Конференція ПроЗ у Кракові
Thread poster: Oleg Prots
Oleg Prots
Oleg Prots  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:15
English to Ukrainian
+ ...
Oct 10, 2005

Шановні колеги,

Гадаю, майже всі знають, що 25 і 26 листопада в Кракові відбудеться ІІІ конференція ПроЗетівців. Якщо для когось це новина, запрошую відвідати сторінку Конференції, де зібрана вся основна інформаці�
... See more
Шановні колеги,

Гадаю, майже всі знають, що 25 і 26 листопада в Кракові відбудеться ІІІ конференція ПроЗетівців. Якщо для когось це новина, запрошую відвідати сторінку Конференції, де зібрана вся основна інформація: http://www.proz.com/conference/2

Варто, мабуть, зазначити, що вирішальним фактором, який зіграв на користь організації цього поважного зібрання саме в Кракові, стало бажання зробити конференцію максимально доступною для ПроЗетівців із країн колишнього союзу. Однак на сьогоднішній день організатори трохи стурбовані низькою зацікавленістю з боку нашої, тобто "постсовєтської" загалом, і української зокрема, спільноти - якщо я не помиляюся, я став другим учасником з України, який зголосився до участі.

Знаючи, що в цілому нас досить багато (є навіть тема така спеціальна), я хотів би почути думки колег, хто хотів би поїхати на конференцію, але зіткнувся з тими чи іншими проблемами. У межах розумного, організатори готові піти нам назустріч, щоби якомога більше людей з України приїхало до Кракова, але нам потрібно чітко визначити проблеми, які нам в цьому перешкоджають.
Тож, якщо хтось має будь-які зауваження, побажання чи просто думки з приводу краківської конференції, прошу висловлюватися. Якщо є запитання, також постараюся допомогти, чим зможу.

Олег
Collapse


 
Alexander Onishko
Alexander Onishko  Identity Verified
Russian to English
+ ...
Пане Олеже ! я вважаю що проблема одна - спільна для всіх ... Oct 11, 2005

А саме - гроші ...

[Edited at 2005-10-11 06:03]

Таким чином по перше - навряд чи організатори зможуть допомогти

а по друге - оскільки це причина вельми об'єктивна - нехай організатори не засмучуються ...

[Edited at 2005-10-11 06:05]


 
Oleg Prots
Oleg Prots  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:15
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
Це, безперечно, суттєво для багатьох Oct 11, 2005

І для мене також. На мою думку, тут так само, як і з "платиновим" членством - кожен визначається сам, чи варто витрачати на че гроші, чи ні.
Але якщо хтось гадає, що варто, а є якась інша проблема, то її, я думаю, спільними зусиллями можна вирішити, поки ще є час.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:15
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Не тільки гроші, але й зусилля... Oct 11, 2005

Oleg Prots wrote:
...чи варто витрачати на че гроші, чи ні


Я давно мрію відвідати чарівний Краків, але почитавши програму конференції, від захоплення щось не затремтів...

Тому "чешу собі ріпку" - а навіщо витрачати не тільки гроші(не дуже великі), а й зусилля на отримання візи(дуже великі і неприємні), якщо будеш мати занудні відвідини, єдиною метою яких є рекламування Традосу.

BTW: Якщо-б організатори дійсно хотіли-б бачити побільше наших людей, ми б зустрічалися десь у Львові, Харкові, Москві чи Києві


 
Yuri Smirnov
Yuri Smirnov  Identity Verified
Local time: 13:15
English to Belarusian
+ ...
Нарешті Oct 11, 2005

Oleg Prots wrote:

Варто, мабуть, зазначити, що вирішальним фактором, який зіграв на користь організації цього поважного зібрання саме в Кракові, стало бажання зробити конференцію максимально доступною для ПроЗетівців із країн колишнього союзу. Однак на сьогоднішній день організатори трохи стурбовані низькою зацікавленістю з боку нашої, тобто "постсовєтської" загалом, і української зокрема, спільноти - якщо я не помиляюся, я став другим учасником з України, який зголосився до участі.


Давно чекав, аж і прізвище Проць з'явиться у списі, і тему цю взагалі хтось зачепить. А то одна українка з Харкова їде, і один українець з Киля - а решта - зась

Тут вам (тобто кожному окремо) вирішати, але я скажу за себе:
для мене навіть і питання не було, їхати чи ні. А як же ж? Ця інвестиція себе окупить і враженнями, і прибутками. Навіть не сумніваюся. Маркетінг фрілансера - тусуватися там, де тусуються фрілансери. Коли комусь спотрібиться перекладач на українську, він вибере з тих, кого знає. З тих, кого не знає, ніяк вибрати не зможе. Для того ж ми сюди на ПроЗ і прийшли. А тут така можливість.

Але підкреслюю, це я про себе. Кожний вирішає за себе сам.

P. S. Sorry for possible mistakes in Ukranian. "Non-native" is my excuse.


 
Oleg Prots
Oleg Prots  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:15
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
Дякую, пане Юрію Oct 11, 2005

за таку увагу до моєї скромної особи.

