Working languages:
Polish to Spanish
Spanish to Polish
French to Polish

Natalia Marczuk
Miss Idiomas

Spain
Local time: 09:39 WEST (GMT+1)

Native in: French Native in French, Polish Native in Polish
  Display standardized information
Bio
Dlaczego “Miss Idiomas”?
Bo jestem właśnie Pani Magister od języków ;-) (a “idiomas” to po hiszpańsku właśnie znaczy “języki”). I od zawsze uwielbiałam podróżować, nie umiem usiedzieć w jednym miejscu :)
Urodzona w Polsce ale wychowana we Francji (mieszkałam tam w sumie z rodziną ponad 12 lat), dorastałam w dwujęzycznej atmosferze gdyż chodziłam do francuskiej szkoły ale w domu mówiło się po polsku. Na maturze (już po powrocie do rodzinnej Polski) zdawałam same języki - polski, angielski i francuski. Skończyłam romanistykę na UAM z dodatkowym fakultetem hiszpańskim. Natomiast na zagraniczny semestr z programu Erasmus wyjechałam do... Niemiec ;-) Sprawy sercowe się tam tak potoczyły że po obronie przeprowadziłam się na ponad dwa lata do Austrii więc miałam w kieszeni kolejny język. Wróciłam potem jeszcze trochę popracować do Polski ale moim marzeniem zawsze była Hiszpania więc załatwiłam sobie pracę na wyspach Kanaryjskich :D Na początku nie było łatwo!! Ale wywalczyłam swoje i teraz już czuję się tutaj swobodnie.
Zaczęłam uczyć języków już na studiach i do dnia dzisiejszego mogę pochwalić się prawie 15 letnim doświadczeniem w szeroko pojętej branży językowej. Byłam 2 razy operką w Paryżu, oprowadzałam grupy turystów francuskich po Wielkopolsce z PTTK, pracowałam w szkole językowej w Austrii, pomagałam klientom znanej linii lotniczej w czterech językach i jeździłam tłumaczyć spotkania biznesowe do Niemiec. Uff!
W chwili obecnej mieszkam na wyspie Fuerteventura dlatego mam dla was hiszpański z pierwszej ręki! Bo możemy mieć zajęcia przez SKYPE! Ach ta wspaniała technologia :)
Chętnie pomogę w nauce i konwersacjach, a może potrzebujecie jakiegoś tłumaczenia? Piszcie śmiało, jestem do dyspozycji. A zatem do miłego :)
Keywords: traducteur, interprète


Profile last updated
Oct 2, 2019More translators and interpreters: Polish to Spanish - Spanish to Polish - French to Polish   More language pairsYour current localization setting

English

Select a language

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search