FTP ve Foreign Desk
Thread poster: Gülnur Seyhanoğlu

Gülnur Seyhanoğlu  Identity Verified
Turkey
Local time: 15:16
English to Turkish
+ ...
Apr 11, 2011

FTP (File Transfer Protocol) ve Foreign Desk konularında teknik yardıma ihtiyacım var. İnternet araştırmam sırasında bulduğum bilgiler yeterli olmadı. İlgili sofware ve kullanımları konusunda bilgi edinebileceğim siteler önerebilir misiniz?

Teşekkürler

Gülnur Seyhanoğlu

Emin Arı  Identity Verified
Turkey
Member
English to Turkish
+ ...
filezilla ve foreigndesk Apr 12, 2011

FTP programı olarak size filezillayı öneririm. Hem ücretsizdir hem de her işinizi görür. Foreigndesk ise mecburen kullandığım bir program. Bana bir e-posta adresi verirseniz size açıklamalı dosyalarını gönderebilirim.

Kolay gelsin

Selcuk Akyuz  Identity Verified
Turkey
Member (2006)
English to Turkish
+ ...
ForeignDesk Apr 12, 2011

Emin Bey merhaba,

Dosyaları bana da gönderebilirseniz sevinirim, mail adresim sizde vardı.

ite klasörü içindeki ForeignDesk.rc dosyasına tıkladığımda SDLX açılıyor. Açıkçası bu programı deneyeceğim diye SDLX dosya ayarlarını bozmayı da istemiyorum.

Gülnur Seyhanoğlu  Identity Verified
Turkey
English to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
FTP Apr 12, 2011

Emin Bey,

FileZilla'yı yükledim ve kullanıyorum.

Foreign Desk ile ilgili dosyaları da başka bir kaynaktan temin ettim.

İlginize teşekkürler.

Turkey
Member
English to Turkish
+ ...
foreigndesk Apr 12, 2011

Mecbur değilseniz foreigndesk programını hiç önermem. Hani derler ya ucuz etin yahnisi hesabı doğru dürüst hiç bir özellik yok. MemoQ'den sonra attan inip eşeğe binmiş gibi hissediyor insan. Ama ne derler, "müşteri her zaman haklıdır".

Turkey
Member
English to Turkish
+ ...
e-posta adresi hata veriyor eminari@yahoo.com adresine bir msj göndrebilri misiniz? Apr 12, 2011

Selcuk Akyuz wrote:

Emin Bey merhaba,

Dosyaları bana da gönderebilirseniz sevinirim, mail adresim sizde vardı.

ite klasörü içindeki ForeignDesk.rc dosyasına tıkladığımda SDLX açılıyor. Açıkçası bu programı deneyeceğim diye SDLX dosya ayarlarını bozmayı da istemiyorum.

Turkey
Member
English to Turkish
+ ...
yükleme adresi Apr 13, 2011

shareware olduğu için google docs kısmına yükledim, isteyen arkadaşlar buradan yükleyebilirler

https://docs.google.com/leaf?id=0B27TfkFX94GlOTFiYmIzY2YtOTA1Ni00NTA4LTg1YmUtNWViZjYwZmZkM2Jk&hl=en

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

FTP ve Foreign Desk

Advanced search

Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search