Skrill hesabına para iadesi
Thread poster: Aybige Alpayım

Aybige Alpayım  Identity Verified
Turkey
Local time: 00:51
English to Turkish
+ ...
Aug 16, 2018

Merhaba,

10 Ağustos tarihinde Skrill hesabımdan İş bankası hesabıma çektiğim para, 13 Ağustos tarihinde İş Bankası şubesinden iade edilmiş. Sebebi de ismimin Aybige yerine Aybıge olarak yazılmış olmasıymış. Şu ana kadar hiç sorun yaşamamıştım oysa ki. Bu arada, bu bilgilere de 20 kere falan telefon açarak ulaşabildim. Zorla... Daha sonra paramı Skrill hesabımda bulamayınca, tekrar şubeyi aradım ve paranın Aktifbank isimli bir bankaya iade edildiği
... See more
Merhaba,

10 Ağustos tarihinde Skrill hesabımdan İş bankası hesabıma çektiğim para, 13 Ağustos tarihinde İş Bankası şubesinden iade edilmiş. Sebebi de ismimin Aybige yerine Aybıge olarak yazılmış olmasıymış. Şu ana kadar hiç sorun yaşamamıştım oysa ki. Bu arada, bu bilgilere de 20 kere falan telefon açarak ulaşabildim. Zorla... Daha sonra paramı Skrill hesabımda bulamayınca, tekrar şubeyi aradım ve paranın Aktifbank isimli bir bankaya iade edildiğini öğrendim. Aktifbank, Skrill ve İşbankası arasında aracı banka olarak çalışıyormuş. Aktifbank ile görüştükten sonra (onlarca telefon), paranın Transfast Remittance LLC isimli Skrill benzeri başka bir online ödeme sistemine iade edildiğini öğrendim ve Google'dan yaptığım arama ile Aktifbank ve Transfast'in ortak çalıştığını gördüm. Bu kadar aracı olduğunu görmek kesilen ücretler hakkındaki soru işaretlerini de cevaplamış oldu. Bugün Skrill USA müşteri hizmetlerini aradım ve Transfast'in aracı olup olmadığını, arada başka aracı olup olmadığını ve paranın ne zaman Skrill hesabıma iade edileceğini sordum. Uzunnnnnnca bir sohbetten sonra bana verdikleri bilgi; Transfast'in muhtemelen aracı olduğu ve paranın ne zaman hesaba iade edileceğini bilmedikleri. Ama mutlaka iade edilir dediler. Transfast ile ilgili bir sorgu numarasına ulaşamadığım için onları da artık arayamadım Zaten 6 gündür de aramadığım insan ve kurum kalmadı Benzer deneyimi olanlar bilgilendirebilirse çok sevinirim. Paypal, Türkiye işlemlerini durdurduğundan beri Skrill ile sorunsuz çalışıyorum, o yüzden bu iade olayına hakim değilim. Teşekkürler.

[Değişiklik saati 2018-08-16 16:36 GMT]
Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Skrill hesabına para iadesi

Advanced searchProtemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search