Off topic: Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові» відбудеться 14-18 вересня 2011 р.
Thread poster: Jarema

Jarema  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:53
Member (2003)
German to Russian
+ ...

Moderator of this forum
Aug 11, 2011

У рамках Міжнародного книжкового «Форуму видавців у Львові» відбудуться такі заходи:

Фокусні теми:

– 500 років із часу народження першого українського книговидавця Івана Федоровича;
– 200-ліття з дня народження речника національного відродження, видатного поета, основоположника нової літератури на західних землях України Маркіяна Шашкевича.

Основні заходи:

18-ий Львівський міжнародний книжковий ярмарок 15-18 вересня 2011 р.

17-ий Всеукраїнський конкурс «Найкраща книга Форуму-2011» 1 липня-1 вересня 2011 р. Оголошення результатів – 15 вересня 2011 р. Конкурс проводиться згідно з Положенням про Конкурс, яке буде надіслане зареєстрованим Учасникам на їх прохання. Про відзначення переможців Конкурсу, а також про час і місце церемонії нагородження переможців буде повідомлено додатково. Список книжок, поданих на конкурс, буде опубліковано окремим виданням, на сторінках партнерських ЗМІ, а також на сайті Форуму видавців. Для загального огляду книжки будуть виставлені на окремому стенді, де відбуватиметься голосування публіки (можна буде порівняти результати).

6-ий Львівський міжнародний літературний фестиваль 14-19 вересня 2011 р. Його учасниками стануть близько 200 письменників з 25-ти країн, серед яких всесвітньовідомі автори Богдан Задура (Польща), Лес Вікс (Австралія), Тішані Доші (Великобританія), в т.ч. понад 150 українських письменників.
Почесний гість – Ерленд Лу (Норвегія).
Країна-гість Фестивалю – Швейцарія.
Вперше у межах літературного фестивалю відбудеться Фестиваль перекладів. Загалом на фестивалі буде представлено 15 країн світу, а саме: Україна, Росія, Польща, Чехія, Словаччина, Швейцарія, Сербія, Норвегія, Іспанія, Латвія, Білорусь, США, Австралія, Туреччина, Нігерія. Основні події: круглий стіл «Вдяки і неможливості перекладу», круглий стіл «Оманлива близькість», дискусія «Перекладати з польської», дискусія «Перекладати Польщу?», круглий стіл «Європейська література сьогодні», дискусія «Російська і українська: близькість чи омана?», презентація проекту ГО «Книжковий простір» «Перекладацькі студії: Україна-Норвегія & Норвегія-Україна», участь в якій візьме почесний гість фестивалю – відомий норвезький письменник Ерленд Лу.
Перелік Учасників та розклад заходів будуть розміщені на сайті Форуму www.bookforum.com.ua, в загальній програмі заходів «Форуму видавців у Львові» та в окремій програмі Фестивалю. Приймаються до розгляду заявки від Учасників на участь авторів їхніх видавництв у Фестивалі.

4-ий Львівський міжнародний видавничий бізнес-форум 14-16 вересня 2011 р. Програма та будуть розміщені на сайті Форуму, в загальній програмі заходів «Форуму видавців у Львові» та в окремій програмі. Приймаються до розгляду заявки на участь та теми виступів.

2-ий Львівський міжрегіональний бібліотечний форум 14-16 вересня 2011 Перелік Спікерів та програма будуть розміщені на сайті Форуму www.bookforum.com.ua, в загальній програмі заходів «Форуму видавців у Львові» та в окремій програмі. Приймаються до розгляду заявки на участь та теми виступів.


 

Jarema  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:53
Member (2003)
German to Russian
+ ...

Moderator of this forum
TOPIC STARTER
Найкраща книга 18 Форуму видавців Sep 16, 2011

15 вересня було урочисто оголошено переможців конкурсу«Найкраща книга Форуму-2011». Книжки оцінювало Велике журі, що складалося з 26 Малих Журі, члени яких підбираються за професійною ознакою. Кількість членів журі – 94.На конкурс від 92 українських видавництва надійшло 379 книжки. Особливу подяку хочемо висловити компаніям 1С-Теллур «Модуль»та АФ «Контракти-Аудит». Цьогорічним володарем Ґран-прі стала книга Віти Сусак «Українські мистці Парижа. 1900-1939 рр.» Київ: Родовід – А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2010.

Продовження тут

[Edited at 2011-09-16 17:38 GMT]


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові» відбудеться 14-18 вересня 2011 р.

Advanced searchProtemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search