum își vând și afacerea și nu mai au timp de customer service.

Orice informație în acest sens este foarte apreciată și vă mulțumesc anticipat,

Iuliana
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Dicționar electronic/stick USB






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »