snmyfe

Turkey

Native in: Turkish Native in Turkish
  • Send message through ProZ.com
Feedback from
clients and colleagues

on Willingness to Work Again info
No feedback collected
Account type Other
Data security Created by Evelio Clavel-Rosales This person has a SecurePRO™ card. Because this person is not a ProZ.com Plus subscriber, to view his or her SecurePRO™ card you must be a ProZ.com Business member or Plus subscriber.
Expertise Detailed fields not specified.
Experience Registered at ProZ.com: Feb 2018.
ProZ.com Certified PRO certificate(s) N/A
Credentials N/A
Memberships N/A
Software N/A
Bio

Albayrak barisol gergi tavan dünya dekoratif ürünler marketinde gergi tavan imalatı ve montajı konusunda markalaşmayı başarmış ileri teknoloji içeren kalitesi yüksek bol çeşitli ürün yelpazesine sahip, gergi tavan konusunda sınıfının lider firmaları ile çözüm ortaklığı yapmaktadır.

https://www.albayrakgergitavan.com/

Albayrak gergi tavan sistemleri sektörde deneyimin birleştirdiği aynı bakış açısı ile hayat bulan center-b contract-b contract -b plus gibi farklı çözüm ortaklıkları ile ürün ve uygulama kalitesinin değerlendirileceği çözümler sunmaktadır.

YÜKSEK HASSASİYETLE yapılandırılmış müşteri ilişkileri ile çözüme yürüme anlayışı ile gergi tavan hizmetlerinde seçkin firma olma yolunda hızla ilerlemekte olan Albayrak gergi tavan sistemlerini müsterilerine en yüksek kalite ve en uygun fiyatlarla sağlamayı şirket misyonu olarak benimsemiştir.ayrıca hizmet sektörü olarak mutfak tezgah arası cam,resimli mutfak tezgah arası cam,3d mtfak tezgah arası cam alanında faaliyetlerine başlamıştır.tezgah arası cam fiyatları modelleri.3d cam panel,cam mutfak.Profile last updated
Apr 23Your current localization setting

English

Select a language

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search