Загалом погоджуюся з Вами і щодо того, що витрати, імовірно, себе виправдають в еквіваленті розширення кола корисних знайомств.

Що ж стосується заува�
... See more
за таку увагу до моєї скромної особи.

Загалом погоджуюся з Вами і щодо того, що витрати, імовірно, себе виправдають в еквіваленті розширення кола корисних знайомств.

Що ж стосується зауважень пана Михайла - програма, наскільки я розумію, ще зараз формується, тож якщо є якісь теми, які Вас цікавлять, але не знайшли свого висвітлення в програмі конференції, їх не пізно запропонувати до розгляду. А щодо того, що "якби справді хотіли" - запевняю Вас, що справді хотіли і надалі хочуть. Але я, наприклад, не гарантую, що "потягнув" би організувати таку річ у Львові - щоби все було на рівні і всім було цікаво. Тому навіть не пропонував.

А ще повним ходом розглядався варіант чи то Швеції, чи то Норвегії, вже зараз точно не скажу. Якби конференція проводилася там, то не знаю, чи хтось з України розглядав би можливість туди поїхати.
Collapse


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 13:15
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
Здається, від України нас поки що троє... Oct 12, 2005

...а від усього FSU - тільки четверо?

Я їду з двох причин:

1) Хочу до Кракова. Думав навіть якийсь тур узяти... хтозна скільки б іще думав. Беру з собою жінку і дочку.

2) Ніколи не бував на таких заходах. Те, що пише пан Юрій, має
... See more
...а від усього FSU - тільки четверо?

Я їду з двох причин:

1) Хочу до Кракова. Думав навіть якийсь тур узяти... хтозна скільки б іще думав. Беру з собою жінку і дочку.

2) Ніколи не бував на таких заходах. Те, що пише пан Юрій, має сенс -- теоретично. Цікаво перевірити на практиці. Враховуючи п.1, сто євро на саму конференцію - не така вже й витрата.

Щодо фінансів -- мабуть же, не обов'язково жити саме в тому готелі. Можна пошукати щось дешевше (на сторінках конференції ця тема обговорювалася). Транспорт -- зі Львова колись ходив автобус, квиток коштував 10 доларів... правда, це було 9 років тому.

А що, отримати польську візу - це проблема?

[Edited at 2005-10-12 14:23]
Collapse


 
Oleg Rudavin
Oleg Rudavin  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:15
Member (2003)
English to Ukrainian
+ ...
Якщо у візі не відмовлять... Oct 12, 2005

я теж поїду. Завтра або у п'ятницю відвідаю консульство; пощастило, що воно є і а Харкові.

Питання "їхати чи ні" навіть не виникало; аби ж тільки бюрократи не знайшли в моїй персоні щось небажане для ЄС.

Олег


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 13:15
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
Хтось іще їде поїздом 51 Київ-Вроцлав 23 листопада? Nov 14, 2005

Щойно взяв квитки... які неприємно вразили своєю ціною
Могли б з вокзалу разом добиратися до готелю.

Ще, кому цікаво, на www.krakow.ru дуже детальний путівник по Кракову російською мовою. Є PDF-варіант, який можна роздрукувати і зшити в книжечку.


 
Oleg Prots
Oleg Prots  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:15
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
Підозрюю, що я у цей же потяг підсяду 24-го вранці у Львові Nov 16, 2005

... хоча від цін на квитки і я не в захопленні.
Але я планую зупинятися десь ближче до Старого міста на квартирі.

Ще пошукаю варіант доїзду автобусом - думаю, буде дешевше десь удвічі, але поки що я не зайшов нормального рейсу - все або зарано, або запізно.


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 13:15
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
у Кракові Nov 19, 2005

events Calendar
http://www.cracow-life.com/events/calendar/month.php

Concert - (8:00 PM - 9:00 PM)
Return to Lwow

A night of sweet nostalgia at a distinguished Old Town venue. Songs from the pre-war world of Polish Lwow (today Ukrainian Lviv). After Warsaw, Lwow was the most cosmopolitan and vibrant city in Poland's pre-war lands. The concert is l
... See more
events Calendar
http://www.cracow-life.com/events/calendar/month.php

Concert - (8:00 PM - 9:00 PM)
Return to Lwow

A night of sweet nostalgia at a distinguished Old Town venue. Songs from the pre-war world of Polish Lwow (today Ukrainian Lviv). After Warsaw, Lwow was the most cosmopolitan and vibrant city in Poland's pre-war lands. The concert is led by local legend Kazimierz Madej, with classic songs about drunken builders, aristocratic scandals and more. Worth a try. (20zl)

http://www.cracow-life.com/krakow/where_to_drink/pubs_cafes_details/81-Cafe_Camelot
Location - Camelot, ul. sw. Tomasza 17

http://krakow.pogodzinach.pl/info.php3?id=/213/CAFE%20CAMELOT
Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Конференція ПроЗ у Кракові







CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »