Proz Dil Yetkilileri
Thread poster: Eralp Tuna

Eralp Tuna
Turkey
Local time: 23:38
English to Turkish
+ ...
Jul 16, 2011

Merhabalar,

İş yoğunluğu nedeniyle uzun süredir proz'a giremiyorum. Eskiden hatırladığım kadarıyla herhangi bir sorun yaşandığında her dilde üyelerden bazıları ile kontak kurulabiliyor idi. Yanlış hatırlamıyorsam moderatör olarak geçiyordu. Sitenin her yerini aradım buna ait bir bilgi bulamadım.

Sabah yaşadığım sorunu paylaşayım öncelikle. Sabah saat 10'da bir job posting girdim. Ama gün boyunca yayınlanmadı onaylanmadığı için sanırım. Eskiden bu moderatör arkadaşlar onaylıyordu job posting'leri. Destek talebi ile email yolladım cevap gelmedi. Support kısmına girdim sanırım sadece Pzt-Cuma çalışıyorlarmış.

Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Sevgiler
Eralp Tuna


 

Gulay Baran  Identity Verified
Turkey
Local time: 23:38
Member (2007)
English to Turkish
+ ...
... Jul 17, 2011

Merhaba Eralp Bey,

İş ilanlarında artık üyeler için onaylanma zorunluluğu bulunmuyor, gerekli alanları doldurduktan sonra sistem otomatik olarak hemen yayınlıyor. Ama üye olmayanlar için bildiğim kadarıyla bir site yöneticisi tarafından gözden geçiriliyor. Yani moedratörler değil de yöneticiler tarafından. İş ilanı gönderme kurallarından biriyle/birkaçıyla örtüşmüyorsa ilan daha yayınlanmadan silinebiliyor. Profilinizi inceledim, Admin kısmında benim yani moderatörlerin onaylayabileceği herhangi bir ilan vs. gözükmüyor. Bu durumda en uygunu yönetime bir support ticket göndermenizdi ve siz de bunu gerçekleştirmişsiniz. Böylece en kısa zamanda size dönülecektir, tabii bu sizinle ilgilenecek olan kişinin yaşadığı saat farkı nedeniyle 2-3 saati değil de 8-10 saati bulabilir bunu da gözardı etmemek lazım:)

İyi çalışmalar dilerim.


 

Eralp Tuna
Turkey
Local time: 23:38
English to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
Teşekkürler Gülay Hanım Jul 17, 2011

Gülay Hanım,

Çok teşekkür ederim.


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Proz Dil Yetkilileri

Advanced searchSDL Trados Studio 2017 only €435 / $519
Get the cheapest prices for SDL Trados Studio 2017 on ProZ.com

Join this translator’s group buy brought to you by ProZ.com and buy SDL Trados Studio 2017 Freelance for only €435 / $519 / £345 / ¥63000 You will also receive FREE access to Studio 2019 when released.

More info »
Déjà Vu X3
Try it, Love it

Find out why Déjà Vu is today the most flexible, customizable and user-friendly tool on the market. See the brand new features in action: *Completely redesigned user interface *Live Preview *Inline spell checking *Inline

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search