yahoo android uygulaması
Thread poster: Emin Arı

Emin Arı  Identity Verified
Turkey
Local time: 14:35
Member
English to Turkish
+ ...
Nov 25, 2011

Sürekli e-postalarını kontrol etmek zorunda kalan çevirmen arkadaşlara yahoo'nun android uygulamasını tavsiye ederim. E-posta geldiğinde telefonunuza bir mesaj gelmiş gibi sizi uyarıyor ve sürekli olarak "check mail" düğmesini tıklamıyorsunuz. Android marketten ücretsiz indirilebilir.

Direct link Reply with quote
 

ATIL KAYHAN  Identity Verified
Turkey
Local time: 14:35
Member (2007)
Turkish to English
+ ...
Spam Meselesi Nov 25, 2011

Kulaga hos geliyor ancak ufak bir sorun var. Bana gelen bol miktarda spam, spam kutusuna gittigi gibi bir kismi da Inbox'a düsüyor. Ben bana gelen mesajlari kontrol ederken her defasinda bu spamlari da ayiklayip siliyorum. Bu durumda Inbox'a her spam gelisinde benim cep telefonum "bir spam daha geldi" dercesine beni uyaracak. Tabii gelenin spam oldugunu bilmeyecek. Bu da kuskusuz benim istemeyecegim bir durum. Her zamanki gibi postalarimi PC'den kontrol etmeyi tercih ederim.

Direct link Reply with quote
 

Mesut Yaşar  Identity Verified
Local time: 14:35
Turkish to English
+ ...
Spam kontrolü Nov 25, 2011

Eğer hesabınızda spam klasörüne direk atılmadığı halde spam olan mailler varsa, bunları spam olarak işaretleyebiliyorsunuz. Bundan sonra doğrudan spam klasörüne gidiyor o adresten gelen mailler.
Ben şahsen gmail kullanıyorum ama, bu tür kontroller hepsinde de vardır. Bir süre boyunca uğraştıracaktır sizi, ama sonra rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Mail geldiği anda size haber veren ve "Check mail" diye elle kontrol etmenizi gerektirmeyen sisteme "push mail" denir, tüm Android'ler bunu destekler, ama elinizde Symbian telefon varsa (Nokia), telefonun özellikleri arasında "push mail" özelliği olup olmadığını öğrenip ardından bir uygulama ile aynı özelliği o telefonunuza da kazandırabilirsiniz.

Ayrıca, Android telefonunuzun markası Samsung ise, kendi yazılımları olan e-mail uygulaması da bu iş için yeterlidir. Herhangi bir yerini sevmiyorsanız ve posta hesabınızın olduğu servis sağlayıcısının özel uygulaması yoksa, K9 Mail'i de deneyebilirsiniz.


Direct link Reply with quote
 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

yahoo android uygulaması

Advanced searchmemoQ translator pro
Kilgray's memoQ is the world's fastest developing integrated localization & translation environment rendering you more productive and efficient.

With our advanced file filters, unlimited language and advanced file support, memoQ translator pro has been designed for translators and reviewers who work on their own, with other translators or in team-based translation projects.

More info »
BaccS – Business Accounting Software
Modern desktop project management for freelance translators

BaccS makes it easy for translators to manage their projects, schedule tasks, create invoices, and view highly customizable reports. User-friendly, ProZ.com integration, community-driven development – a few reasons BaccS is trusted by translators!

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search