Termwiki olayı
Thread poster: Halil Ibrahim Tutuncuoglu "Бёcäטsع Լîfe's cômplicåtعd eñøugh"
Halil Ibrahim Tutuncuoglu
Halil Ibrahim Tutuncuoglu "Бёcäטsع Լîfe's cômplicåtعd eñøugh"
Türkiye
Local time: 14:56
Turkish to English
+ ...
Jul 8, 2011

Bu aralar Termwiki de sıkı bir yarışma var .Ülkeler(diller ) arası diyebilirim. The Language Race. Türkiye şu anda 4. az gayretle 1.liğe bile çıkabilir yaklaşık 25 biner kelimeyle ben ve Zuhal hanım katkıda bulunduk. Ücretsiz de değil her kelime için 1 cent token money verilmekte ve kimya ya da edebiyat kısımlarında özellikle çok hızlı kelime çevirerek günde 20-30 USD kazanılabilir ki boş zamanı olan arkadaşlar için iyi bir kazanç olanağı ve korkunç kelime ö�... See more
Bu aralar Termwiki de sıkı bir yarışma var .Ülkeler(diller ) arası diyebilirim. The Language Race. Türkiye şu anda 4. az gayretle 1.liğe bile çıkabilir yaklaşık 25 biner kelimeyle ben ve Zuhal hanım katkıda bulunduk. Ücretsiz de değil her kelime için 1 cent token money verilmekte ve kimya ya da edebiyat kısımlarında özellikle çok hızlı kelime çevirerek günde 20-30 USD kazanılabilir ki boş zamanı olan arkadaşlar için iyi bir kazanç olanağı ve korkunç kelime öğrenme yolu. Özenli ve doğru çeviriler yaparak ülkemizi birinci hale getirir kendimiz de para kazanabiliriz. Biraz pratikle püf noktalarını kavrayabilirsiniz(sağda google translate'i seçin önerdiği kelimlerden doğru olanları hızlı bir şekilde işaretleyin): Japonlar da sistematik olarak bir isimden girip bunu yaptıkları için sanırım bireysel de açık ara öndeler. Uzun süre 1.lik bendeydi.

Neyse iyi şanslar ve bu fırsat olduğunu bildireyim dedim. Böyle fırsatlar olunca bana da bir kuş uçurmanızı dilerim.
Collapse

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Termwiki olayı

Translation news in Türkiye

Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »