в підтримку ініціативи адміністрації
Thread poster: Vladimir Dubisskiy

Vladimir Dubisskiy  Identity Verified
United States
Local time: 14:56
Member (2001)
English to Russian
+ ...
Aug 22, 2009

Шановні, закликаю всіх уважно придивитися до нової (старої) ініціативи керівництва сайту щодо ротації модераторів. "Старою" називаю її тому, що це обговорювалося майже з самого початку сайту, тобто з 1999, та якось "не пішло". Регулярна участь нових людей в модераторстві має підвищити активність на форумах, привнести нові ідеї.

Також, як колишній модератор, додам, що волонтерська діяльність на користь громади - добра справа. Тільки має бути ротація-зміна, щоб не застигало все як в болоті.

Тут не потрібно ніяких спеціальних знань чи вмінь - кожний може то робити. Треба тільки мати змогу витрачати на модераторство якийсь час. Але ж воно триватиме тільки рік.


Direct link
 

Jarema  Identity Verified
Ukraine
Local time: 22:56
Member (2003)
German to Russian
+ ...

Moderator of this forum
Доповнення Aug 22, 2009

Шановний пане Володимире!

Як новий модератор українського форуму я щиро вдячний Вам за те, що Ви активно цікавитесь життям нашого сайту.

Разом з тим я хотів би дещо доповнити Ваше звернення. Бо Ви були модератором, здається, ще до 2003 року. 6 років в мережі – це дуже багато. З тих пір і сайт змінився радикально. Не лише кількісно, але й якісно.

Тому зі свого боку хочу порадити колегам, які мають чи матимуть бажання стати модераторами і таким чином послужити спільноті, наступне. Щоб отримати кваліфіковану і актуальну інформацію, звертайтеся до діючих модераторів або до адміністрації сайту. Ми охоче надамо консультацію про поточний стан справ відносно поставленого питання.


Direct link
 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

в підтримку ініціативи адміністрації

Advanced searchTM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search