Ako a kde sa mozem zaregistrovat ako prekladatel pre uzemie Slovenskej republiky?
Thread poster: Juraj Maduda

Juraj Maduda
United Kingdom
English to Slovak
Nov 22, 2009

Dobry den.
Mam na vas jednu otazku. Chcel by som sa vas opytat, v ktorej institucii je mozne zaregistrovat sa ako prekladatel v ramci Slovenskej republiky? A aku kvalifikaciu(e) budem na to potrebovat? Mam na mysli specialny diplom alebo certifikat.
Ak by ste mi pomohli s odpovedou, bol by som vam nesmierne povdacny.
Juraj

Maria Sopkova  Identity Verified
Slovakia
Local time: 19:28
Member (2009)
German to Slovak
+ ...
Prekladateľ zapísaný v zozname MS SR Nov 23, 2009

Ahoj Juraj,

pravdepodobne si mal na mysli zápis do Zoznamu znalcov, tlmočníkov a prekladateľov MS SR. Skús tento link:
http://www.justice.gov.sk/wfn.aspx?pg=l50&htm=l5/ztpfaq.htm#_Toc116706351
Táto cesta je dosť trnistá a prináša skôr viac starostí ako osohu, a to najmä kvôli platobnej nedisciplinovanosti orgánov.
Ale prajem veľa šťastia.

Mária

Juraj Maduda
United Kingdom
English to Slovak
TOPIC STARTER
Majka naozaj dakujem:-))) Nov 23, 2009

Ahoj Majka,
naozaj Ti z celeho srdca dakujem za Tvoju odpoved. Este raz vdaka a zelam ti krasny den.
Duri

There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »

Ako a kde sa mozem zaregistrovat ako prekladatel pre uzemie Slovenskej republiky?

Advanced search

BaccS – Business Accounting Software
Modern desktop project management for freelance translators

BaccS makes it easy for translators to manage their projects, schedule tasks, create invoices, and view highly customizable reports. User-friendly, ProZ.com integration, community-driven development – a few reasons BaccS is trusted by translators!

More info »
memoQ translator pro
Kilgray's memoQ is the world's fastest developing integrated localization & translation environment rendering you more productive and efficient.

With our advanced file filters, unlimited language and advanced file support, memoQ translator pro has been designed for translators and reviewers who work on their own, with other translators or in team-based translation projects.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search