Чеки на інкасо, Харків?
Thread poster: Oksana Weiss

Oksana Weiss  Identity Verified
Germany
Local time: 04:59
Member (2011)
English to Ukrainian
+ ...
Aug 4, 2014

Добридень, шановне товариство!
Маю таке запитання: в якому банку можна віддати чеки на інкасо, бажано в Харкові? Раніше працювала із банком "Хрещатик" у Києві, але вони давно вже не працюють з чеками у доларах - лише з євро. Маю нового клієнта, який хоче платити лише чеками, і виявилось, що більшість банків з тих, що заявляють на своїх сайтах, що працюють з чеками, насправді сахаються їх як не знаю чого.
Буду вдячна за інфу!

Direct link Reply with quote

Andriy Yasharov  Identity Verified
Ukraine
Local time: 05:59
Member (2008)
English to Russian
+ ...
Укрексімбанк Aug 4, 2014

Спробуйте віднести чеки в Укрексімбанк.

Germany
Member (2011)
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
Укрексімбанк?! Aug 5, 2014

Андрію, дякую, пробувала вже - але вони з моїх 50 доларів залишили собі 15. Така відсоткова ставка мене не влаштовує. Хрещатик брав 2%, ще й питався, чи не забагато:) Може, ще є якась альтернатива?

[Edited at 2014-08-05 02:25 GMT]

mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Ну як? Aug 6, 2014

Знайшли? Дуже цiкаво було б скористатись
Oksana Zoria wrote:
Хрещатик брав 2%, ще й питався, чи не забагато:)

Менi щось такi вiдсотки видаються фантастичними. Усi банки, куди я звертався з цього питання брали щось 10%, але не менше мiнiмальноi суми (десь у тi ж самi $15).

Мабуть вас у "Хрещатику" просто дуже любили - i недарма

Germany
Member (2011)
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
Зненацька! Aug 6, 2014

mk_lab wrote:

Знайшли? Дуже цiкаво було б скористатись

Так, на диво, порадили Приват - а я про нього й не подумала. Спробую наступного разу, або якщо спробуєте раніше - дайте знати, самій цікаво

Мабуть вас у "Хрещатику" просто дуже любили - i недарма

(зашарілася) Мерсі за компліман! Насправді, у мене там працювала сестра у відділі для VIP-клієнтів, але вона щойно пішла у декретну відпустку, тож VIP-обслуговування на тому закінчилося:)

Dmitrie Highduke  Identity Verified
Ukraine
Member (2008)
English to Ukrainian
+ ...
Приват Aug 7, 2014

Я періодично звертаюся до Привату, коли отримую чеки. Жодних проблем не було. Але треба чекати тижні чотири. Одна з переваг - не треба відвідувати відділення банку, чек сканується, а потім надсилається поштою.

Тарифи тут: http://privatbank.ua/ua/cheki-google/ (там написано про чеки Google, але це стосується будь-яких чеків)

Germany
Member (2011)
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
ОК, тоді Приват Aug 7, 2014

Дякую, Дмитре! Чотири тижні - не проблема, зазвичай доводилось чекати і більше. А що ходити нікуди не треба - це жирний плюс, особливо у випадку з Приватом;)

Germany
Member (2011)
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
Update 2015 Jan 15, 2015

Добридень, шановно громадо!
Обіцяла відписатись про ситуацію з чеками у Харкові - наразі, окрім Укрексімбанку, який дере шалені відсотки, ніхто не хоче працювати з чеками. Зверталася до ФіК, ОТП, Привату, UniCredit - дзуськи. А сьогодні в Укрексімі порадували, що тимчасово з чеками не працюють (принаймні, до лютого). Чи є ще якісь варіанти, окрім як їхати до Києва здавати чек?

mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Member (2004)
English to Russian
+ ...
В Києвi, мiж iншим, Jan 16, 2015

Oksana Zoria wrote:
Чи є ще якісь варіанти, окрім як їхати до Києва здавати чек?

така сама ситуацiя. Тепер банки дуже неохоче чеки приймають

Germany
Member (2011)
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
Дивно.. Jan 19, 2015

mk_lab wrote:
така сама ситуацiя. Тепер банки дуже неохоче чеки приймають

Здавалося б, зараз банки мають крутитися, щоб хоч якось підзаробити. Добра новина: подзвонили з Укрексіму і чек взяли на інкасо. Однак, довелося відсидіти в черзі більше години - харківські банки зараз обслуговують ще й клієнтів з донецької і луганської області, а працівників стільки ж, якщо не менше...

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Чеки на інкасо, Харків?

Advanced search

BaccS – Business Accounting Software
Modern desktop project management for freelance translators

BaccS makes it easy for translators to manage their projects, schedule tasks, create invoices, and view highly customizable reports. User-friendly, ProZ.com integration, community-driven development – a few reasons BaccS is trusted by translators!

More info »
SDL MultiTerm 2017
Guarantee a unified, consistent and high-quality translation with terminology software by the industry leaders.

SDL MultiTerm 2017 allows translators to create one central location to store and manage multilingual terminology, and with SDL MultiTerm Extract 2017 you can automatically create term lists from your existing documentation to save time.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search