Off topic: online oyun oynar mısınız?
Thread poster: Gaye Terzioglu-Booth
Gaye Terzioglu-Booth  Identity Verified
Australia
Local time: 22:19
Turkish to English
+ ...
May 9, 2003

Selam herkese!

Bakiyorum forum konu basliklarina hepsi anlamli, hepsinin belirli bir amaci, hedefi var. Dedim ki ben bir degisiklik yapayim.

Bugunku sabah saatleri sacmaligim su:

Everquest adli oyun. Iki yildir oynuyorum zaman buldukca. Bilen oynayan var mi aranizda? Felaket bagimlilik yapan bir oyun.

Gecen sene bir arkadasima bahsettim bana aaaa cadi, buyucu vs, seytan filan... Turkiye kaldirmaz bu oyunu. Cok sasirdim, bu bir oyun, seytanla filan ilgisi yok. Bir karakter yaratiyorsun sonra gidip ufakli buyuklu canavarlarla savasip oyun icinde tecrube puani kazaniyorsun, her puan grubu seni bir sonraki duzeye yaklastiriyor. Falan filan. Cok kapsamli oyun ama oynamadan anlamak ve anlatmak zor. Bu oyunun kendine ait terminolojisi var, ne yazik ki cogunun Turkcesini bilmiyorum. En guzel tarafi, oynarken diger oyuncularla konusabiliyorsun, birlikte grup halinde avlanabiliyorsun. Sosyal bir oyun yani.

Neyse, simdilik bu kadar.

Eger oynayaniniz varsa, ben Tarew Marr (Taru Mar hehe) server uzerinde Gaiah isimli ranger karakteri oynuyorum. (Yok Chuck Norrisvari bir ranger degil bu)

Eh hadi hoscakalin.

Off-topic denemesinin sonu... END PROGRAM

Gaye

[Subject edited by staff or moderator 2005-01-11 06:09]

Direct link Reply with quote

shenay kharatekin
Turkey
Local time: 15:19
Turkish to English
+ ...
BAŞKA BİR ÖNERİ May 12, 2003

ELBETTE OYNARIZ FAKAT BEN ONLINE İNGİLİZCE CHAT VE İNGİLİZCE BİLGİ YARIŞMALARINI DAHA ÇOK TERCİH EDİYORUM.
[addsig]

Direct link Reply with quote

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

online oyun oynar mısınız?

Advanced search

SDL Trados Studio 2017 Freelance
The leading translation software used by over 250,000 translators.

SDL Trados Studio 2017 helps translators increase translation productivity whilst ensuring quality. Combining translation memory, terminology management and machine translation in one simple and easy-to-use environment.

More info »
Across v6.3
Translation Toolkit and Sales Potential under One Roof

Apart from features that enable you to translate more efficiently, the new Across Translator Edition v6.3 comprises your crossMarket membership. The new online network for Across users assists you in exploring new sales potential and generating revenue.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search