https://www.proz.com/forum/turkish/31568-eh_hadi_geri_gel_dediniz.html

Off topic: Eh hadi (geri) gel dedin(iz)
Thread poster: Gaye Terzioglu-Booth
Gaye Terzioglu-Booth
Gaye Terzioglu-Booth  Identity Verified
Australia
Local time: 05:19
Turkish to English
+ ...
Apr 21, 2005

Geldik iste, tum Turkish Forum sakinlerine selamlar. Kucuk bir re-merhaba.

Diger isi gucu biraksam bile forumu soyle bir taramak iki haftami alir o yuzden tembellik edip basliklari okumaya basladim. Secici okumanin guzelligi...

Hepinize kolay gelsin, keyif ve kudozlariniz yerindedir umarim. Gorusmek uzere.

Gaye

[Edited at 2005-04-22 00:44]

Özden Arıkan
Özden Arıkan  Identity Verified
Germany
Local time: 21:19
Member
English to Turkish
+ ...
Hoşgeldiniz, Sayın Terzioglu-Booth Apr 22, 2005

Aramızda yeni bir üye görmek son derece sevindirici. Proz.com sitesin... aa-aaa! E bu Gaye'ymiş yahu! Hay Allah, araya bu kadar zaman girince insan şaşırıyor işte. Neyse, seni tekrar buralarda gördüğüme çok sevindim Gayecim, afiyettesindir inşallah. Valla biz de iyiyiz işte, biraz yaşlandık görüşmeyeli ama hâlâ çalışıyoruz, gördüğün gibi:

... See more
Aramızda yeni bir üye görmek son derece sevindirici. Proz.com sitesin... aa-aaa! E bu Gaye'ymiş yahu! Hay Allah, araya bu kadar zaman girince insan şaşırıyor işte. Neyse, seni tekrar buralarda gördüğüme çok sevindim Gayecim, afiyettesindir inşallah. Valla biz de iyiyiz işte, biraz yaşlandık görüşmeyeli ama hâlâ çalışıyoruz, gördüğün gibi:

[Edited at 2005-04-22 01:27]
Collapse

Selcuk Akyuz
Selcuk Akyuz  Identity Verified
Türkiye
Local time: 22:19
English to Turkish
+ ...
Hoşgeldin, biz de tam kalkıyorduk Apr 22, 2005

Hoşgeldin Gaye,

Seni tekrar semtimizde görmek ne güzel. ProZ'daki son değişikliklerden sonra pek çok kişinin terk-i diyar etmeyi düşündüğü bir zamanda döndün gerçi ama ...

Biz de tam kalkıyorduk

[Edited at 2005-04-22 02:02]

Gaye Terzioglu-Booth
Australia
Turkish to English
+ ...
TOPIC STARTER
Aaa kalkıyor musunuz? Apr 22, 2005

Ozdencigim, Sayin Xolamod Sicak hosgeldin icin tesekkurler!

Selcuk, ne degisti? Birkac sene once sahit oldugumuz (bak burayi 10 dakikadir yazamadim, dikkatli sozcuk secimi onemli) olumsuzluklar nasilsa cozulmustur derken sen neden bahsediyorsun? Ben en iyisi birkac gunumu forumda yazilanlari, ozellikle son dakika ve sicak haberleri okuyayim guncel bilgi sahibi olayim.

Sen bu arada otur lutfen kalkma henuz
... See more
Ozdencigim, Sayin Xolamod Sicak hosgeldin icin tesekkurler!

Selcuk, ne degisti? Birkac sene once sahit oldugumuz (bak burayi 10 dakikadir yazamadim, dikkatli sozcuk secimi onemli) olumsuzluklar nasilsa cozulmustur derken sen neden bahsediyorsun? Ben en iyisi birkac gunumu forumda yazilanlari, ozellikle son dakika ve sicak haberleri okuyayim guncel bilgi sahibi olayim.

Sen bu arada otur lutfen kalkma henuz, bir bardak cay daha iciver, bak kek de yaptim portakalli kek taze taze.

Eee bu kadar mi? Eski topraklardan baska kimse hatirlamaz mi Gaye'yi?? Pes yani!

Gaye

[Subject edited by staff or moderator 2005-04-23 02:33]
Collapse

sevinc altincekic
sevinc altincekic  Identity Verified
English to Turkish
+ ...
ay ayyy kimler gelmiş kimler:-)) Apr 22, 2005

Gaye, hoşgeldin, sefalar getirdin. ne güzel seni görmek. aman aman...
Hemen de şikayet etme ayol, daha yeni afyonumuz patladı...

Üstelik sen ayaktayken, biz yataktayız:-)

ilker ingiz
ilker ingiz
Türkiye
German to Turkish
+ ...
ne değişti? Apr 22, 2005

öncelikle hoşgeldiniz. Ben epeydir buralardayım fakat iyi bir forum okuyucusu değilim. Acaba birisi bana da olumsuz değişikliklerin neler oldugunu aciklayabilir mi? Ya da en azından konuyla ilgili bir link verebilir mi? Merak ettim. Eger ortak bir tavir konulacak bir konu varsa ben de katilmak isterim.

Özden Arıkan
Germany
Member
English to Turkish
+ ...
Otur oturduğun yerde Apr 23, 2005

Selçuk Akyüz diyor ki:

ProZ'daki son değişikliklerden sonra pek çok kişinin terk-i diyar etmeyi düşündüğü bir zamanda döndün gerçi ama ...

