Off topic: Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові» відбудеться 14-18 вересня 2011 р.
Thread poster: Jarema

Jarema  Identity Verified
Ukraine
Local time: 11:13
Member (2003)
German to Russian
+ ...

Moderator of this forum
Aug 11, 2011

У рамках Міжнародного книжкового «Форуму видавців у Львові» відбудуться такі заходи:

Фокусні теми:

– 500 років із часу народження першого українського книговидавця Івана Федоровича;
– 200-ліття з дня народження речника національного відродження, видатного поета, основоположника нової літератури на західних землях України Маркіяна Шашкевича.

Основні заходи:

18-ий Львівський міжнародний книжковий ярмарок 15-18 вересня 2011 р.

17-ий Всеукраїнський конкурс «Найкраща книга Форуму-2011» 1 липня-1 вересня 2011 р. Оголошення результатів – 15 вересня 2011 р. Конкурс проводиться згідно з Положенням про Конкурс, яке буде надіслане зареєстрованим Учасникам на їх прохання. Про відзначення переможців Конкурсу, а також про час і місце церемонії нагородження переможців буде повідомлено додатково. Список книжок, поданих на конкурс, буде опубліковано окремим виданням, на сторінках партнерських ЗМІ, а також на сайті Форуму видавців. Для загального огляду книжки будуть виставлені на окремому стенді, де відбуватиметься голосування публіки (можна буде порівняти результати).

6-ий Львівський міжнародний літературний фестиваль 14-19 вересня 2011 р. Його учасниками стануть близько 200 письменників з 25-ти країн, серед яких всесвітньовідомі автори Богдан Задура (Польща), Лес Вікс (Австралія), Тішані Доші (Великобританія), в т.ч. понад 150 українських письменників.
Почесний гість – Ерленд Лу (Норвегія).
Країна-гість Фестивалю – Швейцарія.
Вперше у межах літературного фестивалю відбудеться Фестиваль перекладів. Загалом на фестивалі буде представлено 15 країн світу, а саме: Україна, Росія, Польща, Чехія, Словаччина, Швейцарія, Сербія, Норвегія, Іспанія, Латвія, Білорусь, США, Австралія, Туреччина, Нігерія. Основні події: круглий стіл «Вдяки і неможливості перекладу», круглий стіл «Оманлива близькість», дискусія «Перекладати з польської», дискусія «Перекладати Польщу?», круглий стіл «Європейська література сьогодні», дискусія «Російська і українська: близькість чи омана?», презентація проекту ГО «Книжковий простір» «Перекладацькі студії: Україна-Норвегія & Норвегія-Україна», участь в якій візьме почесний гість фестивалю – відомий норвезький письменник Ерленд Лу.
Перелік Учасників та розклад заходів будуть розміщені на сайті Форуму www.bookforum.com.ua, в загальній програмі заходів «Форуму видавців у Львові» та в окремій програмі Фестивалю. Приймаються до розгляду заявки від Учасників на участь авторів їхніх видавництв у Фестивалі.

4-ий Львівський міжнародний видавничий бізнес-форум 14-16 вересня 2011 р. Програма та будуть розміщені на сайті Форуму, в загальній програмі заходів «Форуму видавців у Львові» та в окремій програмі. Приймаються до розгляду заявки на участь та теми виступів.

2-ий Львівський міжрегіональний бібліотечний форум 14-16 вересня 2011 Перелік Спікерів та програма будуть розміщені на сайті Форуму www.bookforum.com.ua, в загальній програмі заходів «Форуму видавців у Львові» та в окремій програмі. Приймаються до розгляду заявки на участь та теми виступів.


Direct link Reply with quote
 

Jarema  Identity Verified
Ukraine
Local time: 11:13
Member (2003)
German to Russian
+ ...

Moderator of this forum
TOPIC STARTER
Найкраща книга 18 Форуму видавців Sep 16, 2011

15 вересня було урочисто оголошено переможців конкурсу«Найкраща книга Форуму-2011». Книжки оцінювало Велике журі, що складалося з 26 Малих Журі, члени яких підбираються за професійною ознакою. Кількість членів журі – 94.На конкурс від 92 українських видавництва надійшло 379 книжки. Особливу подяку хочемо висловити компаніям 1С-Теллур «Модуль»та АФ «Контракти-Аудит». Цьогорічним володарем Ґран-прі стала книга Віти Сусак «Українські мистці Парижа. 1900-1939 рр.» Київ: Родовід – А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2010.

Продовження тут

[Edited at 2011-09-16 17:38 GMT]


Direct link Reply with quote
 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові» відбудеться 14-18 вересня 2011 р.

Advanced searchWordFinder
The words you want Anywhere, Anytime

WordFinder is the market's fastest and easiest way of finding the right word, term, translation or synonym in one or more dictionaries. In our assortment you can choose among more than 120 dictionaries in 15 languages from leading publishers.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search