в підтримку ініціативи адміністрації
Thread poster: Vladimir Dubisskiy

Vladimir Dubisskiy  Identity Verified
United States
Local time: 15:43
Member (2001)
English to Russian
+ ...
Aug 22, 2009

Шановні, закликаю всіх уважно придивитися до нової (старої) ініціативи керівництва сайту щодо ротації модераторів. "Старою" називаю її тому, що це обговорювалося майже з самого початку сайту, тобто з 1999, та якось "не пішло". Регулярна участь нових людей в модераторстві має підвищити активність на форумах, привнести нові ідеї.

Також, як колишній модератор, додам, що волонтерська діяльність на користь громади - добра справа. Тільки має бути ротація-зміна, щоб не застигало все як в болоті.

Тут не потрібно ніяких спеціальних знань чи вмінь - кожний може то робити. Треба тільки мати змогу витрачати на модераторство якийсь час. Але ж воно триватиме тільки рік.


 

Jarema  Identity Verified
Ukraine
Local time: 23:43
Member (2003)
German to Russian
+ ...

Moderator of this forum
Доповнення Aug 22, 2009

Шановний пане Володимире!

Як новий модератор українського форуму я щиро вдячний Вам за те, що Ви активно цікавитесь життям нашого сайту.

Разом з тим я хотів би дещо доповнити Ваше звернення. Бо Ви були модератором, здається, ще до 2003 року. 6 років в мережі – це дуже багато. З тих пір і сайт змінився радикально. Не лише кількісно, але й якісно.

Тому зі свого боку хочу порадити колегам, які мають чи матимуть бажання стати модераторами і таким чином послужити спільноті, наступне. Щоб отримати кваліфіковану і актуальну інформацію, звертайтеся до діючих модераторів або до адміністрації сайту. Ми охоче надамо консультацію про поточний стан справ відносно поставленого питання.


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

в підтримку ініціативи адміністрації

Advanced searchCafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search