в підтримку ініціативи адміністрації
Thread poster: Vladimir Dubisskiy

Vladimir Dubisskiy  Identity Verified
United States
Local time: 02:35
Member (2001)
English to Russian
+ ...
Aug 22, 2009

Шановні, закликаю всіх уважно придивитися до нової (старої) ініціативи керівництва сайту щодо ротації модераторів. "Старою" називаю її тому, що це обговорювалося майже з самого початку сайту, тобто з 1999, та якось "не пішло". Регулярна участь нових людей в модераторстві має підвищити активність на форумах, привнести нові ідеї.

Також, як колишній модератор, додам, що волонтерська діяльність на користь громади - добра справа. Тільки має бути ротація-зміна, щоб не застигало все як в болоті.

Тут не потрібно ніяких спеціальних знань чи вмінь - кожний може то робити. Треба тільки мати змогу витрачати на модераторство якийсь час. Але ж воно триватиме тільки рік.


 

Jarema  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:35
Member (2003)
German to Russian
+ ...

Moderator of this forum
Доповнення Aug 22, 2009

Шановний пане Володимире!

Як новий модератор українського форуму я щиро вдячний Вам за те, що Ви активно цікавитесь життям нашого сайту.

Разом з тим я хотів би дещо доповнити Ваше звернення. Бо Ви були модератором, здається, ще до 2003 року. 6 років в мережі – це дуже багато. З тих пір і сайт змінився радикально. Не лише кількісно, але й якісно.

Тому зі свого боку хочу порадити колегам, які мають чи матимуть бажання стати модераторами і таким чином послужити спільноті, наступне. Щоб отримати кваліфіковану і актуальну інформацію, звертайтеся до діючих модераторів або до адміністрації сайту. Ми охоче надамо консультацію про поточний стан справ відносно поставленого питання.


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

в підтримку ініціативи адміністрації

Advanced searchWordFinder Unlimited
For clarity and excellence

WordFinder is the leading dictionary service that gives you the words you want anywhere, anytime. Access 260+ dictionaries from the world's leading dictionary publishers in virtually any device. Find the right word anywhere, anytime - online or offline.

More info »
SDL Trados Studio 2019 Freelance
The leading translation software used by over 250,000 translators.

SDL Trados Studio 2019 has evolved to bring translators a brand new experience. Designed with user experience at its core, Studio 2019 transforms how new users get up and running and helps experienced users make the most of the powerful features.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search