Başvurduğunuz proz.com ilanlarından en erken ve en geç ne zaman arandınız?
Thread poster: Aziz Kural

Aziz Kural  Identity Verified
Turkey
Local time: 06:01
Member (2012)
English to Turkish
+ ...
Oct 15, 2012

Merhaba,
Başvurduğunuz proz.com ilanlarından en erken ve en geç ne zaman arandınız?
İşverenin bir teklif ile birlikte size dönmesi başvurudan ne kadar sonra gerçekleşiyor. (Yaklaşık bir fikir sahibi olmak amacıyla soruyorum).
Bunu Türkiye'den işverenler ve Yabancı işverenler diye ikiye de ayırabilirsiniz.

Selamlar,
Aziz


 

Haluk Erkan  Identity Verified
Turkey
Local time: 06:01
German to Turkish
+ ...
En deneyimli tercüman, en ucuz fiyat Oct 21, 2012

Aziz Kural wrote: Başvurduğunuz proz.com ilanlarından en erken ve en geç ne zaman arandınız? İşverenin bir teklif ile birlikte size dönmesi başvurudan ne kadar sonra gerçekleşiyor. (Yaklaşık bir fikir sahibi olmak amacıyla soruyorum). Bunu Türkiye'den işverenler ve Yabancı işverenler diye ikiye de ayırabilirsiniz.Aziz


Bu sorunu yanıtı biraz göreceli, çünkü müşteri kendi çıkarları doğrultusunda davranıyor. Ancak şu var: Müşteri konuyla ilgili en deneyimli tercümanı en ucuz fiyata almaya bakar. Diğer başvurulara geri dönme zorunluluğu yoktur. Bu şu anlama geliyor: Eğer çeviri projesini yapmaya siz uygun görülürseniz, müşterinin size geri dönmesi çok az vakit alabilir. Tüm bunlarda yabancı/yerli müşteri ayrımı yoktur. Bu konuda az çok aynılar.


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Başvurduğunuz proz.com ilanlarından en erken ve en geç ne zaman arandınız?

Advanced searchmemoQ translator pro
Kilgray's memoQ is the world's fastest developing integrated localization & translation environment rendering you more productive and efficient.

With our advanced file filters, unlimited language and advanced file support, memoQ translator pro has been designed for translators and reviewers who work on their own, with other translators or in team-based translation projects.

More info »
Déjà Vu X3
Try it, Love it

Find out why Déjà Vu is today the most flexible, customizable and user-friendly tool on the market. See the brand new features in action: *Completely redesigned user interface *Live Preview *Inline spell checking *Inline

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search