Залишився один тиждень до закінчення кампанії 2010 р.
Thread poster: Helen Shepelenko

Helen Shepelenko
SITE STAFF
Dec 10, 2010

Шановні користувачі сайту ProZ.com!

Залишився останнiй тиждень до завершення кампанії під назвою "Заінвестуйте у ваш успіх".

Дякуємо всім новим членам сайту, які придбали членство на сайті протягом цієї кампанії, та членам сайту, які поновили членство на ProZ.com!

Якщо ви ще не стали членом сайту, ознайомтесь з перевагами членства на ProZ.com та завітайте на сторінку кампанії, щоб дізнатися про призи та ознайомитися з відгуками від нинішніх членів сайту.

Скористайтеся цим моментом, оскільки рік добігає кінця, щоб досягти ще більших успіхів у наступаючому році.

Придбайте членство ProZ.com, пройдіть навчання, перевірте, що мережа Certified PRO може вам запропонувати ... і зробіть великий крок у вашій кар'єрі в 2011 році.

Як завжди, співробітники сайту готові допомогти вам з питаннями щодо придбання членства або відповісти на будь-якї запитання стосовно користування сайтом ProZ.com. Звертайтеся до співробітників сайту через online support system, щоб отримати відповіді на ваші запитання.

З повагою,

Олена
та команда ProZ.com

Пам’ятайте, що членство на ProZ.com – це бізнес-видаток, який у багатьох країнах можна відрахувати від доходів при калькуляції податку. Порадьтеся зі своїм бухгалтером.

Якщо ви - перекладач або працюєте з перекладачами, ознайомтеся з описом цілей ProZ.com, і ви зрозумієте, як цей сайт працює для Вас: він надає вам інструменти і можливості для розширення вашого бізнесу, покращення своєї роботи та отримання насолоди від спілкування з колегами .


 
Post removed: This post was hidden by a moderator or staff member because it was not in line with site rule

Alexander Onishko  Identity Verified
Member (2007)
Russian to English
+ ...
* Dec 10, 2010

Дуже просимо зазначити *ціну* за вказану послугу. Взагалі це просто смішно! Стільки реклами, а ціну написати важко.

 

Helen Shepelenko
SITE STAFF
TOPIC STARTER
Ціна на поновлення членства в Україні Dec 10, 2010

Дякую за запитання!

На сайті запропоновано багато різних видів членства, тому вказувати, скільки буде коштувати членство для компаній, студентів, фрілансерів на форумі не має сенсу – це все можна знайти на сторінці компанії, http://ukr.proz.com/membership/campaign

Я звернула увагу, що ви маєте профіль фрилансера, тому гадаю, що ви цікавитесь саме членством для цього типу профіля. Якщо так, то ціна на поновлення членства в Україні становить 725 грн.

З повагою,
Олена


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Залишився один тиждень до закінчення кампанії 2010 р.

Advanced searchAnycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search