Biz de tam kalkıyorduk

Ne bakıyorsun öyle ters ters, sana "Kapuska var, kalsaydın"
  • diyecek halimiz yok herhalde, tabii ki "Otur oturduğun yerde" diyeceğiz. Proz'daki durumları konuşuruz umuduyla bir yeni konu açmış bulunuyorum. Orada görüşmek üzere...

• Kapuskaya yapılan bu haksızlık da hiç içime sinmemiştir ama, neyse... ben bir de Yemek Forumu'nu ziyaret edeyim bari yarın falan

• Nizamettin Yigit
    Nizamettin Yigit  Identity Verified
    Netherlands
    Dutch to Turkish
    + ...
    lahana üreticileri sendika kurmalı Apr 24, 2005

Xola wrote:

Ne bakıyorsun öyle ters ters, sana "Kapuska var, kalsaydın"
  • diyecek halimiz yok herhalde, tabii ki "Otur oturduğun yerde" diyeceğiz. Proz'daki durumları konuşuruz umuduyla bir yeni konu açmış bulunuyorum. Orada görüşmek üzere...

• Kapuskaya yapılan bu haksızlık da hiç içime sinmemiştir ama, neyse... ben bir de Yemek Forumu'nu ziyaret edeyim bari yarın falan

• Çiftçilerimiz örgütlenip kapuskanın ve lahanagillerin adını kurtarmalı! Yoksa kapuskanın yanına bir süre sonra sarma, yok efendim turşu falan da eklenir.

Hoş o zaman, yani töhmet altındaki çeşit arttıkça, tek bir çeşit üzerindeki baskı azalacaktır ama yine de tedbirli olmak lazım!

Bu aynen organik katalizdeki toplam serbest enerji değişiminin, inorganik katalizdeki serbest enerji değişiminden daha fazla oluşuna benziyor. Reaksiyon aynı gibi görünse de sonuöta daha fazla enerji sözkonusu... Yani ara basamak sayısını artırarak daha fazla hasar... Sonuçta olan lahanaya oluyor yani...!

Çiftçilerimiz harekete geçmeli...=:)

Sağlıcakla kalınız
    Nizam Yiğit

Özden Arıkan
    Germany
    Member
    English to Turkish
    + ...
    Bir rica Apr 25, 2005

Bu konuya burada devam etmesek, diyorum. Benim açtığım konu uygun görünmüyorsa yeni bir konu açsanız (yani bu mesajdan sonra ilk devam edecek arkadaş açabilir mesela, hatta diğerleri de katkılarını oraya taşıyabilir / kopyalayabilir). Bunun nedeni "control freak"lik değil valla (bakın, bu sefer değil ). Bu, bir off-topic konu; şu anda tartışmakta olduğumuz veya tartışayazdığımız ise off-topic değil. P... See more
    Bu konuya burada devam etmesek, diyorum. Benim açtığım konu uygun görünmüyorsa yeni bir konu açsanız (yani bu mesajdan sonra ilk devam edecek arkadaş açabilir mesela, hatta diğerleri de katkılarını oraya taşıyabilir / kopyalayabilir). Bunun nedeni "control freak"lik değil valla (bakın, bu sefer değil ). Bu, bir off-topic konu; şu anda tartışmakta olduğumuz veya tartışayazdığımız ise off-topic değil. Proz'daki platin ve benzeri uygulamalarla ilgili konuşmak veya bilgi edinmek isteyen biri, forumun kapısından bakınca "Eh hadi (geri) gel dedin(iz)" başlıklı bir off-topic konuyu tıklar mı dersiniz?Collapse

Gaye Terzioglu-Booth
    Australia
    Turkish to English
    + ...
    TOPIC STARTER
    evet ya! Apr 29, 2005

Konu korsani olmayin, birakin serbest birakin! Bu benim off-topic "herkese merhaba" konum ve oyle kalacak! My precioussssss!

Bu arada Sevinccim nasilsin hala gunde 2 saat uyuyup 22 saat calisiyor musun? Hala bekliyorum Au'ya geleceksin ziyarete diye.

Proz sorulari benim junk mail dosyasina giriyormus aylardir! Ben de bir sekilde uyelikten atildim filan sandiydim. Hay bin kokmus kofte!

Ben simdi gidip Xola'nin konusunu ziyaret edecegim. Oralarda gorusuruz.... See more
    Konu korsani olmayin, birakin serbest birakin! Bu benim off-topic "herkese merhaba" konum ve oyle kalacak! My precioussssss!

Bu arada Sevinccim nasilsin hala gunde 2 saat uyuyup 22 saat calisiyor musun? Hala bekliyorum Au'ya geleceksin ziyarete diye.

Proz sorulari benim junk mail dosyasina giriyormus aylardir! Ben de bir sekilde uyelikten atildim filan sandiydim. Hay bin kokmus kofte!

Ben simdi gidip Xola'nin konusunu ziyaret edecegim. Oralarda gorusuruz.

Sevgiler,

Gaye
    Collapse

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Eh hadi (geri) gel dedin(iz)

Translation news in Türkiye

Trados Business Manager Lite
    Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
    Wordfast Pro
    Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »