Off topic: Paypal pentru Romania !
Thread poster: Adina Dosan

Adina Dosan
Romania
Local time: 11:34
English to Romanian
Sep 8, 2006

Daca sunteti interesati, votati pentru ca si romanii sa poata folosi serviciul Paypal !

http://www.thepetitionsite.com/takeaction/933596892

Cristiana Coblis  Identity Verified
Romania
Member (2004)
English to Romanian
+ ...
www.paypalsucks.com Sep 12, 2006

Nu mi-o luaţi în nume de rău, sunt de acord să avem cât mai multe opţiuni la dispoziţie şi mai ales mi-ar fi mai uşor să fac cumpărături pe ebay cu paypal, dar e bine să ştim care sunt avantajele şi dezavantajele anumitor soluţii. Acest site există ca să ne deschidă ochiiicon_smile.gif

Adina Dosan
Romania
English to Romanian
TOPIC STARTER
Multumesc ! Sep 12, 2006

Nicidecum n-o sa iau in nume de rau ca imi deschizi ochii ! Am mai auzit niste pareri negative, dar eu sunt mai noua in domeniul asta si se pare ca mai am multe de invatat !
Iti multumesc foarte mult pentru lamuriri.

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucica Abil[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Paypal pentru Romania !

Advanced search

TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
memoQ translator pro
Kilgray's memoQ is the world's fastest developing integrated localization & translation environment rendering you more productive and efficient.

With our advanced file filters, unlimited language and advanced file support, memoQ translator pro has been designed for translators and reviewers who work on their own, with other translators or in team-based translation projects.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search