Working languages:
English to Turkish
Turkish to English
German to Turkish

metropol-trans.
MG Metropol Group A.Ş. Tercüme Bürosu

Çankaya, Ankara, Turkey
Local time: 12:07 +03 (GMT+3)

Native in: English Native in English, Turkish Native in Turkish
  Display standardized information
Bio
www.metropoltercume.com

Globalleşen dünyada en büyük ihtiyaç haline gelen farklı kültürler arası iletişim, her iki dile ve kültüre hakim tercümanlar tarafından yazılı veya sözlü olarak karşılanmaktadır. Ancak bu boyutta bir iletişim sadece diller arasılık boyutunda kalmamakta ve arka planda kültürler arası bilgi birikimini ve ilgili alanda uzmanlığı da gerektirmektedir. Bu nedenle herhangi bir dili biliyor olmak o dilde kaliteli bir tercüme yapılabileceği anlamına gelmez.

İşte bu noktada, Metropol Tercüme Bürosu olarak müşterilerimize talepleri doğrultusunda, çalışma konularında uzman tercüman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işin ne kadar hassas dengeler üzerine kurulu olduğunun bilincinde olduğumuz için, yaptığımız çevirilerin boyutuna bakmadan, 1 sayfadan 1000 sayfaya, 1 dakikadan 1 aya, günlük çevirilerden en hassas cihazların teknik çevirilerine kadar bütün yaptığımız işlere aynı özeni gösteriyoruz. Çünkü yaptığımız çeviri bizim, sizin sunduğunuz veya kullandığınız metin sizin kalitenizin bir göstergesidir. Kurumsallık ve profesyonellik çizgisinden hiç şaşmayan firmamız, kaliteyi her zaman birincil önceliği kabul etmiştir. Tüm müşterilerimize söylediğimiz gibi: “İlkemiz Kalitemizdir”.
Keywords: English to Turkish Translator, Turkish to English Translator, İngilizce Türkçe, Türkçe İngilizce Çevirmen, tercüme bürosu, ankara tercüme, istanbul tercüme, tercüme bürosu istanbul, yeminli tercüme, noter onaylı tercüme


Profile last updated
Oct 20, 2017


Your current localization setting

English

Select a language

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search