yahoo android uygulaması
Thread poster: Emin Arı

Emin Arı  Identity Verified
Turkey
Local time: 13:19
Member
English to Turkish
+ ...
Nov 25, 2011

Sürekli e-postalarını kontrol etmek zorunda kalan çevirmen arkadaşlara yahoo'nun android uygulamasını tavsiye ederim. E-posta geldiğinde telefonunuza bir mesaj gelmiş gibi sizi uyarıyor ve sürekli olarak "check mail" düğmesini tıklamıyorsunuz. Android marketten ücretsiz indirilebilir.

 

ATIL KAYHAN  Identity Verified
Turkey
Local time: 13:19
Member (2007)
Turkish to English
+ ...
Spam Meselesi Nov 25, 2011

Kulaga hos geliyor ancak ufak bir sorun var. Bana gelen bol miktarda spam, spam kutusuna gittigi gibi bir kismi da Inbox'a düsüyor. Ben bana gelen mesajlari kontrol ederken her defasinda bu spamlari da ayiklayip siliyorum. Bu durumda Inbox'a her spam gelisinde benim cep telefonum "bir spam daha geldi" dercesine beni uyaracak. Tabii gelenin spam oldugunu bilmeyecek. Bu da kuskusuz benim istemeyecegim bir durum. Her zamanki gibi postalarimi PC'den kontrol etmeyi tercih ederim.

 

Mesut Yaşar  Identity Verified
Local time: 13:19
Turkish to English
+ ...
Spam kontrolü Nov 25, 2011

Eğer hesabınızda spam klasörüne direk atılmadığı halde spam olan mailler varsa, bunları spam olarak işaretleyebiliyorsunuz. Bundan sonra doğrudan spam klasörüne gidiyor o adresten gelen mailler.
Ben şahsen gmail kullanıyorum ama, bu tür kontroller hepsinde de vardır. Bir süre boyunca uğraştıracaktır sizi, ama sonra rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Mail geldiği anda size haber veren ve "Check mail" diye elle kontrol etmenizi gerektirmeyen sisteme "push mail" denir, tüm Android'ler bunu destekler, ama elinizde Symbian telefon varsa (Nokia), telefonun özellikleri arasında "push mail" özelliği olup olmadığını öğrenip ardından bir uygulama ile aynı özelliği o telefonunuza da kazandırabilirsiniz.

Ayrıca, Android telefonunuzun markası Samsung ise, kendi yazılımları olan e-mail uygulaması da bu iş için yeterlidir. Herhangi bir yerini sevmiyorsanız ve posta hesabınızın olduğu servis sağlayıcısının özel uygulaması yoksa, K9 Mail'i de deneyebilirsiniz.


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

yahoo android uygulaması

Advanced searchDéjà Vu X3
Try it, Love it

Find out why Déjà Vu is today the most flexible, customizable and user-friendly tool on the market. See the brand new features in action: *Completely redesigned user interface *Live Preview *Inline spell checking *Inline

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search