https://www.proz.com/forum/hungarian/54550-ki_szinkronizalta_a_hupik%C3%A9k_t%C3%B6rpik%C3%A9ket.html

Off topic: Ki szinkronizalta a Hupikék törpikéket?
Thread poster: Katalin Rozália Szász
Katalin Rozália Szász
Katalin Rozália Szász
Local time: 12:13
French to Hungarian
+ ...
Sep 4, 2006

Üdvözlök mindenkit!

Tudja valaki, hogy ki szinkronizálta a Hupikék törpikéket?

Vagy vannak olyanok köztetek, akiknek sok része megvan videón? Kb. 6 szereplőnek a nevét kellene kisütnöm még, es sehogy sem sikerül. Konkrétan két rész érdekel, a The Astrosmurf (1981-1982 Season) és a The Smurflings (1985-1986 Season) rész, illetve ezekből néhány szereplő.

Esetleg valami ötlet, hogy hol keressek?

Köszönöm

... See more
Üdvözlök mindenkit!

Tudja valaki, hogy ki szinkronizálta a Hupikék törpikéket?

Vagy vannak olyanok köztetek, akiknek sok része megvan videón? Kb. 6 szereplőnek a nevét kellene kisütnöm még, es sehogy sem sikerül. Konkrétan két rész érdekel, a The Astrosmurf (1981-1982 Season) és a The Smurflings (1985-1986 Season) rész, illetve ezekből néhány szereplő.

Esetleg valami ötlet, hogy hol keressek?

Köszönöm




[Módosítva: 2006-09-04 08:21]
Collapse


 
Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Local time: 11:13
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
íme Sep 5, 2006

http://hu.wikipedia.org/wiki/Hupikék_törpikék

Az összes szereplő magyarul, szinkronhangokkal együtt.


 
Katalin Rozália Szász
Katalin Rozália Szász
Local time: 12:13
French to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Koszonom Sep 11, 2006

Koszonom, Csaba, idaig en is eljutottam. Nem jol fogalmaztam a kerdest valoszinuleg, a studio nevere lettem volna kivancsi.
Na mindegy, kozben rajottem, hogy valoszinuleg a Pannonia Filmstudio szinkronizalta a rajzfilmeket. Mint kiderult, a szinkronstudiojuk kulon mukodott, es azota sok kis studiora bomlott.


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Ki szinkronizalta a Hupikék törpikéket?






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »