Друга рідна мова у профілі
Thread poster: Oleksandr Volyk

Oleksandr Volyk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 01:36
Member
English to Russian
+ ...
Jan 15, 2008

Підкажіть, будь ласка, як вказати у профілі другу рідну мову. Мабуть, я десь щось пропустив або не зрозумів… До кого звертатися за підтвердженням рівня володіння мовою?
Дякую!

Natalie  Identity Verified
Poland
Local time: 00:36
Member (2002)
English to Russian
+ ...

MODERATOR
Якщо вказано одну рiдну мову Jan 15, 2008

то змiнити це у профiлi неможливо. Звернiться у support, може вони допоможуть.

Nadiya Kyrylenko  Identity Verified
Germany
German to Ukrainian
+ ...
Таж сама проблема. Jan 15, 2008

Я так це й залишила.

Dmytro Bondarev  Identity Verified
Ukraine
Member (2008)
English to Ukrainian
+ ...
Submit a support ticket Jan 15, 2008

Я з цього приводу звернувся до служби підтримки сайту, через 2 годинки отримав відповідь - "Languages entered as requested"icon_smile.gif . Тільки іконка рідної мови "N" змінилася з синьої на чорні коло кожної мови - це значить, що обидві мови треба якось підтвердити. Мені теж було б цікаво знати, як.

Oleg Prots  Identity Verified
Ukraine
Member (2003)
English to Ukrainian
+ ...
На жаль. :( Jan 16, 2008

Дві рідні мови, наскільки я пригадую, наразі підтвердити неможливо.

[Edited at 2008-01-16 09:00]

Feinstein
Germany
Local time: 00:36
German to Russian
+ ...
Можливо, це й є підказка! Jan 21, 2008

Dmytro Bondarev wrote:

Я з цього приводу звернувся до служби підтримки сайту, через 2 годинки отримав відповідь - "Languages entered as requested"icon_smile.gif . Тільки іконка рідної мови "N" змінилася з синьої на чорні коло кожної мови - це значить, що обидві мови треба якось підтвердити. Мені теж було б цікаво знати, як.

Це МОЖЕ визначати, що Вам дозволено ввести другу мову через "Profile updater".

Успіху!

Oleksandr Volyk  Identity Verified
Ukraine
Member
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
Усе гаразд! Jan 23, 2008

Звернувся до support і наступного дня не знайшов у своєму профайлі жодної рідної мови...
Через Profile updater встановив обидві мови, але, як раніше тут вказувалось, іконки мають сірий колір. Коли і як буде відбуватися підтвердження - невідомо.
Зі служби підтримки ніхто не відповів.

Valentinas & Halina Kulinic  Identity Verified
English to Ukrainian
+ ...
Підтвердження Feb 27, 2008

Dmytro Bondarev wrote:

А й справді, хто знає, як підтвердити рідну мову? Як розумію, це має бути якийсь тест...

Vladimir Dubisskiy  Identity Verified
United States
Local time: 17:36
Member (2001)
English to Russian
+ ...
це планувалося зробити Mar 14, 2008

Воно було заплановано колись (мабуть, вже кілька років тому)- коли ще вводили ті мовні опції. Обговорювали, визначали як підтвердити ...(тести и таке інше) - а потім - нічогоicon_smile.gif) Збирали заяви тих, хто бажає підтвердити другу мову. Зібрали, та й все застигло.

Valentinas & Halina Kulinic wrote:
А й справді, хто знає, як підтвердити рідну мову? Як розумію, це має бути якийсь тест...

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Друга рідна мова у профілі

Advanced search

PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search