Uluslararası Doğum Belgesi (Form A)
Thread poster: Mehmet Akıncı
Mehmet Akıncı
Mehmet Akıncı  Identity Verified
Türkiye
Local time: 00:41
Arabic to Turkish
+ ...
Mar 22, 2018

Merhaba, Uluslararası Doğum Belgesi (Form A) ve Nüfus Kayıt Örneği docx ya da pdf formatında elinde olan varsa benimle paylaşırsa sevinirim. Belge örnekleri Google'da mevcut. Dilerseniz görebilirsiniz. Ya da belgeleri nasıl temin ederim? Çıktı alınmış, fotokopi yapılmış daha sonra jpg ya da pdf olarak kaydedilmiş istemiyorum. Pc. de hazırlanmış son haliyle, nüfus memurlarının bilgisayarlarında hazır şekli ile istiyorum. Teşekkürler şimdiden.

ATIL KAYHAN
ATIL KAYHAN  Identity Verified
Türkiye
Member (2007)
Turkish to English
+ ...
Nüfus Cüzdani Örnegi Mar 22, 2018

Merhaba. Deminden beri ariyorum. Internet'te sadece Türkçe bir Nüfus Cüzdani Örnegi bulabildim ve "save" ettim. Ayrica, multilingual bir Dogum Kayit Örnegi buldum ama nedense "save" etmeme izin vemiyor, ne yaptimsa "save" edemedim. Bunlarin ikisi de Word formatinda. İkinciyi "save" edebilsem ileride çok ise yarayabilir ama olmadi.

Nufus Cuzdani Örnegi TR

Internet böyle bir medya. Eger Ingilizce bir döküman ararsaniz çok sanslisiniz, bol miktarda var. Ama Türkçe bir döküman bulmakta hep zorlanirsiniz.

Abdullah Yetim
Abdullah Yetim  Identity Verified
English to Turkish
+ ...
Dosyayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Mar 23, 2018

Kolay gelsin,

https://yadi.sk/d/k7Ej4KYh3TfmbZ

Mehmet Akıncı
Türkiye
Arabic to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
Teşekkür ederim. Mar 23, 2018

A. Sercan wrote:

Kolay gelsin,

Teşekkür ederim kardeşim. Bu iyi oldu. Eline sağlık.

Mehmet Akıncı
Türkiye
Arabic to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
... Mar 23, 2018

ATIL KAYHAN wrote:

Merhaba. Deminden beri ariyorum. Internet'te sadece Türkçe bir Nüfus Cüzdani Örnegi bulabildim ve "save" ettim. Ayrica, multilingual bir Dogum Kayit Örnegi buldum ama nedense "save" etmeme izin vemiyor, ne yaptimsa "save" edemedim. Bunlarin ikisi de Word formatinda. İkinciyi "save" edebilsem ileride çok ise yarayabilir ama olmadi.

Nufus Cuzdani Örnegi TR

Internet böyle bir medya. Eger Ingilizce bir döküman ararsaniz çok sanslisiniz, bol miktarda var. Ama Türkçe bir döküman bulmakta hep zorlanirsiniz.

İlginize teşekkürler.

ATIL KAYHAN
ATIL KAYHAN  Identity Verified
Türkiye
Member (2007)
Turkish to English
+ ...
DKO Mar 23, 2018

A. Sercan wrote:

Kolay gelsin,

Bu ise yaradi. Tesekkürler. Ismine "Dogum Kayit Ornegi, multilingual" dedim ve "save" ettim.

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Uluslararası Doğum Belgesi (Form A)

Translation news in Türkiye

TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »