çeviri tecrübesi kazanmak için yardım arıyorum
Thread poster: thesame (X)

thesame (X)
Local time: 23:29
English to Turkish
Jan 30, 2007

merhaba arkadaşlar.. ege amerikan kültürü ve edebiyatı 4, sınıf öğrencisiyim.. çeviri de amatör çalışmalarım var ama kendimi daha fazla geliştirmek istiyorum. iş bulmak istiyorum.. bi de bitirince yemin belgesi almak istiyorum... bu konularda bana yazmanızı istiyorum.. mailime de yollayabilirsiniz: selim5520@mynet.com

[Subject edited by staff or moderator 2007-01-30 16:30]

Selcuk Akyuz  Identity Verified
Turkey
Member (2006)
English to Turkish
+ ...
Vakit ayırıp Türkçe forumdaki eski yazıları okursanız Jan 30, 2007

sorduğunuz soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Amatör çalışmalarınız hakkında bilgi verirseniz belki size daha fazla yardımcı olabiliriz.

Şadan Öz  Identity Verified
Turkey
English to Turkish
Ayrıca Jan 30, 2007

Madem Amerikan Kültürü ve Edebiyatı öğrencisisiniz, o halde kitap çevirmenleri örgütlenmesiyle de bağlantı kurmanızı tavsiye ederim.
Site adresi:
http://www.cevbir.org/

Kolay gelsin diyor ve başarılar diliyorum.

translatetr.com
Turkey
Ukrainian to Turkish
+ ...
Çeviri Tecrübesi Feb 6, 2007

Çeviri tecrübesi kazanmanın en iyi yolu belli bir ücret karşılığı bu işi yapmaktır çünkü para her zaman iyi bir motivasyon verir. Çok yüksek ücret istemediğiniz sürece çeviri büroları öğrencilerle çalışabilir. Tabi çok kalite gerektirmeyen acil öğrenci ödevleri gibi işler olabilir. Ancak 1000 krk 2 ytl gibi düşük bir fiyat verebilirler.

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

çeviri tecrübesi kazanmak için yardım arıyorum

Advanced search

SDL MultiTerm 2019
Guarantee a unified, consistent and high-quality translation with terminology software by the industry leaders.

SDL MultiTerm 2019 allows translators to create one central location to store and manage multilingual terminology, and with SDL MultiTerm Extract 2019 you can automatically create term lists from your existing documentation to save time.

More info »
WordFinder Unlimited
For clarity and excellence

WordFinder is the leading dictionary service that gives you the words you want anywhere, anytime. Access 260+ dictionaries from the world's leading dictionary publishers in virtually any device. Find the right word anywhere, anytime - online or offline.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search