https://www.proz.com/forum/serbian/105244-13_meseci_%C4%8Dlanstva_na_proz_u_za_70_usd.html

13 meseci članstva na ProZ-u za 70 USD
Thread poster: Miomira Brankovic
Miomira Brankovic
Miomira Brankovic  Identity Verified
Serbia
Local time: 03:06
English to Serbian
+ ...
May 21, 2008

ProZ nam nudi dosta privlačnu mogućnost da za 70 USD dobijemo 13 meseci punog članstva ako uplatu izvršimo kod koleginice Ljerke Polegubić iz Hrvatske. Videti http://www.proz.com/join-local/professional
Pošto za nas iz Srbije ovo i dalje spada u međunarodni platni promet, gde postoje ograničenja, odnosno gotovo potpuna zabrana deviznih plaćanja između fizičkih lica, interesuj
... See more
ProZ nam nudi dosta privlačnu mogućnost da za 70 USD dobijemo 13 meseci punog članstva ako uplatu izvršimo kod koleginice Ljerke Polegubić iz Hrvatske. Videti http://www.proz.com/join-local/professional
Pošto za nas iz Srbije ovo i dalje spada u međunarodni platni promet, gde postoje ograničenja, odnosno gotovo potpuna zabrana deviznih plaćanja između fizičkih lica, interesuje me da li je neko od kolega već isprobao ovu varijantu i kako se ovakvo plaćanje može izvršiti.
Collapse


 
Goran Tasic
Goran Tasic  Identity Verified
Serbia
Local time: 03:06
Member (2006)
English to Serbian
+ ...
Ponuda je povoljna May 22, 2008

Ja sam juče poslao e-poštu koleginici Ljerke Polegubić sa upitom da li mogu da joj uplatim preko Moneybookers. Na žalost do sada nisam dobio odgovor....a očekujem ga.

 
VIVA VOCE Ltd.
VIVA VOCE Ltd.  Identity Verified
Croatia
Local time: 03:06
English to Croatian
+ ...
Članstvo May 22, 2008

Kolega Gorane, na Vaš upit sam odgovorila e-mailom. Možete mi platiti Moneybookersom, budući su uplate vezane na moj poslovni račun, kako bih mogla normalno prikazivati međunarodni poslovni promet. Za Vaše uplate ProZ izdaje račun odmah po aktivaciji članarine. Ako imate još pitanja, slobodno mi se obratite.

Srdačan pozdrav,

Ljerka


 
Goran Tasic
Goran Tasic  Identity Verified
Serbia
Local time: 03:06
Member (2006)
English to Serbian
+ ...
Ja i dalje čekam mejl... May 23, 2008

Poštovana koleginice Ljerka,

ja i dalje čekam na vaš mejl...nikako da stigne. Moguće da internet ne funkcioniše kako treba, ovih zadnjih par dana i stvarno brlja. U suštini mi treba vaša e-mail adresa sa kojom ste otvorili Moneybookers račun, da bih moga da pošaljem uplatu.






Peaktranslation wrote:

Kolega Gorane, na Vaš upit sam odgovorila e-mailom. Možete mi platiti Moneybookersom, budući su uplate vezane na moj poslovni račun, kako bih mogla normalno prikazivati međunarodni poslovni promet. Za Vaše uplate ProZ izdaje račun odmah po aktivaciji članarine. Ako imate još pitanja, slobodno mi se obratite.

Srdačan pozdrav,

Ljerka


 
VIVA VOCE Ltd.
VIVA VOCE Ltd.  Identity Verified
Croatia
Local time: 03:06
English to Croatian
+ ...
Moneybookers adresa Jun 10, 2008

Poštovane kolege,

Moja adresa za uplatu preko Moneybookersa je: [email protected]

Puno uspjeha!


 
Miomira Brankovic
Miomira Brankovic  Identity Verified
Serbia
Local time: 03:06
English to Serbian
+ ...
TOPIC STARTER
Isprobano – funkcioniše odlično Jun 13, 2008

Upravo sam produžila svoje članstvo na Proz-u za 13 meseci uplatom 70 USD preko Moneybookersa u korist računa koleginice Ljerke Polegubić. Procedura je izuzetno jednostavna i brza, a istog dana na profilu mi se pojavo nov period važenja članstva. Istovremeno sam e-mailom od ProZ-a dobila potvrdu o izvršenoj uplati.
Zahvaljujem koleginici Ljerki na saradnji i preporučujem ovaj metod svim zainteresovanima.


 
Sladjana Daniels
Sladjana Daniels  Identity Verified
Serbia
Local time: 03:06
English to Serbian
+ ...
Sada je 59 evra za 12 meseci May 5, 2010

Ja sam pre godinu dana, kao i pre neki dan, ovim putem obnovila svoje članstvo na ProZu. Dakle, uplata preko Moneybookersa, 59 evra (oko 76 USD) za 12 meseci. Efikasno, sve se rešava za jedan dan.

 
Sladjana Daniels
Sladjana Daniels  Identity Verified
Serbia
Local time: 03:06
English to Serbian
+ ...
Šta sada? Apr 21, 2011

Dobila sam poruku od koleginice Ljerke da više ne prikuplja članarine. Da li neko zna ko je eventualno preuzeo tu ulogu i kako se sada može platiti? Kako ste vi produžili članarinu, da li ste platili 119 evra preko sajta?

 
Miroslav Jeftic
Miroslav Jeftic  Identity Verified
Local time: 03:06
Member (2009)
English to Serbian
+ ...
Hm Apr 22, 2011

Izgleda da se sad plaća direktno preko sajta, karticom ili preko MB/Paypal-a, liči da je gotovo s popustima Još ću razmisliti da li ću produžavati, meni ističe za nekih mesec i kusur.

 
Sladjana Daniels
Sladjana Daniels  Identity Verified
Serbia
Local time: 03:06
English to Serbian
+ ...
Hm, hm Apr 22, 2011

Meni za tačno dve nedelje. A 119 dolara je kanda puno za naše uslove. Sigh...

 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


13 meseci članstva na ProZ-u za 70 USD


Translation news in Serbia





TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »