ALARM__İnsanda birazcık yüz olur!!! Teklif gelir ama STOP!!! Önce Blue Board'a BAK
Thread poster: Adnan Özdemir

Adnan Özdemir  Identity Verified
Turkey
Local time: 16:57
Member (2007)
German to Turkish
+ ...
Jul 15, 2011

Değerli Arkadaşlar,

Az önce (15 Temmuz 2011, sabah saat 10 sularında) tatlı dilli, ısrarcı, 500 sayfalık ALMANCA>TÜRKÇE bir proce için (telefonla) arandım. Vermek istediler. Almadım:)

Gene vermek istediler. Almadım)

Unutmadan firma Türkiş ve Landaburu yaylası'ndan !!!

İçgüdüsel midir nedir telefonda söylenen firma adlarını tam anlayamıyorum bazen. Mail ç
... See more
Değerli Arkadaşlar,

Az önce (15 Temmuz 2011, sabah saat 10 sularında) tatlı dilli, ısrarcı, 500 sayfalık ALMANCA>TÜRKÇE bir proce için (telefonla) arandım. Vermek istediler. Almadım:)

Gene vermek istediler. Almadım)

Unutmadan firma Türkiş ve Landaburu yaylası'ndan !!!

İçgüdüsel midir nedir telefonda söylenen firma adlarını tam anlayamıyorum bazen. Mail çekelim bak dediler. E-posta damgalarını görünce kudurmuş gibi oldum. Herkese tek tek ulaşamayacağım için, kimsenin de emeği harcanmasın istedim. İçgüdüsel olaraktan...

Utanmadan beni nasıl buldularsa ona da şaşırdım...

Blueboardu böyle bişey::
-------------------------------
1
1
1
3
2
3
1
1
-----------------
Blueboardu yukarıdakine benziyor) Millet acaba piyango çıkarmı demiş durmuş, demiş durmuş, kazığı yemiş durmuş, yemiş durmuş !!

Dikkat

Çaylağımız var

İşi olanımız var

Olmayanımız var

Usta olanımız var, var ama dalgın ustaysa, kadayıfı yaktıysa

Bu firmanın-bürosalın-dolandırmacısalın Blueboard kaydı 1 dolu 1.....

Kimden gelirse gelsin e-posta/telefon vb. iş teklifi alırsanız;;;
----------------------------------------------------------------------------

E-posta damgasında adı yazan firma-büro-bürosal-mafyasal neyse artık adını BB'de aratın olmaz mı? Paralı üye olmasanız bile aldığı notları görebilirsiniz BlueoBoard'da

Her işte aratın Blueboardu hem olmaz mı. HER İŞTEN ÖNCE ÖNCE BLUE BOARD LÜTVEN ama LÜTFEN!
+
+
Ayrıca, diyelim ki kazıklandınız bi vakitler ya da yeni. Ya da çok mükemmel bir büroydu ödüllendirsem dediniz ama adı yoktu Blue Boardda...
Blue Board sayfasında ^^ADD OUTSOURCER^^ düğmesi ile ilgili firmanın olmayan tahtasını açabilirsiniz. Ben şöyle bi 40-50 tahta açmışımdır, insanlık için. Hepsine not girmeniz gerekmiyor. ^^Dur şuna bir 5 vereyim^^ diye çok tahta açtım...
Bilmeyenler için not düşeyim dedim. Üşenmeyelim.
-----
-----

ÇAYLAKLARA GÜZEL NOT:
==================
Çok işsiz kaldığım, elimde iş olmayan zamanlar oldu, olacak da... Ama çalışma moreli, içinizin rahat kalması çok önemli arkadaşlar. Varsın 5-10-15 gününüz neredeyse işsiz geçsin.
Ya üzerine atladığınız-yumulduğunuz işten(!) SIDA/AIDES/AIDS mikrobu gibi içinizde yara açacak bir kazık yerseniz? Ya 1 gün 1 hafta 1 ay çalıştığınız işin parasını alamasanız?
Paranızı en sonunda alsanız bile alıncaya kadar imanınız gevrese, göğsünüz çatlasa, depresyona girseniz, 3 puan alacağım diye 10 puan verseniz? Ya 30 liralık iş için 3000 liralık iş kaçırsanız.......

UNUTMAYIN ''SERBEST YAPILAN İŞ/MESLEK'' bazen kapıyı sık çalar. Kimi zaman da çalmaz, ya da seyrek çalar. Çeşme bazen çok gür akar, bazen de sadece damlar! Dert etmeyin. BU İŞİN DOĞASU BU, HER ZAMAN İŞ OLMAZ! İşte tam o arada gelen çekici, hormonlu iş tekliflerine(=!=) araştırmadan kanmayın!
Öyle de bir PİSkolcisi vardır bu işin. ^^''İŞ olsa, çalışsam kazıklansam, dolandırılsam, deneyimlensem, yeter ki deneyimlensem de parasız pulsuz deneyimlensem''^^ PİSkolcisine girmemeye çalışın.

Esenlikler dilerim.

[Edited at 2011-07-16 03:58 GMT]
Collapse

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

ALARM__İnsanda birazcık yüz olur!!! Teklif gelir ama STOP!!! Önce Blue Board'a BAK

Advanced search

Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search