Proz Dil Yetkilileri
Thread poster: Eralp Tuna

Eralp Tuna
Turkey
Local time: 22:20
English to Turkish
+ ...
Jul 16, 2011

Merhabalar,

İş yoğunluğu nedeniyle uzun süredir proz'a giremiyorum. Eskiden hatırladığım kadarıyla herhangi bir sorun yaşandığında her dilde üyelerden bazıları ile kontak kurulabiliyor idi. Yanlış hatırlamıyorsam moderatör olarak geçiyordu. Sitenin her yerini aradım buna ait bir bilgi bulamadım.

Sabah yaşadığım sorunu paylaşayım öncelikle. Sabah saat 10'da bir job posting girdim. Ama gün boyunca yayınlanmadı onaylanmadığı için sanırım. Eskiden bu moderatör arkadaşlar onaylıyordu job posting'leri. Destek talebi ile email yolladım cevap gelmedi. Support kısmına girdim sanırım sadece Pzt-Cuma çalışıyorlarmış.

Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Sevgiler
Eralp Tuna


Direct link Reply with quote
 

Gulay Baran  Identity Verified
Turkey
Local time: 22:20
Member (2007)
English to Turkish
+ ...
... Jul 17, 2011

Merhaba Eralp Bey,

İş ilanlarında artık üyeler için onaylanma zorunluluğu bulunmuyor, gerekli alanları doldurduktan sonra sistem otomatik olarak hemen yayınlıyor. Ama üye olmayanlar için bildiğim kadarıyla bir site yöneticisi tarafından gözden geçiriliyor. Yani moedratörler değil de yöneticiler tarafından. İş ilanı gönderme kurallarından biriyle/birkaçıyla örtüşmüyorsa ilan daha yayınlanmadan silinebiliyor. Profilinizi inceledim, Admin kısmında benim yani moderatörlerin onaylayabileceği herhangi bir ilan vs. gözükmüyor. Bu durumda en uygunu yönetime bir support ticket göndermenizdi ve siz de bunu gerçekleştirmişsiniz. Böylece en kısa zamanda size dönülecektir, tabii bu sizinle ilgilenecek olan kişinin yaşadığı saat farkı nedeniyle 2-3 saati değil de 8-10 saati bulabilir bunu da gözardı etmemek lazım:)

İyi çalışmalar dilerim.


Direct link Reply with quote
 

Eralp Tuna
Turkey
Local time: 22:20
English to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
Teşekkürler Gülay Hanım Jul 17, 2011

Gülay Hanım,

Çok teşekkür ederim.


Direct link Reply with quote
 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Proz Dil Yetkilileri

Advanced searchmemoQ translator pro
Kilgray's memoQ is the world's fastest developing integrated localization & translation environment rendering you more productive and efficient.

With our advanced file filters, unlimited language and advanced file support, memoQ translator pro has been designed for translators and reviewers who work on their own, with other translators or in team-based translation projects.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search