Друга рідна мова у профілі
Thread poster: Oleksandr Volyk
Oleksandr Volyk
Oleksandr Volyk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 21:32
Member
English to Russian
+ ...
Jan 15, 2008

Підкажіть, будь ласка, як вказати у профілі другу рідну мову. Мабуть, я десь щось пропустив або не зрозумів… До кого звертатися за підтвердженням рівня володіння мовою?
Дякую!


 
Natalie
Natalie  Identity Verified
Poland
Local time: 20:32
Member (2002)
English to Russian
+ ...

MODERATOR
SITE LOCALIZER
Якщо вказано одну рiдну мову Jan 15, 2008

то змiнити це у профiлi неможливо. Звернiться у support, може вони допоможуть.

 
Nadiya Kyrylenko
Nadiya Kyrylenko  Identity Verified
Germany
German to Ukrainian
+ ...
Таж сама проблема. Jan 15, 2008

Я так це й залишила.

 
Dmytro Bondarev
Dmytro Bondarev  Identity Verified
Ukraine
Local time: 21:32
Member (2008)
English to Ukrainian
+ ...
Submit a support ticket Jan 15, 2008

Я з цього приводу звернувся до служби підтримки сайту, через 2 годинки отримав відповідь - "Languages entered as requested" . Тільки іконка рідної мови "N" змінилася з синьої на чорні коло кожної мови - це значить, що обидві мови треба якось підтвердити. Мені теж було б цікаво знати, як.

 
Oleg Prots
Oleg Prots  Identity Verified
Ukraine
Local time: 21:32
English to Ukrainian
+ ...
На жаль. :( Jan 16, 2008

Дві рідні мови, наскільки я пригадую, наразі підтвердити неможливо.

[Edited at 2008-01-16 09:00]


 
Feinstein
Feinstein
Germany
Local time: 20:32
German to Russian
+ ...
Можливо, це й є підказка! Jan 21, 2008

Dmytro Bondarev wrote:

Я з цього приводу звернувся до служби підтримки сайту, через 2 годинки отримав відповідь - "Languages entered as requested" . Тільки іконка рідної мови "N" змінилася з синьої на чорні коло кожної мови - це значить, що обидві мови треба якось підтвердити. Мені теж було б цікаво знати, як.



Це МОЖЕ визначати, що Вам дозволено ввести другу мову через "Profile updater".

Успіху!


 
Oleksandr Volyk
Oleksandr Volyk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 21:32
Member
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
Усе гаразд! Jan 23, 2008

Звернувся до support і наступного дня не знайшов у своєму профайлі жодної рідної мови...
Через Profile updater встановив обидві мови, але, як раніше тут вказувалось, іконки мають сірий колір. Коли і як буде відбуватися підтвердження - невідомо.
Зі служби підтримки ніхто не відповів.


 
Valentinas & Halina Kulinic
Valentinas & Halina Kulinic  Identity Verified
Local time: 21:32
English to Ukrainian
+ ...
Підтвердження Feb 27, 2008

Dmytro Bondarev wrote:

Я з цього приводу звернувся до служби підтримки сайту, через 2 годинки отримав відповідь - "Languages entered as requested" . Тільки іконка рідної мови "N" змінилася з синьої на чорні коло кожної мови - це значить, що обидві мови треба якось підтвердити. Мені теж було б цікаво знати, як.


А й справді, хто знає, як підтвердити рідну мову? Як розумію, це має бути якийсь тест...


 
Vladimir Dubisskiy
Vladimir Dubisskiy
United States
Local time: 13:32
Member (2001)
English to Russian
+ ...
це планувалося зробити Mar 14, 2008

Воно було заплановано колись (мабуть, вже кілька років тому)- коли ще вводили ті мовні опції. Обговорювали, визначали як підтвердити ...(тести и таке інше) - а потім - нічого) Збирали заяви тих, хто бажає підтвердити другу мову. Зібрали, та й все застигло.

Valentinas & Halina Kulinic wrote:
А й справді, хто знає, як підтвердити рідну мову? Як розумію, це має бути якийсь тест...


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Друга рідна мова у профілі







Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »