Off topic: про cпон$орів
Thread poster: DZiW

DZiW
Ukraine
English to Russian
+ ...
Nov 17, 2009

Вітаю.

Нещодавно наш партнер зі Штатів спитав скільки я отримав „роялті” за те, що знайшов спонсора для деяких неприбуткових організацій (€15'000). Чесно кажучи, я трохи розгубився, а він сказав що зазвичай це до 10% від суми.

Враховуючи мої вдалі пошуки спонсорів за останні п’ять років, я можу сміливо покинути роботу і найняти гарну секретарку щоб вона читала мені пошту сексуальним голосом прямо в спа-салоні))

Але в нашому законодавстві (Україна – СНД) я, на жаль, чомусь не знайшов офіційної інформації щодо гонорару тим, хто знаходить спонсорів. То як це діє і в яких країнах?

Якщо у вас, шановні знаючі колеги, є така інформація – прошу.

Спасибі.


Direct link Reply with quote
 

Maksym Kozub  Identity Verified
Local time: 03:50
Member (2008)
English to Ukrainian
+ ...
Домовляйтеся... Nov 18, 2009

DZiW wrote:

Але в нашому законодавстві (Україна – СНД) я, на жаль, чомусь не знайшов офіційної інформації щодо гонорару тим, хто знаходить спонсорів.
Мабуть, тому, що це не предмет законодавства, а предмет домовленостей між тим, хто знаходить, і тим, для кого знаходять. Поширена ж практика таких домовленостей може бути різною в різних країнах і ситуаціях. Недаремно ж Ваш знайомий "...сказав що зазвичай це до 10% від суми". _Звичний для нього варіант_ розміру винагороди, а не встановлений законом.

Ніхто ж не заважає Вам наступного разу укласти з організацією договір про надання послуг (інформаційних тощо) з пошуку спонсорів, а в тому договорі встановити такий розмір винагороди, про який домовитеся з організацією...

[Редактировалось 2009-11-18 12:22 GMT]


Direct link Reply with quote
 

DZiW
Ukraine
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
зрозуміло Nov 18, 2009

То це угода, а не self-evident практика...
Шкода, прийдеться відмінити спа-салони)

Звісно, всі умови контракту дуже рідко розголошують, але наскільки поширена така практика щодо не- та малоприбуткових організацій? Я маю на увазі не морально-етичний аспект (хочу все і багато), а чисто бізнес, бо найменша спонсорська допомога про яку я особисто домовлявся була від 5 тисяч європейських карбованців). Чи впливає на це без/ готівковий розрахунок?

Не знаю як у інших, але в нас дуже розповсюджена схема „спонсорства” коли хтось (в даному випадку – я) без фінансової винагороди знаходить спонсора, домовляється з ним і потім цим займається мерія, міськвиконком та інші надшефні структури прийомної організації. Але тоді виникає таке питання: чи можуть вони (мають право) підписати договір про надання послуг (інформаційних тощо) вже без того, хто цим насправді займався? Звісно, я не про мораль)


Direct link Reply with quote
 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

про cпон$орів

Advanced searchCafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »
Across v6.3
Translation Toolkit and Sales Potential under One Roof

Apart from features that enable you to translate more efficiently, the new Across Translator Edition v6.3 comprises your crossMarket membership. The new online network for Across users assists you in exploring new sales potential and generating revenue.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search