Як виглядає офіційний переклад
Thread poster: M.Nevirkovets

M.Nevirkovets  Identity Verified
Ukraine
Local time: 02:54
English to Russian
+ ...
Oct 30, 2013

Доброго вечора, колеги!
Займаюсь перекладом, але в основному замовники не з України і всі переклади просто надсилаються інтернетом, причому переклади роблю сама. Недавно звернулись з міліції з проханням перекласти на узбецьку, і переклад повинен бути офіційним. В даному випадку я буду вже посередником, а переклад робитиме інша людина. Хтось міг би підсказати, як повинен виглядати такий переклад? Підшивати текст оригіналу до перекладу? Як підшивати (як нотаріус?)? Чи робити на кожній сторінці відмітку про те, що переклад здійснив перекладач.... Наскільки я розумію, тут вже ставить підпис сам перекладач, а я лише ставлю печатку в кінці. Вказувати загальну кількість сторінок? Взагалі, усі ці речі обов"язкові, чи це на вибір БП? Крім того, перекладач повинен підписати документ, де він попереджається про кримінальну відповідальність. Його ж підписує конкретно перекладач, а не я як підприємець? Буду дуже вдячна за інформацію.


Direct link Reply with quote
 

Nadezhda & Vatslav Yehurnovy  Identity Verified
Ukraine
Local time: 02:54
Member (2008)
English to Russian
+ ...
У нашій країні Oct 31, 2013

Є нотаріально завірений переклад. Більше нічого «офіційного» немає, здається. Але краще уточнити в бравих внутрішніх органів, що саме вони хочуть.

Direct link Reply with quote
 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Як виглядає офіційний переклад

Advanced searchCafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »
PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search