https://www.proz.com/forum/turkish/281240-moneybookersta_para_transferi_problem.html

Moneybookers'ta Para Transferi Problem
Thread poster: Özgün Şerif
Özgün Şerif
Özgün Şerif  Identity Verified
Türkiye
Local time: 13:41
German to Turkish
+ ...
Feb 2, 2015

Merhaba,

Moneybookers hesabımdan iş bankası Euro hesabına gönderilen para henüz hesabıma ulaşmadı. Üzerinden 2 aya yakın bir zaman geçiyor. Moneybokkers'a iki defa yazdım; bana bir referans numarası verdiler ancak banka Moneybookers'ı hiç tanımıyor ve bu referans numarasının ne olduğunu dahi bilmiyor. Paranın belki kabul edilmeyip geri döndüğünü söylüyorlar fakat moneybookers hesabımdan alınmış görünüyor para..
Daha önce böyle bir sorun ya
... See more
Merhaba,

Moneybookers hesabımdan iş bankası Euro hesabına gönderilen para henüz hesabıma ulaşmadı. Üzerinden 2 aya yakın bir zaman geçiyor. Moneybokkers'a iki defa yazdım; bana bir referans numarası verdiler ancak banka Moneybookers'ı hiç tanımıyor ve bu referans numarasının ne olduğunu dahi bilmiyor. Paranın belki kabul edilmeyip geri döndüğünü söylüyorlar fakat moneybookers hesabımdan alınmış görünüyor para..
Daha önce böyle bir sorun yaşayan var mı, bana sorunu nasıl çözeceğim konusunda yardımcı olabilecek var mı?
Teşekkürler...
Collapse

Recep Kurt
Recep Kurt  Identity Verified
Türkiye
Member (2011)
English to Turkish
+ ...
Şirket adı Feb 2, 2015

Özgün Bey,

Bankanıza "Skrill" adı ile sormayı denediniz mi?
Ödemenin "SKRILL LIMITED"ten gelmesi gerekiyor...
Son yaptığım transfer 27 gün aldı nedense...

Omer Dasbilek
Omer Dasbilek  Identity Verified
Türkiye
Member (2013)
English to Turkish
+ ...
bende sorun olmadı Feb 2, 2015

Ben 30/01/2015 tarihinde hesabıma geçen parayı çektim bankama bugün 02.02.2015 tarihinde geçti ve ilk defa bu sistemi kullandım (paypal kullanıyorum normalde). Beni şaşırtan da bankamda EURO hesabı olmamasına rağmen aktarılan para EURO olduğundan otomatik EURO hesabı açılmış ve bu hesaba para yatırılmış, çok şaşırdım açıkcası.

Belki yardımcı olabilir: SKRILL LIMITED tarafından
Sender : BARCGB22XXX
BARCLAYS BANK PLC
(ALL U.K. O
... See more
Ben 30/01/2015 tarihinde hesabıma geçen parayı çektim bankama bugün 02.02.2015 tarihinde geçti ve ilk defa bu sistemi kullandım (paypal kullanıyorum normalde). Beni şaşırtan da bankamda EURO hesabı olmamasına rağmen aktarılan para EURO olduğundan otomatik EURO hesabı açılmış ve bu hesaba para yatırılmış, çok şaşırdım açıkcası.

Belki yardımcı olabilir: SKRILL LIMITED tarafından
Sender : BARCGB22XXX
BARCLAYS BANK PLC
(ALL U.K. OFFICES)
LONDON GB

bu şekilde.
Sizde mi ilk kez kullanıyorsunuz, yoksa daha önce kullandınız da sorun çıkmadı mı? Yani demek istediğim hesap bilgilerinizde eksiklik veya hata mı oldu acaba?
Collapse

Halil Ibrahim Tutuncuoglu
Halil Ibrahim Tutuncuoglu "Бёcäטsع Լîfe's cômplicåtعd eñøugh"
Türkiye
Turkish to English
+ ...
Buradaki tartışma belki yardımcı olabilir Feb 3, 2015

http://www.proz.com/forum/turkish/269417-skrill_deneyimleriniz.html#2313754
İyi şanslar

K.K.Unal
K.K.Unal  Identity Verified
Türkiye
Member (2007)
English to Turkish
+ ...
Açıklama kısmında SKRILL görülmeli Feb 3, 2015

Son dönemde Skrill transferleri çok hızlandı. Ertesi gün (İşbankası'na) ödemenizi geçiyorlar (paypal'da bu 3-4 günü buluyor). Gönderen açıklaması kısmında SKRILL LIMITED HAV:XXXX ya da XXXX SKRILL LTD.DIS BANK vb. yer alıyor. IBAN numaranız mı kayıtlı sistemde?

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Moneybookers'ta Para Transferi Problem

Translation news in Türkiye

Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »