Wyczerpałem limit aktywacji
Thread poster: Witold Wiechowski
Witold Wiechowski
Witold Wiechowski  Identity Verified
Local time: 02:33
Member
English to Polish
+ ...
May 24, 2008

Oto mój status licencji na stronie https://oos.sdl.com/asp/products/ssl/account/mylicenses.aspx:

My Product Activation Codes

Activation code Product Status
6-członowy kod 24-cyfrowy SDL Trados 2007 Freelance 8.0 0 of 1

Przy próbie aktywacji po zainstalowaniu SDLTrados2007_FL_SP2_835 pojawia się taki komunikat:

... See more
Oto mój status licencji na stronie https://oos.sdl.com/asp/products/ssl/account/mylicenses.aspx:

My Product Activation Codes

Activation code Product Status
6-członowy kod 24-cyfrowy SDL Trados 2007 Freelance 8.0 0 of 1

Przy próbie aktywacji po zainstalowaniu SDLTrados2007_FL_SP2_835 pojawia się taki komunikat:

"The activation of the fulfillment denied by the policy because max extra acts exceeded # 1970-6314036 (Error code 50040)"

Reasumując wyczerpałem limit (dwa razy) aktywacji, gdyż musiałem kilkakrotnie reinstalować mój system operacyjny Vista Premium.
Czy w tej sytuacji muszę kupić następną licencję Tradosa?
To samo mnie spotkało przy instalacji MS Office 2007, ale przy aktywacji telefonicznej pracownik Mikrosoftu uznał moje wyjaśnienia za wystarczające i aktywacja została dokonana.
Pozdrowienia
Witold Wiechowski

[Edited at 2008-05-24 08:06]
Collapse


 
Lucyna Lopez Saez
Lucyna Lopez Saez  Identity Verified
Poland
Local time: 02:33
Member (2007)
Polish to French
+ ...
ABBYY May 24, 2008

Miałam podobny problem z OCR, również wyczerpałam limit, choć o takim limicie nigdzie nie czytałam. Napisałam do firmy i dostałam dodatkowy kod aktywacji. Jedyny minus tej sprawy, że kilka dni musiałam pracować z wersją demo.

 
Agenor Hofmann-Delbor
Agenor Hofmann-Delbor  Identity Verified
Local time: 02:33
English to Polish
Spokojnie... May 24, 2008

Witold Wiechowski wrote:

Czy w tej sytuacji muszę kupić następną licencję Tradosa?
Witold Wiechowski

[Edited at 2008-05-24 08:06]


To się zdarza, wystarczy skorzystać z bazy wiedzy w sekcji support (talisma.sdl.com) i tam przejść do pozycji Solution Finder, zaznaczając Licensing z lewego panelu. Po przejściu przez serię pytań formularz wyśle odpowiednie zgłoszenie do producenta i aktywacja zostanie zresetowana.

BTW uruchomiliśmy (na stronie LSP Software) roboczy zbiór FAQ dotyczący pakietu SDL Trados, będziemy go sukcesywnie rozbudowywać i poprawiać.


 
Witold Wiechowski
Witold Wiechowski  Identity Verified
Local time: 02:33
Member
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Chyba niezbyt uważnie posłużyłem się Finder Solution May 24, 2008

Serdeczne dzięki, spróbuję jeszcze raz
Pozdrowienia i miłego weekendu
Witold Wiechowski


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Wyczerpałem limit aktywacji






CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »