Termwiki olayı
Thread poster: Halil Ibrahim Tutuncuoglu "Бёcäטsع Լîfe's cômplicåtعd eñøugh"

Halil Ibrahim Tutuncuoglu "Бёcäטsع Լîfe's cômplicåtعd eñøugh"
Turkey
Local time: 06:43
Turkish to English
+ ...
Jul 8, 2011

Bu aralar Termwiki de sıkı bir yarışma var .Ülkeler(diller ) arası diyebilirim. The Language Race. Türkiye şu anda 4. az gayretle 1.liğe bile çıkabilir yaklaşık 25 biner kelimeyle ben ve Zuhal hanım katkıda bulunduk. Ücretsiz de değil her kelime için 1 cent token money verilmekte ve kimya ya da edebiyat kısımlarında özellikle çok hızlı kelime çevirerek günde 20-30 USD kazanılabilir ki boş zamanı olan arkadaşlar için iyi bir kazanç olanağı ve korkunç kelime öğrenme yolu. Özenli ve doğru çeviriler yaparak ülkemizi birinci hale getirir kendimiz de para kazanabiliriz. Biraz pratikle püf noktalarını kavrayabilirsiniz(sağda google translate'i seçin önerdiği kelimlerden doğru olanları hızlı bir şekilde işaretleyin): Japonlar da sistematik olarak bir isimden girip bunu yaptıkları için sanırım bireysel de açık ara öndeler. Uzun süre 1.lik bendeydi.

Neyse iyi şanslar ve bu fırsat olduğunu bildireyim dedim. Böyle fırsatlar olunca bana da bir kuş uçurmanızı dilerim.


Direct link Reply with quote
 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Termwiki olayı

Advanced searchAnycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
memoQ translator pro
Kilgray's memoQ is the world's fastest developing integrated localization & translation environment rendering you more productive and efficient.

With our advanced file filters, unlimited language and advanced file support, memoQ translator pro has been designed for translators and reviewers who work on their own, with other translators or in team-based translation projects.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search