Search ProZ.com profile taglines - Albanian

Use this tool to search for service providers by their tagline, or use it for inspiration to create your own tagline.

Showing 1 - 20 of 34 taglines

ProZ.com profile photo
Albania
English to Albanian
Sonila Sinanaj
18 vite eksperience
Recently added

0
ProZ.com profile photo
Albania
English to Albanian
Aurora Pirani
Përkthyese e teksteve mjeksore.
Recently added

0
ProZ.com profile photo
United States
English to Albanian
Klara Duka
Perkthime Anglisht-Shqip
Recently added

0
ProZ.com profile photo
United States
Albanian to English
Gjergji Prendi
I specializuar ne fushen e Mjeksise
Recently added

0
ProZ.com profile photo
Albania
Italian to Albanian
Lisander Avdiu
Ekspert ne shitje dhe sigurime.
Recently added

0
ProZ.com profile photo
Macedonia (FYROM)
English to Albanian
Hadis Alija
Ekselencë në çdo aspekt

0
ProZ.com profile photo
Albania
Albanian to English
Jetnor Shkullaku
Çdo përkthim është gati për në letër!

0
ProZ.com profile photo
Albania
English to Albanian
Flamur Latifi
Perkthime mjekesore Perkthime ligjore

0
ProZ.com profile photo
Albania
English to Albanian
Ebubeker Rexha
“Jeta është e bukur”

0
ProZ.com profile photo
Canada
Albanian to English
Jonia Tamburi
Përkthimi është art.

0
ProZ.com profile photo
English to Albanian
Aulona Beqo
Mesuese dhe perkthyese e gjuhes angleze.

0
ProZ.com profile photo
Germany
Albanian to English
Perparim Osmanaj
Fleksibel dhe korrekt

0
ProZ.com profile photo
Albania
German to Albanian
Viktor Frroku
Ne ja dalim

0
ProZ.com profile photo
Albania
English to Albanian
Artjola Puja
Mother tongue

0
ProZ.com profile photo
Albania
German to Albanian
Donika Nasto
Specialiste perkthime te krishtera

0
ProZ.com profile photo
Albania
English to Albanian
Bledar Cela
perkthime profesionale

0
ProZ.com profile photo
Belgium
French to Albanian
Syndyze SEFEDINI
Përkthyese ligjore

0
ProZ.com profile photo
Albanian to English
Skender Osmani
over 20 experience

0
ProZ.com profile photo
Albania
English to Albanian
Rigelsa Rreceku
Beyond the language barrier

0
ProZ.com profile photo
Albania
Hungarian to Albanian
Ilir Qorri
diplomat

0
Next »

Showing 1 - 20 of 34 taglines.

Pro tip

ProZ.com members are able to enter taglines in as many languages as they wish.
More about membership

Your current localization setting

English

Select a language

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search