Залишився один тиждень до закінчення кампанії 2010 р.
Thread poster: Helen Shepelenko

Helen Shepelenko
SITE STAFF
Dec 10, 2010

Шановні користувачі сайту ProZ.com!

Залишився останнiй тиждень до завершення кампанії під назвою "Заінвестуйте у ваш успіх".

Дякуємо всім новим членам сайту, які придбали членство на сайті протягом цієї кампанії, та членам сайту, які поновили членство на ProZ.com!

Якщо ви ще не стали членом сайту, ознайомтесь з перевагами членства на ProZ.com та завітайте на сторінку кампанії, щоб дізнатися про призи та ознайомитися з відгуками від нинішніх членів сайту.

Скористайтеся цим моментом, оскільки рік добігає кінця, щоб досягти ще більших успіхів у наступаючому році.

Придбайте членство ProZ.com, пройдіть навчання, перевірте, що мережа Certified PRO може вам запропонувати ... і зробіть великий крок у вашій кар'єрі в 2011 році.

Як завжди, співробітники сайту готові допомогти вам з питаннями щодо придбання членства або відповісти на будь-якї запитання стосовно користування сайтом ProZ.com. Звертайтеся до співробітників сайту через online support system, щоб отримати відповіді на ваші запитання.

З повагою,

Олена
та команда ProZ.com

Пам’ятайте, що членство на ProZ.com – це бізнес-видаток, який у багатьох країнах можна відрахувати від доходів при калькуляції податку. Порадьтеся зі своїм бухгалтером.

Якщо ви - перекладач або працюєте з перекладачами, ознайомтеся з описом цілей ProZ.com, і ви зрозумієте, як цей сайт працює для Вас: він надає вам інструменти і можливості для розширення вашого бізнесу, покращення своєї роботи та отримання насолоди від спілкування з колегами .


 
Post removed: This post was hidden by a moderator or staff member because it was not in line with site rule

Alexander Onishko  Identity Verified
Member (2007)
Russian to English
+ ...
* Dec 10, 2010

Дуже просимо зазначити *ціну* за вказану послугу. Взагалі це просто смішно! Стільки реклами, а ціну написати важко.

 

Helen Shepelenko
SITE STAFF
TOPIC STARTER
Ціна на поновлення членства в Україні Dec 10, 2010

Дякую за запитання!

На сайті запропоновано багато різних видів членства, тому вказувати, скільки буде коштувати членство для компаній, студентів, фрілансерів на форумі не має сенсу – це все можна знайти на сторінці компанії, http://ukr.proz.com/membership/campaign

Я звернула увагу, що ви маєте профіль фрилансера, тому гадаю, що ви цікавитесь саме членством для цього типу профіля. Якщо так, то ціна на поновлення членства в Україні становить 725 грн.

З повагою,
Олена


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Залишився один тиждень до закінчення кампанії 2010 р.

Advanced searchDéjà Vu X3
Try it, Love it

Find out why Déjà Vu is today the most flexible, customizable and user-friendly tool on the market. See the brand new features in action: *Completely redesigned user interface *Live Preview *Inline spell checking *Inline

More info »
SDL Trados Studio 2019 Freelance
The leading translation software used by over 250,000 translators.

SDL Trados Studio 2019 has evolved to bring translators a brand new experience. Designed with user experience at its core, Studio 2019 transforms how new users get up and running, helps experienced users make the most of the powerful features.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search