Off topic: Спів на українській
Thread poster: Jarema

Jarema  Identity Verified
Ukraine
Local time: 06:50
Member (2003)
German to Russian
+ ...

Moderator of this forum
Apr 20, 2004

Цитую.icon_smile.gif
Заздалегідь вибачаюсь, якщо хтось шанує лише народні співи.icon_wink.gif

----------


"Воплі Відоплясова" потрапили в число найсексуальніших серед наймоднішого на сьогодні в світі музичного стилю world music. Так оцінив "вевешників" англійський журнал "Songlines" за березень-квітень цього року. А точніше пісня "Або-Або" з платівки "Хвилі Амура", випущеної в 2000 р., ввійшла до відібраних 20-ти найсексуальніших world music треків. "When you're in need of a testosterone boost from your music, try this number from the Ukraine's most popular rock band. The music's basic, but the voice of Oleg Skrypka is visceral, combining a deep-throated huskiness with a great yearning power. Verity Sharp. Radio 3 presenter" ("Songlines" March/April 2004 The world music magazine - 20 sexiest world music tracks). "Коли вам потрібно отримати тестостеронову підтримку від музики, випробуйте цей трек найпопулярнішого рок-гурту України. Головне, звичайно ж, музика, але також і голос Олега Скрипки - глибокий, що поєднує горловий спів із величезною силою бажання. Verity Sharp. Представляє радіо 3" ("Songlines" Березень/Квітень 2004. Журнал world music - 20 найсексуальніших треків world music). Серед найсексуальніших пісень "Songlines" також визначає наступні: "Bed el Madhi" - Souad Massi , "Desaparecido" - Manu Chao, "Hada Raykoum" - Cheb Khaled, "Crest" - Nusrat Faten Ali Khan & Michael Brook, "Bent Sahra" - Rachid Taha та інші.

------------

Оригінал тут.

http://www.navsi100.com/news.phtml?id=20040420121543&PHPSESSID=defc2f03efe59c7806fa775d9ccea663[Edited at 2004-04-20 18:49]


 

Joseph Kovalov  Identity Verified
Israel
Local time: 06:50
English to Russian
+ ...
сексуальний? Apr 20, 2004

Щойно дістав старого диску з записом цього альбому та переслухав цю пісеньку...
Не знаю як воно там кому, але мене не дуже щось вона збуджуєicon_smile.gif Можливо це впливає той проект, над яким я зараз працюю - він убиває усі бажання (частково навіть сексуальні)icon_wink.gif.

А в загалі в Воплях щось є... вони взяли дещо у "хранцузів" та вигідно поєднали з мелодійною українською мовою...
Будь-що, але приємно коли вітчизняні таланти визнаються світовою спільнотою

Але Океан Ельзи мені більш до вподоби. Я віддаю перевагу хриплому голосу Вакарчука над „вісцеральним„ голосом Скрипки.


 

Vladimir Dubisskiy  Identity Verified
United States
Local time: 22:50
Member (2001)
English to Russian
+ ...
а гарно! Apr 21, 2004

Будь-що, але приємно коли вітчизняні таланти визнаються світовою спільнотою

ВВ - гарний гурт. Мені вони більше подобалися раніше.. але зараз вже не має можливості слухати та бачити українське.
Приємно - тільки, насправді, наврядчи світова спільнота знає, що то за ВВ такі.
Також визнання дуже залежить від географії...
То той журнал їх визнав (або якась група опитуваних) - то все. Світова спільнота - то щось аморфне, або метафізичне.icon_smile.gif))


 

Marta Argat  Identity Verified
Local time: 06:50
Chinese to Ukrainian
+ ...
sex sells Apr 21, 2004

Якщо продається серія дисків Моцарта з Бетховеним Людвігом Іваном - "вибрані твори для сексодрому", то чим наші люди гірші?!icon_biggrin.gif

[Edited at 2004-04-21 13:14]


 

Vladimir Dubisskiy  Identity Verified
United States
Local time: 22:50
Member (2001)
English to Russian
+ ...
Wow Apr 22, 2004

і ще двічі wow-wow....

[quote]Marta Argat wrote:

Якщо продається серія дисків Моцарта з Бетховеним Людвігом Іваном - "вибрані твори для сексодрому


 

Marta Argat  Identity Verified
Local time: 06:50
Chinese to Ukrainian
+ ...
точні назви Apr 22, 2004

Bedroom Bliss With Beethoven, Shaking Up To Chopin, Making Out To Mozart.

