SDL Trados Multiterm 2009
Thread poster: Karolina Cywka

Karolina Cywka  Identity Verified
Poland
Local time: 22:03
English to Polish
+ ...
Apr 15, 2011

Witam szanowne grono,
Mam pytanie natury technicznej o Multiterm 2009, a mianowicie wczoraj rozpoczęłam tworzenie bazy terminologicznej i było wszystko w porządku, dzisiaj chciałam kontynuować rozszerzanie bazy ale po otwarciu bazy, którą stworzyłam wczoraj i po kliknięciu na ikonkę dodania nowego terminu jest jakiś problem i Multiterm mi się zawiesza... Restartowałam komputer, próbowałam przy włączonym i wyłączonym Tradosie i dzieje się tak samo.. Jak rozwiązać ten
... See more
Witam szanowne grono,
Mam pytanie natury technicznej o Multiterm 2009, a mianowicie wczoraj rozpoczęłam tworzenie bazy terminologicznej i było wszystko w porządku, dzisiaj chciałam kontynuować rozszerzanie bazy ale po otwarciu bazy, którą stworzyłam wczoraj i po kliknięciu na ikonkę dodania nowego terminu jest jakiś problem i Multiterm mi się zawiesza... Restartowałam komputer, próbowałam przy włączonym i wyłączonym Tradosie i dzieje się tak samo.. Jak rozwiązać ten problem? Co robię nie tak? Dziękuję z góry za wszelkie sugestie ...
Collapse

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

SDL Trados Multiterm 2009

Advanced search

CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »
BaccS – an SDL product
Modern translation business management for freelancers and agencies

BaccS makes it easy for translators to manage their projects, schedule tasks, create invoices, and view highly customizable reports. User-friendly, ProZ.com integration, community-driven development – a few reasons BaccS is trusted by translators!

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search