Off topic: Predbožićni powwow u Samoboru
Thread poster: Zdenka Ivkovcic
Zdenka Ivkovcic
Zdenka Ivkovcic  Identity Verified
Croatia
Local time: 05:35
Member (2004)
English to Croatian
+ ...
Dec 9, 2012

Dragi kolege i kolegice prevoditelji,

drago mi je da vas konačno mogu pozvati na dugo obećavani powwow u Samoboru. Datum i vrijeme održavanja: 15.12. (subota) od 13:00 sati. Mjesto: restoran "Samoborska pivnica" (Šmidhenova 3, tj. iza hotela Livadić koji se nalazi na glavnom trgu; imaju vlastito parkiralište).

Budući da powwow još nije službeno objavljen u kalendaru (poslala sam zahtjev jučer, ali pretpostavljam da ProZovo osoblje ne radi vikendom), lijepo v
... See more
Dragi kolege i kolegice prevoditelji,

drago mi je da vas konačno mogu pozvati na dugo obećavani powwow u Samoboru. Datum i vrijeme održavanja: 15.12. (subota) od 13:00 sati. Mjesto: restoran "Samoborska pivnica" (Šmidhenova 3, tj. iza hotela Livadić koji se nalazi na glavnom trgu; imaju vlastito parkiralište).

Budući da powwow još nije službeno objavljen u kalendaru (poslala sam zahtjev jučer, ali pretpostavljam da ProZovo osoblje ne radi vikendom), lijepo vas molim da ovdje potvrdite svoj dolazak najkasnije u četvrtak, 13.12., kako bih u slučaju većeg/manjeg odaziva od očekivanog mogla promijeniti rezervaciju.

Također, slobodno animirajte kolege i kolegice prevoditelje koji nisu članovi Proza.

Nadam se da se vidimo u što većem broju!

Pozdrav do subote!
Zdenka
Collapse


 
Zdenka Ivkovcic
Zdenka Ivkovcic  Identity Verified
Croatia
Local time: 05:35
Member (2004)
English to Croatian
+ ...
TOPIC STARTER
Powwow odobren Dec 10, 2012

Zahtjev za powwow je odobren brže nego što sam očekivala pa predlažem da sve prijave ipak idu preko stranice powwowa:

http://www.proz.com/powwow/4550

Pozdrav,
Zdenka


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Predbožićni powwow u Samoboru






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »