Termwiki olayı
Thread poster: Halil Ibrahim Tutuncuoglu "Бёcäטsع Լîfe's cômplicåtعd eñøugh"

Halil Ibrahim Tutuncuoglu "Бёcäטsع Լîfe's cômplicåtعd eñøugh"
Turkey
Local time: 22:47
Turkish to English
+ ...
Jul 8, 2011

Bu aralar Termwiki de sıkı bir yarışma var .Ülkeler(diller ) arası diyebilirim. The Language Race. Türkiye şu anda 4. az gayretle 1.liğe bile çıkabilir yaklaşık 25 biner kelimeyle ben ve Zuhal hanım katkıda bulunduk. Ücretsiz de değil her kelime için 1 cent token money verilmekte ve kimya ya da edebiyat kısımlarında özellikle çok hızlı kelime çevirerek günde 20-30 USD kazanılabilir ki boş zamanı olan arkadaşlar için iyi bir kazanç olanağı ve korkunç kelime öğrenme yolu. Özenli ve doğru çeviriler yaparak ülkemizi birinci hale getirir kendimiz de para kazanabiliriz. Biraz pratikle püf noktalarını kavrayabilirsiniz(sağda google translate'i seçin önerdiği kelimlerden doğru olanları hızlı bir şekilde işaretleyin): Japonlar da sistematik olarak bir isimden girip bunu yaptıkları için sanırım bireysel de açık ara öndeler. Uzun süre 1.lik bendeydi.

Neyse iyi şanslar ve bu fırsat olduğunu bildireyim dedim. Böyle fırsatlar olunca bana da bir kuş uçurmanızı dilerim.


Direct link Reply with quote
 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Termwiki olayı

Advanced searchSDL MultiTerm 2017
Guarantee a unified, consistent and high-quality translation with terminology software by the industry leaders.

SDL MultiTerm 2017 allows translators to create one central location to store and manage multilingual terminology, and with SDL MultiTerm Extract 2017 you can automatically create term lists from your existing documentation to save time.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search