 

Vassyl Trylis  Identity Verified
Local time: 06:50
English to Russian
+ ...
Українською... May 13, 2004

Трохи пізно, але приєднуюсь до всенародних торжеств. Як гарно, коли десь хтось хоча б про наші еротичні воплі добре слово скаже! Не вік же хвалитися найкращими в світі злодіями та влучними операціями наших вояків. Тепер і наш народ долучиться до всесвітнього сексуального збудження. А якщо когось "не бере" - не сумуйте: в цій справі пасивні учасники теж цінуються.
І перед шанувальниками народного співу немає чого вибачатись: вони ще свого ... покажуть. Прийде час, меломани та мрійники ще гасатимуть по секс-мегамаркетах у пошуках таких народних перлин, як "Ой гоп, коржі з маком" та "Ой за дядьковим током".

[Edited at 2004-05-13 03:58]


 

_Alena
Ukraine
Local time: 06:50
Spanish to Ukrainian
+ ...
Лінгвістичні придирки May 24, 2004

Цікаво, а англійською це слово ("сексуальний") теж іноді звучить також недоречно, як нашими (українською та російською) мовами? "Desaparecido" Manu Chao - ото вже нічого сексуальнішого не змогли в них знайти! При тому, що добра половина їхніх пісень більш-менш могла б потрапити до цієї категоріі. "Perdido en el siglo XX" - "Загублений в 20 столітті" (пісня про конфлікт людини з оточуючими та внутрішній, а "в 20 столітті", бо була написана ще в 20 столітті) - даруйте, пісня викликає різноманітні думки та почуття, але менш за все сексуальні. Їх могли б назвати найпривабливішими, найбільш хвилюючими чи вражаючими, найкращими, чи ще якимись най-най-най... Чи англійською саме ці епітети і маються на увазі? Даруйте, але нашими мовами - ні. Розумію, що вони не обтяжилися поцікавитися змістом пісень, але з таким же успіхом можна було б сюди впихнути і "Вставай, страна огромная"...

А все ж за наші "Воплі" радісно, як і за Руслану, що вони потрапили до тих най-най-най...

[Edited at 2004-05-24 13:10]


 

Vassyl Trylis  Identity Verified
Local time: 06:50
English to Russian
+ ...
А чим вони цікавляться, цікаво? Jun 4, 2004

[quote]Elena Malchik wrote:

"Розумію, що вони не обтяжилися поцікавитися змістом пісень..."

Є в українській пісенній традиції неписаний закон: якою б розкішною не була музика пісні, слова важливіші. Парадоксально, але саме цей закон зумовив творення таких прекрасних мелодій і багатоголосся: складаючи пісню (слова), автори дбали про те, щоб ті слова донести, а для цього треба привабити, захопити слухача (та й виконавця) красою дійства. Музика пісні творилася як ракета-носій для тексту-боєголовки; як огранка для діаманта.

Зневаживши цей закон, українці самі вступили в той світ, де пісня виконує суто фізіологічні функції. Нас будуть ще довго заохочувати до цього різними цяцьками й нагородами, аж поки ми геть забудемо ту традицію.

Звичайно, треба бути справжнім європейцем, щоб у вісцеральних (по-нашому утробних) інтонаціях соліста почути його сексуальну потенцію. Наші хлопці й дівчата ніяк не врозуміють, що українці до Європи ще не доросли. Як, скажімо, кози не розуміють, що головна їхня цінність - молоко й шкура на рукавички.

Я передбачаю нову епоху, коли долбінізовані аудіогіперсуперквадросистеми, що точно передають і невловимий доторк язика до піднебіння, і тріск проломленої сцени, вже нікого не цікавитимуть. В моду ввійдуть голографічні (сексуальні, звичайно ж) сцени з бездоганним відтворенням не лише утробних звуків, але й відповідних запахів.

Які вже там тексти...


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Спів на українській

Advanced searchWordFinder Unlimited
For clarity and excellence

WordFinder is the leading dictionary service that gives you the words you want anywhere, anytime. Access 260+ dictionaries from the world's leading dictionary publishers in virtually any device. Find the right word anywhere, anytime - online or offline.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search