Uzupełnienia do komentarzy agree/disagree
Thread poster: Alina Brockelt
Alina Brockelt
Alina Brockelt  Identity Verified
Local time: 06:54
German to Polish
+ ...
Feb 12, 2004

Witam!

Zauważyłam, że od niedawna (a może od dawna?)można uzupełniać
swoje komentarze (agree,...).
Wdzięczna będę za podpowiedĽ, jak to się robi. Próbowałam przekopać się przez FAQ, ale
z moj± skromn± znajomo¶ci± angielskiego...

Pozdrawiam

alina


 
Andrzej Lejman
Andrzej Lejman  Identity Verified
Poland
Local time: 06:54
Member (2004)
German to Polish
+ ...
Trzeba przełączyć na "New Design" Feb 12, 2004

Alina Brockelt wrote:
Witam!
Zauważyłam, że od niedawna (a może od dawna?)można uzupełniać
swoje komentarze (agree,...).
Wdzięczna będę za podpowiedĽ, jak to się robi. Próbowałam przekopać się przez FAQ, ale
z moj± skromn± znajomo¶ci± angielskiego...
Pozdrawiam
alina


Masz tam przy komentarzu opcję "Edit/Delete".

Andrzej


[Edited at 2004-02-12 17:57]


 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 06:54
Member (2004)
English to Polish
+ ...
opcja edit/delete Feb 12, 2004

po swoim agree/disagree masz przycisk "edit/delete" - tam wciskasz.

Magda
PS
Trzeba oczywiście używać New design (przełącznik u góry strony, w lewym rogu). Tylko w nowym są nowe opcje, stary już do kosza

Magda


 
Ewa Nowicka
Ewa Nowicka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 05:54
English to Polish
+ ...
można też Feb 12, 2004

edytować swoje odpowiedzi na komentarze innych klika się takie dwa skrzyżowane młoteczki (?)w każdym bądź razie, niebieski krzyżyk

 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 06:54
German to Polish
+ ...
czasami nie widać tej opcji Feb 12, 2004

z reguły, jak wspomniano wyżej tylko w wersji beta, po danym komentarzu pojawia się
[Edit / delete], na które należy kliknąć.

Czasami jednak nie pojawia mi się, a czasami pojawia się tylko krzyżyk, umozliwiający schowanie komentarza.

Czy coś robię nie tak, czy jest jakieś inne wytłumaczenie?
-A-


 
Alina Brockelt
Alina Brockelt  Identity Verified
Local time: 06:54
German to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Mnie się nic nie pojawia Feb 12, 2004

tygru wrote:

z reguły, jak wspomniano wyżej tylko w wersji beta, po danym komentarzu pojawia się
[Edit / delete], na które należy kliknąć.

Czasami jednak nie pojawia mi się, a czasami pojawia się tylko krzyżyk, umozliwiający schowanie komentarza.

Czy coś robię nie tak, czy jest jakieś inne wytłumaczenie?
-A-


Albo durna jestem, albo niedowidz±ca, ale
jestem w nowym dizajnie i zadnego edit/delete tam nie widze (krzyżyka też nie)((


 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 06:54
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Rano nie znika ;) Feb 12, 2004

tygru wrote:

Czasami jednak nie pojawia mi się, a czasami pojawia się tylko krzyżyk, umozliwiający schowanie komentarza.

Czy coś robię nie tak, czy jest jakieś inne wytłumaczenie?
-A-


Ostatnio część Kudosowa przeszła dość poważny remont, pojawiło się dużo nowych opcji - to znikanie na ogół wiąże się z jakimiś pracami programistów, szczególnie dla kogoś kto żyje rytmem kotów - pracuje w nocy, czyli w dzień w USA

Magda


 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 06:54
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Ciekawe... Feb 12, 2004

Alina Brockelt wrote:

jestem w nowym dizajnie i zadnego edit/delete tam nie widze (krzyżyka też nie)((


Powinnaś widzieć...a spróbuj dać agree w nowym dizajnie i zobacz, czy wtedy też nie będzie...

