yahoo android uygulaması
Thread poster: Emin Arı

Emin Arı  Identity Verified
Turkey
Local time: 14:21
Member
English to Turkish
+ ...
Nov 25, 2011

Sürekli e-postalarını kontrol etmek zorunda kalan çevirmen arkadaşlara yahoo'nun android uygulamasını tavsiye ederim. E-posta geldiğinde telefonunuza bir mesaj gelmiş gibi sizi uyarıyor ve sürekli olarak "check mail" düğmesini tıklamıyorsunuz. Android marketten ücretsiz indirilebilir.

 

ATIL KAYHAN  Identity Verified
Turkey
Local time: 14:21
Member (2007)
Turkish to English
+ ...
Spam Meselesi Nov 25, 2011

Kulaga hos geliyor ancak ufak bir sorun var. Bana gelen bol miktarda spam, spam kutusuna gittigi gibi bir kismi da Inbox'a düsüyor. Ben bana gelen mesajlari kontrol ederken her defasinda bu spamlari da ayiklayip siliyorum. Bu durumda Inbox'a her spam gelisinde benim cep telefonum "bir spam daha geldi" dercesine beni uyaracak. Tabii gelenin spam oldugunu bilmeyecek. Bu da kuskusuz benim istemeyecegim bir durum. Her zamanki gibi postalarimi PC'den kontrol etmeyi tercih ederim.

 

Mesut Yaşar  Identity Verified
Local time: 14:21
Turkish to English
+ ...
Spam kontrolü Nov 25, 2011

Eğer hesabınızda spam klasörüne direk atılmadığı halde spam olan mailler varsa, bunları spam olarak işaretleyebiliyorsunuz. Bundan sonra doğrudan spam klasörüne gidiyor o adresten gelen mailler.
Ben şahsen gmail kullanıyorum ama, bu tür kontroller hepsinde de vardır. Bir süre boyunca uğraştıracaktır sizi, ama sonra rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Mail geldiği anda size haber veren ve "Check mail" diye elle kontrol etmenizi gerektirmeyen sisteme "push mail" denir, tüm Android'ler bunu destekler, ama elinizde Symbian telefon varsa (Nokia), telefonun özellikleri arasında "push mail" özelliği olup olmadığını öğrenip ardından bir uygulama ile aynı özelliği o telefonunuza da kazandırabilirsiniz.

Ayrıca, Android telefonunuzun markası Samsung ise, kendi yazılımları olan e-mail uygulaması da bu iş için yeterlidir. Herhangi bir yerini sevmiyorsanız ve posta hesabınızın olduğu servis sağlayıcısının özel uygulaması yoksa, K9 Mail'i de deneyebilirsiniz.


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

yahoo android uygulaması

Advanced searchWordFinder Unlimited
For clarity and excellence

WordFinder is the leading dictionary service that gives you the words you want anywhere, anytime. Access 260+ dictionaries from the world's leading dictionary publishers in virtually any device. Find the right word anywhere, anytime - online or offline.

More info »
SDL MultiTerm 2017
Guarantee a unified, consistent and high-quality translation with terminology software by the industry leaders.

SDL MultiTerm 2017 allows translators to create one central location to store and manage multilingual terminology, and with SDL MultiTerm Extract 2017 you can automatically create term lists from your existing documentation to save time.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search