Problemă tehnică?
Thread poster: Marcella Magda

Marcella Magda  Identity Verified
Local time: 00:24
English to Romanian
+ ...
Jan 26, 2006

Rog pe cineva priceput să mă ajute în următoarea problemă: începând de ieri mi-a dispărut tabelul cu firele de discuţie de pe forum (la adresa http://www.proz.com/forum/37) . Mi-a rămas doar capul de tabel şi în rest nimic! Iar astăzi, colac peste pupăză, nu mai reuşesc să ajung la ultima întrebare de pe kudoz (RO - EN) decât din link-ul din email.

A mai păţit cineva aşa ceva? Recunosc că nu sunt un titan al computerului, dar măcar cu operaţiunile elementare mă descurc!

Vă mulţumesc anticipat,

Marcella

Direct link Reply with quote

xxxMihai Badea  Identity Verified
Luxembourg
Member (2004)
English to Romanian
+ ...
Bug Jan 26, 2006

Este un bug care pare să afecteze toate paginile care listează fire de discuţie (mai puţin aceasta, care le include pe cele mai recente). Probabil că au aflat deja de el dar, pentru orice eventualitate, le-am trimis şi eu un support ticket.

[Edited at 2006-01-26 11:24]

Marcella Magda  Identity Verified
Local time: 00:24
English to Romanian
+ ...
TOPIC STARTER
Uff! Jan 26, 2006

Mulţumesc mult, Mihai! M-am liniştit! M-am speriat că am smintit eu ceva

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucica Abil[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Problemă tehnică?

Advanced search

Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search