Magda


 
Alina Brockelt
Alina Brockelt  Identity Verified
Local time: 06:54
German to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Hm Feb 12, 2004

Magda Dziadosz wrote:

Alina Brockelt wrote:

jestem w nowym dizajnie i zadnego edit/delete tam nie widze (krzyżyka też nie)((


Powinnaś widzieć...a spróbuj dać agree w nowym dizajnie i zobacz, czy wtedy też nie będzie...

Magda


Już dałam kilka "nieplanowanych" agreesów i też nic nie zobaczyłam. Zapracowanemu zawsze wiatr w oczy


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 05:54
English to Polish
niezupełnie tak... Feb 12, 2004

Można edytować tylko komentarz wpisany, bo jeśli dajesz agree/disagree bez żadnego komentarza (choćby kropki), to nie możesz potem nic z tym zrobić.

Tak przynajmniej było dotychczas. Chyba że coś się zmieniło...

Anetta


 
pidzej
pidzej  Identity Verified
Poland
Local time: 06:54
Polish to English
+ ...
pidżej Feb 12, 2004

lim0nka wrote:

Można edytować tylko komentarz wpisany, bo jeśli dajesz agree/disagree bez żadnego komentarza (choćby kropki), to nie możesz potem nic z tym zrobić.


Anetta

tak jest, tyle że: bez komentarza można dać tylko agree, i wtedy rzeczywiście - nic dodać, nic ująć

PJ


 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 06:54
English to Polish
+ ...
In memoriam
Są dwa nowe dizajny Feb 12, 2004

i nie należy ich mylić ze sobą. Jeden to nowy dizajn ProZ, i chyba już nikt nie używa starego. To właśnie ten przełączany w górnym lewym rogu większości ekranów ProZ.

Ale jest też nowy dizajn KudoZ i tylko on umożliwia te wszystkie ciekawe bajery typu edycja komentarzy. Żeby uruchomić ten dizajn należy otworzyć dowolne pytanie KudoZ i na samej górze (nad oknem pytania) kliknąć Switch to New KudoZ Design (Beta Version)

pozdrawiam
Lesze
... See more
i nie należy ich mylić ze sobą. Jeden to nowy dizajn ProZ, i chyba już nikt nie używa starego. To właśnie ten przełączany w górnym lewym rogu większości ekranów ProZ.

Ale jest też nowy dizajn KudoZ i tylko on umożliwia te wszystkie ciekawe bajery typu edycja komentarzy. Żeby uruchomić ten dizajn należy otworzyć dowolne pytanie KudoZ i na samej górze (nad oknem pytania) kliknąć Switch to New KudoZ Design (Beta Version)

pozdrawiam
Leszek

[Edited at 2004-02-12 19:15]
Collapse


 
Alina Brockelt
Alina Brockelt  Identity Verified
Local time: 06:54
German to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Hurra! Feb 12, 2004

Udało się!
Dziękuje Leffie kochany za o¶wiecenie mnie,
bo już my¶lałam, że jestem po prostu
za durna na takie cuda!
Wielkie dzięki dla Wszystkich!

Wracam do pracy

alina


leff wrote:

i nie należy ich mylić ze sobą. Jeden to nowy dizajn ProZ, i chyba już nikt nie używa starego. To właśnie ten przełączany w górnym lewym rogu większości ekranów ProZ.

Ale jest też nowy dizajn KudoZ i tylko on umożliwia te wszystkie ciekawe bajery typu edycja komentarzy. Żeby uruchomić ten dizajn należy otworzyć dowolne pytanie KudoZ i na samej górze (nad oknem pytania) kliknąć Switch to New KudoZ Design (Beta Version)

pozdrawiam
Leszek

[Edited at 2004-02-12 19:15]


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Uzupełnienia do komentarzy agree/disagree






Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »