Kullan─▒c─▒larla moderat├Âr aras─▒ndaki ileti┼čim(sizlik)
Thread poster: Leyal

Leyal  Identity Verified
Local time: 02:17
German to Turkish
+ ...
Jul 13, 2004

5 g├╝nd├╝r moderat├Âr├╝m├╝z├╝n, ├ťmit Altu─čun, konuyla ilgili d├╝┼č├╝ncesini a├ž─▒klamas─▒n─▒ bekliyorum. Ama ne yaz─▒k ki aradan be┼č g├╝n ge├žmesine ra─čmen, fikir beyan etmeye gerek duymad─▒...

Bana al─▒ngan diyebilirsiniz, hatta olay─▒ abartt─▒─č─▒m─▒ da d├╝┼č├╝nebilirsiniz, ama ┼ču anki durum beni a┼č─▒r─▒ derecede rahats─▒z ediyor. Bir ┼čey sordu─čumda veya bir olaya tepki g├Âsterdi─čimde, cevap almaya al─▒┼č─▒─č─▒md─▒r...

Ge├ženlerde ├ťmit Beye Kudoz ile ilgili bir mail yaz─▒p, Kudozdaki baz─▒ yorumlar─▒n art─▒k tahamm├╝l s─▒n─▒r─▒n─▒ zorlad─▒─č─▒n─▒ belirtmi┼čtim. Sa─č olsun, en az─▒ndan ilgili sorudaki konud─▒┼č─▒ yorumu silmi┼č, ancak di─čer sorulara g├Âz atmaya gerek duymam─▒┼č...
Yanl─▒┼čsam beni d├╝zeltin, ama benim bildi─čim moderat├Âr kullan─▒c─▒lar─▒n sorunlar─▒/sorular─▒ ile ilgilenen g├Ârevlidir. Moderat├Âr, Henry ile kullan─▒c─▒lar aras─▒nda k├Âpr├╝ vazifesini ├╝stlenen ki┼čidir...

Kullan─▒c─▒n─▒n bir derdi oldu─čunda, moderat├Âr ilgi g├Âstermelidir. Henryi devreye sokmadan da(!), kullan─▒c─▒ ciddiye al─▒nd─▒─č─▒n─▒ hissetmelidir...
Kullan─▒c─▒ moderat├Âr beni kaale alm─▒yor hissine kap─▒l─▒yorsa e─čer (ki ben bu hisse kap─▒ld─▒m), yanl─▒┼č giden bir ┼čeyler var demektir...

Serkan Do─čan  Identity Verified
Turkey
Local time: 03:17
Turkish to English
+ ...
Moderator Jul 13, 2004

Ben bir sorum veya sorunum oldu─čunda do─črudan Support m├Ân├╝s├╝yle bunu bildiriyorum. Sa─čolsunlar en ge├ž 1 saat i├žinde ayr─▒nt─▒l─▒ yan─▒t veriyorlar. Burada, ismini vermeyim, zaten hepsini herkes tan─▒yordur, bir moderat├Âr arkada┼ča bizim dil ├žiftimizdeki terc├╝manlar─▒n sorunlar─▒n─▒ irdeleyen ve ├ž├Âzmeye ├žal─▒┼čan, ileti┼čim kurmay─▒ ba┼čaran bir forum ana ba┼čl─▒─č─▒ kurmay─▒ ├Ânerdi─čim zaman ise birka├ž hafta sonra birka├ž kelimelik bir kar┼č─▒l─▒k alm─▒┼čt─▒m. Ya moderat├Ârlerin yetersizli─či, veya bizim talihsizli─čimiz.. Ne diyebilirim...

Leyal wrote:

5 g├╝nd├╝r moderat├Âr├╝m├╝z├╝n, ├ťmit Altu─čun, konuyla ilgili d├╝┼č├╝ncesini a├ž─▒klamas─▒n─▒ bekliyorum. Ama ne yaz─▒k ki aradan be┼č g├╝n ge├žmesine ra─čmen, fikir beyan etmeye gerek duymad─▒...

Bana al─▒ngan diyebilirsiniz, hatta olay─▒ abartt─▒─č─▒m─▒ da d├╝┼č├╝nebilirsiniz, ama ┼ču anki durum beni a┼č─▒r─▒ derecede rahats─▒z ediyor. Bir ┼čey sordu─čumda veya bir olaya tepki g├Âsterdi─čimde, cevap almaya al─▒┼č─▒─č─▒md─▒r...

Ge├ženlerde ├ťmit Beye Kudoz ile ilgili bir mail yaz─▒p, Kudozdaki baz─▒ yorumlar─▒n art─▒k tahamm├╝l s─▒n─▒r─▒n─▒ zorlad─▒─č─▒n─▒ belirtmi┼čtim. Sa─č olsun, en az─▒ndan ilgili sorudaki konud─▒┼č─▒ yorumu silmi┼č, ancak di─čer sorulara g├Âz atmaya gerek duymam─▒┼č...
Yanl─▒┼čsam beni d├╝zeltin, ama benim bildi─čim moderat├Âr kullan─▒c─▒lar─▒n sorunlar─▒/sorular─▒ ile ilgilenen g├Ârevlidir. Moderat├Âr, Henry ile kullan─▒c─▒lar aras─▒nda k├Âpr├╝ vazifesini ├╝stlenen ki┼čidir...

Kullan─▒c─▒n─▒n bir derdi oldu─čunda, moderat├Âr ilgi g├Âstermelidir. Henryi devreye sokmadan da(!), kullan─▒c─▒ ciddiye al─▒nd─▒─č─▒n─▒ hissetmelidir...
Kullan─▒c─▒ moderat├Âr beni kaale alm─▒yor hissine kap─▒l─▒yorsa e─čer (ki ben bu hisse kap─▒ld─▒m), yanl─▒┼č giden bir ┼čeyler var demektir...

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Kullan─▒c─▒larla moderat├Âr aras─▒ndaki ileti┼čim(sizlik)

Advanced search

TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search