Dünya Çevirmenler Günü'nü tüm dünyada powwowlarla kutlayalım!
Thread poster: RominaZ

RominaZ  Identity Verified
Argentina
English to Spanish
+ ...
Jul 26, 2007

Hep birlikte, mesleğimizin şölenini gerçekleştirelim


Sevgili ProZcular,

Sizleri, Dünya Çevirmenler Günü'nü tüm dünyada powwowlar düzenleyerek ProZ.com topluluğuyla birlikte kutlamaya davet ediyoruz.

Dünya Çevirmenler Günü'ne denk gelen hafta sonu, yani Eylül ayının 28, 29 ve 30'unda, dünyanın dört bucağında muhteşem bir etkinlik düzenleniyor. Dünyanın bütün şehirlerinde çevirmenler, arka arkaya ProZ.com powwowlarıyla mesleklerinin şölenini yaşayacak. Bu toplu etkinlik, bugüne dek yeryüzünde gerçekleşmiş en büyük çevirmenler toplantısına dönüşebilir.

Bir powwowdan diğerine ulaştırılan mesajlarla eşi benzeri görülmedik bir deneyim yaşayacak, dünyanın bir ucundaki meslektaşlarımıza "Merhaba" deme şansını yakalayacağız. İleriki tarihlerde bu konuda daha çok bilgi bulacaksınız.

Daha hiç powwowa katılmadınız mı?

Dünyanın öbür ucundaki meslektaşlarınıza tek bir mesajla ulaşmanızı sağlayabilecek olan bu fırsatı kaçırmayın. ProZ.com powwowları resmiyetten uzak, ücretsiz etkinliklerdir ve tek yapmanız gereken, katılmaktır! Powwow sayfası'na göz atıp size en yakın powwowa kaydolmanız yeterli.

Yakınınızda düzenlenen powwow yok mu? Siz önerin!

Yaşadığınız bölgeye yakın bir yerde düzenlenen powwow yoksa, siz önerebilirsiniz. ProZ.com üyesiyseniz veya kimliğiniz doğrulanmışsa (VID'lenmişseniz), oturduğunuz şehirde powwow düzenlemek için yapmanız gerekenler, tarih ve yer (çoğu zaman bir lokanta) seçip toplantı sırasında katılım listesi çıkarmaktan ibaret. Etkinliğin tanıtımını yapmanız, hatta toplantıda çıkıp konuşma yapmanız bile şart değil; tanıtımı ProZ.com üstlenir ve toplantıların da herhangi bir programa bağlı olması gerekmez. Bir deneyin: Yakınınızda ne kadar çok Prozcu bulunduğunu keşfetmek hoş bir sürpriz olabilir.

Burada powwow önerebilirsiniz.

Bütün dünyayı kucaklayan bu kutlamaya katılmak, hiç kuşkusuz bir daha yaşanmayacak bir deneyim olacak. Siz de bu olağanüstü girişimin parçası olun!

Katılım hakkında daha geniş bilgi için şu adrese yazabilirsiniz: romina@proz.com

Herkese sevgiler,
Romina


 

RominaZ  Identity Verified
Argentina
English to Spanish
+ ...
TOPIC STARTER
İstanbul Buluşması Jul 31, 2007

Merhaba


İstanbul buluşması teklif edilmiştir. http://www.proz.com/powwow/1481 adresinden kayıt yaptıracağınızı umuyorum.


Organizasyona yardım etmek isterseniz, lütfen bana yazın romina@proz.com

Teşekkürlericon_smile.gif


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Dünya Çevirmenler Günü'nü tüm dünyada powwowlarla kutlayalım!

Advanced searchDéjà Vu X3
Try it, Love it

Find out why Déjà Vu is today the most flexible, customizable and user-friendly tool on the market. See the brand new features in action: *Completely redesigned user interface *Live Preview *Inline spell checking *Inline

More info »
WordFinder Unlimited
For clarity and excellence

WordFinder is the leading dictionary service that gives you the words you want anywhere, anytime. Access 260+ dictionaries from the world's leading dictionary publishers in virtually any device. Find the right word anywhere, anytime - online or offline.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search