Tavalist teletoniline,elektronides.

16:29 Dec 2, 2003
Estonian to Russian translations [Non-PRO]
Estonian term or phrase: Tavalist teletoniline,elektronides.
Tavalist teletoniline,elektronides.
Ma arvan, et viimast on nüüd küll igas poes olemas, kuid makseterminal tuleb lisaks hankida. Makseteheng võtab aega 28.....40sekundit.Kiiruse tõstmiseks on siiski ka mõned võimalused: -kasutades ISDN-adaptent ja ISDN-ühendust, kujuneb tehingu ajaks 13......15 sekundit;-püsiühendust kasutavad enamasti syyremad kauplused, kus on palju kassasid, toimub palju kaardimakseid ja väga oluline on kiirus. Tehing toimub u. 10 sekundi jooksul.Leviala suurendamiseks on hea võimalua kasutada GSM-adapterit, mille abil saab terminali kasutada seal, kus puuduvad tavalised telefoniliinid, näit, kasutatakseseda välimüükide korraldamisel ja ka vabaõhuürituste tarvi
Makseterminaliga saab lisaks erinevate pangakaardiga vastuvõtmisele veek ka aktsepteerida kliendikaarte (maksed, boonuspunktide kogumine) ja isegi väljastada sularaha (see viimane on küll eritingimustel ja koostöös pankadega).
2. WEB-POS teenust pakutakse i-Makseterminali kaubamärgi all. . Stele lahenduse puhul autoriseeritakse maksekaarte üle Interneti, omamata selleks spetsiaaliset POS-terminali. Sellist võimalust vajavad väikese või keskmise kaardimaksete mahuga müüjad, kelle nüügiprotsess ei eelda müügitehingu sooritamisel kiirust (näit, advokaadibürood, kindlustused, meditsiniasutused, arvutifirmad jrm.).
Tööks vajalikud seadmed on
- arvuti, millel on juurdepääs Internetti, samuti printer;
- sobiv klaviatuuriga integreeritud ühendatav kaardilugeja;
- WEB brauser (Internet Explorer või Netscape)
Tehingu kestvuseks on püsiühenduse puhul 5…7 sekundit, Dial-Upi kasutamisel u. 40 sekundit. Kaardimakse kviitung trükitakse tavalise printeriga.
Галина  

Login or register (free and only takes a few minutes) to participate in this question.

You will also have access to many other tools and opportunities designed for those who have language-related jobs (or are passionate about them). Participation is free and the site has a strict confidentiality policy.

KudoZ™ translation help

The KudoZ network provides a framework for translators and others to assist each other with translations or explanations of terms and short phrases.


See also:

Your current localization setting

English

Select a language

Term search
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search